За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 098 812
  • 20 803
  •   9
Отговори
# 1 155
  • Мнения: X
Мисля си за предстоящата битка с рака и сън не ме хваща от мисли дали ще се справя и колко още ми остава ...  Cry
Ще се справиш. Всичко ще мине. Стиснала съм ти всички палци.

# 1 156
  • Мнения: 2 760
Мисля си за предстоящата битка с рака и сън не ме хваща от мисли дали ще се справя и колко още ми остава ...  Cry

 Hug Hug Hug кураж!  Hug Hug Hug

# 1 157
  • Мнения: 3 542
 Unknown_lady , ще се справиш! Не мисли "колко ти остава", никой не знае за себе си това, пожелавам ти победа!

# 1 158
  • Мнения: 1 756
Мисля си за предстоящата битка с рака и сън не ме хваща от мисли дали ще се справя и колко още ми остава ...  Cry
Победен марш ти пожелавам Hug Стискай зъби и се бори, с теб сме!

# 1 159
  • Мнения: 2 199
Мисля си за предстоящата битка с рака и сън не ме хваща от мисли дали ще се справя и колко още ми остава ...  Cry
Ще се справиш 👍И ние в момента сме в тази битка и все си повтарям, че да повярваш в успеха значи на половина си спечелил битката. Прегръщам те!

# 1 160
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 695
Благодаря ви за подкрепата момичета! Hug

# 1 161
  • Мнения: 4 941
Желая Ви успех в борбата! Бъдете силни и не се предавайте! Unknown, Няма смисъл, прегръщам Ви! 😚😚

# 1 162
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 306
Не тръгвай в битката с тази нагласа, че не знаеш как ще се справиш! ЩЕ се справиш!

Аз мисля напоследък за две събития, които очаквам всеки момент да се случат. И двете са ми много важни, и от двете зависи много, а се бавят...

# 1 163
  • Мнения: 4 941
Освен на вълна апартамент, кредит и т.н. съм и на вълна работа. Тези дни ще ходя да подавам документи за нова работа и много се надявам да ме изберат. От друга страна малко се съмнявам, че това ще се случи. В момента само затова мисля! Ако ме вземат на желаната от мен работа ще трябва да мисля как ще напусна настоящата си работа. И така...

# 1 164
  • Мнения: 6 383
Мисля си за предстоящата битка с рака и сън не ме хваща от мисли дали ще се справя и колко още ми остава ...  Cry
Ще се справиш 👍И ние в момента сме в тази битка и все си повтарям, че да повярваш в успеха значи на половина си спечелил битката. Прегръщам те!
Не наполовина -изцяло си спечелил битката! Вярата в победата е много силно оръжие. Попроменете храненето доколкото можете. И книги има - според мен помагат.

# 1 165
  • Мнения: 11 568
Лейди- кураж и успех с борбата, ще успееш!
Скрит текст:
В моето семейство двама го пребориха. Единият си отиде по доста нелеп начин скоро, за съжаление, та на когото каквото му е "драснато" отгоре- за това си мисля напоследък.

# 1 166
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 695
Благодаря за подкрепата! Поръчах си много книги по темата, сега чета и чакам да ме повикат от болницата за химията. Ще се боря, че къде да бягам от подводницата...

# 1 167
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Лейди, много съжалявам да те прочета. Желая ти късмет и кураж в борбата, на теб и на близките ти хора! И вяра, че можеш да се справиш!
Аз напоследък, поради разни случки си мисля как трябва да се извлича максимума от живота днес и сега веднага, че незнаеш какво те чака и колко ти остава. И колко лоши, дребнави и злобни са масово хората, заяждат се за дреболии, нарочно те накисват и правят номера неизвестно за чий...

# 1 168
  • София
  • Мнения: 62 595
Мисля си, че казването на очакванията и изискванията направо, точно и ясно, спестява много време, нерви и недоразумения. Или се договаряме и правим нещата както трябва, или не сме един за друг.

# 1 169
  • Мнения: 1 663
Лейди, много кураж и Вяра.
Heart

Общи условия

Активация на акаунт