За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 100 615
  • 20 851
  •   2
Отговори
# 1 005
  • Мнения: 5 820
Мисля си и все повече се разочаровам от това, че всеки с лека ръка може да убидe и нагруби някой дори и без да го познава и тук в сайта и във всички социално медии и в на улицата ,а най- жалкото е, че това се среща и при децата. И никой не може да отговори защо го прави?Светът се е побъркал!

   Защото хората са станали злобни и пълни с комплекси. Дори някой, който си смятал за приятел, пак те обижда и наранява. В света е изграден някакъв безсмислен идеал и всички индивиди следват този идеал!

# 1 006
  • Мнения: 4 942
Хората наистина са станали много злобни, комплексирани, всякаш не мислят, когато говорят и обиждат наред. Няма го това уважение и разбирателснво едни към други...тъжна картинка.

# 1 007
  • Мнения: 2 760
Мисля си колко правилно решение взех наскоро и колко добре се чувствам от него.
И дали мъжът ми ще се появи на делото за развода другата седмица или както е по-вероятно, няма да ми даде развод.

# 1 008
  • Мнения: 556
Мисля си, дали да не запиша догодина да уча  начална детска педагогика. Малко късно, но след като не признават предишното ми висше, трябва да започна отначало.

# 1 009
  • Мнения: 5 820
Мисля си, дали да не запиша догодина да уча  начална детска педагогика. Малко късно, но след като не признават предишното ми висше, трябва да започна отначало.

   Щом сте решили и имате финансова възможност, се запишете, ако сте сигурна, че можете да се справите. Никога не е късно да се запише друго висше образование.  Hug

# 1 010
  • Мнения: 1 224
Мисля си, дали да не запиша догодина да уча  начална детска педагогика. Малко късно, но след като не признават предишното ми висше, трябва да започна отначало.

Как така не ви го признават?

# 1 011
  • Мнения: 14 418
И на мен това ми стана интересно.

# 1 012
  • Мнения: 4 942
 Мисля за родителите ми...

# 1 013
  • Мнения: 2 760
Мисля си за това колко огромна нужда имам от един спа-иукенд поне. И някой да се погрижи за мен.

# 1 014
  • Бургас
  • Мнения: 909
Цяла седмица се измъчвам, да започна ли да ям месо или да продължа без него. Много здравословни оплаквания за няколко месеца ми се струпаха и съм много объркана и вече уморена. Sad

# 1 015
  • Мнения: 4 942
Хапвай се месо, организмът се нуждае и от това.

Аз си мисля, че трябва да отслабнааа. Почвам някакъв режим, диета или просто се ограничавам, но все не ми се получава. Трябва ми стимул и кураж...чувствам се зле.

# 1 016
  • Бургас
  • Мнения: 909
Благодаря Тинити  Hug bouquet

# 1 017
  • Мнения: 6 387
Тинити е права, хич не го отказвай месото. По-скоро откажи колбасите с много, много съставки, както и готовите сладки чудесии.

# 1 018
  • Мнения: 5 820
    Трябва да се яде месо. Организмът има нужда от него. Месото не ми харесва много, но знам, че организмът ми го изисква и затова ям.

# 1 019
  • Бургас
  • Мнения: 909
благодаря ви момичета bouquet

Общи условия

Активация на акаунт