За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 126 592
  • 21 611
  •   2
Отговори
# 4 080
  • Мнения: 12 112
Не трябва да си отиват млади хора, не е редно, не е справедливо.
Много тъжно, момичета. Отивам да гушна моите, утре я го мога, я не. Не ме устройва да ги гледам "отгоре".

# 4 081
  • Мнения: 8 921
Да почива в мир! Сили на близките й.
Не е редно толкова млади хора да си отиват. Колко преходно е всичко...

# 4 082
  • Мнения: 8 625
Много тъжно за виж ти. Да почива в мир! Cry

Много близки съм погребала. Приемам смъртта като част от живота /няма как да се справя по друг начин с болката и загубата/. Всяка вечер преди да заспя благодаря /на Бог, Вселената и каквото и да е там/ за преживяния ден и че всички сме живи и здрави. Сутрин си напомням, че дните ни са преброени и трябва този ден да го изживея в радост и любов.

# 4 083
  • Мнения: X
Напоследък си мисля, какво ме спира и не правя крачка напред. Тъгата не ме пуска.
Също така съм станала леко подозрителна, не е на добре.
От две седмици си мисля отново за миналото, а си казах, че няма да ровя каквото било-било. А пак ровя.

# 4 084
  • Мнения: 35 168
Мисля си за нещо, което предстои да се случи, искала съм да се случи, но май не съм готова за него. И май страхът е по- голям от желанието.

# 4 085
  • Мнения: 2 596
Напоследък си мисля, какво ме спира и не правя крачка напред. Тъгата не ме пуска.
Също така съм станала леко подозрителна, не е на добре.
От две седмици си мисля отново за миналото, а си казах, че няма да ровя каквото било-било. А пак ровя.

Същата съм и аз. И уж хубави спомени, а така да ме натъжават. Защото вече ги няма, няма и да ги има, не по същия начин Pensive

# 4 086
  • Мнения: X
Много е трудно😔 Тази голяма борба със самата мен ме изморява.
И аз тъгувам по отминалите дни.
Понякога като се сетя и ми идва да плача, плача.
По-често си спомням за лошите моменти вместо за хубавите. И това ме плаши, не искам да се превръщам в негативен човек. Искам да има мир и спокойствие в душата ми.

# 4 087
  • Мнения: 3 439
Мисля си за нещо, което предстои да се случи, искала съм да се случи, но май не съм готова за него. И май страхът е по- голям от желанието.
Надделее ли страхът, си мъртъв. Дори фигуративно е още по-тежко. Разгражда съзнанието ти като сода каустик.  За страха се мисли като илюзия, каквато е. Скачай смело, това е животът - предизвикателство!

# 4 088
  • Мнения: 4 626
Днеска си тука, утре не се знае. Гледам да не го мисля толкова, че иначе ще полудея. Не мога да приема смъртта за нормална, колкото и да ми е ясно, че е. Толкова е крехко всичко...

# 4 089
  • Мнения: 1 700
Ужасно съжалявам за жената, която си е отишла... :Cry
Напоследък мислите ми са свързани с това как да вървя напред, как ще се справя финансово. Как ще направя сама ремонт на тъпия апартамент, как ще се оправям логистично догодина когато детето ми ще е първокласник....
И другото, което си мисля е, защо не напуснах бившия по-рано....

Последна редакция: нд, 24 ное 2019, 09:22 от alvelina

# 4 090
  • Мнения: 35 168
Направила си много важна крачка. Ще се справиш! Важното е да имате покрив над главата, другото ще се нареди!

# 4 091
  • Мнения: 1 700
Направила си много важна крачка. Ще се справиш! Важното е да имате покрив над главата, другото ще се нареди!
О, да знам го. Просто си минавам през фази...

# 4 092
  • Countryside
  • Мнения: 11 643
Оле, милата виж ти! Светла й памет! Беше ми много приятна за четене, интелигентна, позитивна и много съжалявам, че вече я няма, нищо че не я познавах лично...съболезнования на близките й, сигурно им е много тежко, особено на децата...
Казват, че добрите хора си отиват рано...

# 4 093
  • Мнения: 5 842
Отдавна не съм влизала в този форум и в тази страница.
 
   Мисля си как никой не може да ме разбере и хората ме смятат, че съм доста претенциозна и надута. Изобщо не е така. Недостатък ми е, че съм много добър човек, а хората се "качват на главата ми" заради тази моя доброта.

# 4 094
  • Мнения: X
Много ми стана тъжно за виж ти😢
Имаше ли дечица?
Толкова млада да си отиде.......
😢😢😢😢😢

Общи условия

Активация на акаунт