За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 099 775
  • 20 832
  •   10
Отговори
# 5 010
  • Мнения: 2 220
И ние сме в черна серия вече 2 год.и отгоре. Ама като ви кажа черна, всичко се проваля, вървим само надолу и надолу. По принцип не вярвам в тези неща, ама все едно някой ни е урочасал. То бива каръщина, ама чак толкоз.

# 5 011
  • Мнения: 3 439
Отидете на църква, запалете свещици. Предполагам не откривам топлата вода... Но аз понякога сънувам и посещавам точно определени храмове. Помисли. Има молитви против уроки, потърси. И не забравяй, че е като с децата, те попиват всички наши емоции. Опитай да промениш нагласата. Стискам палци да потръгнат нещата в кратки срокове 🤗
Мисля, че и аз искам да имам милиони. Даже няма да ми стигнат за всички деца. Нямам нужда от нищо, само да виждам здрави хора, здрави деца.

# 5 012
  • Мнения: 14 635
Аз от няколко дни си мисля по-травиални неща като например,че трябва да удължат до края на др.седмица грипната ваканция.Надявам се нещата да се нормализират и не е лошо да се застраховаме с още два дни без посещение на у-ще.Всеки говори за грип,масово се носят маски.В повече ми идва.

# 5 013
  • Мнения: 2 810
Непрекъснато мисля за детето си. Много го обичам и всеки миг искам да е добре.  Имаше някои проблеми с адаптацията и съм станала повече от майка орлица.

Последна редакция: сб, 01 фев 2020, 14:44 от П@нди

# 5 014
  • Мнения: 5 337
Колко е голямо?
Нормални неща ти се случват, спокойно!

# 5 015
# 5 016
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343

И аз съм така, само дето моя син е на 19 и не може да се адаптира към самостоятелния, гаден, а понякога и гладен студентски живот. Много ми е притеснено и ме боли, че се мъчи, но стискам зъби.
Сега си викам, ех да беше пак ученик и да си живееше вкъщи, ама.....свърши това време.

# 5 017
  • Мнения: 3 439
Опитът ще му е безценен. Ще се научи да разпределя парите си, спрямо бюджета си да пазарува, да приоритизира. Не го подценявайте, дайте свобода. Смятам, че това е най-хубавото, което можем да дадем на децата си. Без да очакваме.

# 5 018
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
Но аз понякога сънувам и посещавам точно определени храмове.
И аз сънувам. Не знам, дали като теб.
Тая нощ сънувах една жена с която се познаваме бегло във фейса, има бременна снаха. Съня беше за снаха й и детето й. Няма причина да ги сънувам,че и такива детайли, бегли познати са ми.
Бих и писала и бих й споделила, но не ми е близка, или ще се уплаши или ще ме сметне за откачалка и затова засега мисля да си мълча.

# 5 019
  • Мнения: 9 776
Кактус, смятам, че правилно си решила да не тревожиш хората. Сънищата са едно нищо.
Мисля си за ..... всичко. Чета разни теми тук, новини гледам, съпреживявам лични истории, а не бива. Заради мене си. Откриха ми високо кръвно преди няколко дни на профилактични. Следя го два дни, уж е добре днес, но пък все едно сърцебиене усещам, гадна работа. Утре отивам на планирана почивка, дано мине без проблеми, и трябва да огранича новините определено. Мисля си как не си обръщаме внимание на здравето. Що народ си отиде.

# 5 020
  • Мнения: X
Polin_a, лекар ми беше казал преди време, че е по-хубаво да пиеш 1 валерианче, пред това да се разболееш от нещо лошо от стрес. Когато съм в кофти периоди, понякога го правя.

Последна редакция: нд, 02 фев 2020, 13:05 от Анонимен

# 5 021
  • Мнения: 2 199
Мисля си как вече не останаха хора без да си замазват снимките в социалните мрежи, харесват си се явно, но нямат ли огледала в тях.
Явно аз съм последната натюрел 😂

# 5 022
  • софия
  • Мнения: 4 180
Мисля си как ми се иска да знам какво ще стане занапред, да знам да се успокоя ли или да се плаша. Имам няколко варианта как да постъпя , но няма как да предвидя какви ще са последствията от което и да избера. Оказва се, че наличието на повече опции за избор ме притеснява повече от липсата на избор.

# 5 023
  • Мнения: 18 530
Каквото и вселенско решение да е, взимай го по-бързо. Бездействието е най-лошия избор понякога.

# 5 024
  • Мнения: 3 439
Време е за най-хубавата цигара - последната 😁

Общи условия

Активация на акаунт