За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 084 806
  • 20 572
  •   1
Отговори
# 1 050
  • Мнения: 643
Мисля си, дали взех правилното решение като послушах лекаря да направя аборт. Не спирам да мисля как щеше да изглежда, какво щеше да е, колко щеше да е мъничко и колко много щях да го обичам. Не мога да спя нощем. Децата явно усещат и ме питат защо съм тъжна, а това ми къса сърцето направо. ММ се прави, че нищо не е станало, което ме изнервя още повече. Не мога да мисля за нищо друго. И на работа не ходя и не искам да излизам.

# 1 051
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Мисля си, дали взех правилното решение като послушах лекаря да направя аборт. Не спирам да мисля как щеше да изглежда, какво щеше да е, колко щеше да е мъничко и колко много щях да го обичам. Не мога да спя нощем. Децата явно усещат и ме питат защо съм тъжна, а това ми къса сърцето направо. ММ се прави, че нищо не е станало, което ме изнервя още повече. Не мога да мисля за нищо друго. И на работа не ходя и не искам да излизам.
Много тежко решение! Ако е по лекарско предписание, т.е. имало е проблеми с плода е по-добрия избор ми се струва. Говори с мъжа си, какво ти тежи и че се чувстваш зле, ще се справите заедно. Той няма как да знае твоите чувства и да бъде на твое място. Сигурно болката ти е много голяма, но колкото и да е клиширано времето лекува! Съжалявам, че е наложило да минеш през това! Виртуална прегръдка от мен Hug

# 1 052
  • Мнения: 4 940
Лейди, успех и бързо да се възтановиш!😙

Ина, продължавам да гледам обяви всеки ден.☺
Сиренце, нямам никакви познати в бранша за съжаление. Щеше да е добре да имам едно рамо от някой да помагне.
А за разнообразяването съм напълно съгласна, ама трябват време и пари.😐

# 1 053
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
Благодаря за подкрепата момичета  Hug

# 1 054
  • Мнения: 294
Привет. Аз напоследък си мисля за супер много неща. По стечение на обстоятелствата (здравословни и в личен план) не съм работила от 2 години. И тази година знам, че трябва, а и искам да си намеря работа. Кофтито е, че съм излезнала малко от ритъм и ме гони някаква несигурност и ниско самочувствие (ще ме вземат ли, къде, ще се справя ли, ще влезна ли отново в ритъм). Мисля си и за здравословни проблеми. Малко хипохондрия ме гони, но не без причина. Също така си мисля кога любимия ще ми предложи (ако ми предложи де Grinning ). Предстои ни романтична ваканция и се опитвам да не си втълпявам, че това ще е момента, за да няма разочарования, но ми минава през главата. Ей такива работи ми се въртят в главата...

# 1 055
  • Мнения: 2 479
Привет. Аз напоследък си мисля за супер много неща. По стечение на обстоятелствата (здравословни и в личен план) не съм работила от 2 години. И тази година знам, че трябва, а и искам да си намеря работа. Кофтито е, че съм излезнала малко от ритъм и ме гони някаква несигурност и ниско самочувствие (ще ме вземат ли, къде, ще се справя ли, ще влезна ли отново в ритъм). Мисля си и за здравословни проблеми. Малко хипохондрия ме гони, но не без причина. Също така си мисля кога любимия ще ми предложи (ако ми предложи де Grinning ). Предстои ни романтична ваканция и се опитвам да не си втълпявам, че това ще е момента, за да няма разочарования, но ми минава през главата. Ей такива работи ми се въртят в главата...

Успокой се, 2 години не са 20 все пак. Аз съм вече почти 3 години у дома в отпуск по майчинство и не мисля, че съм извън ритъм кой знае колко. Много бързо се влиза в релси, но все пак аз ще се върна на старата си работа, което си е една идея по-успокояващо. Относно онова в личния план искам да ти кажа, че нещата си се подреждат и без да правим кой знае какво.

# 1 056
  • Мнения: 4 940
Kaylin, бъди спокойна, ще си намериш работа и бързо ще влизеш в час. Не се подценявай така. За ваканцията направо ти завидях.😂 Аз от кога си мечтая да идем за няколко дни с приятеля ми, но той няма почивка с неговата работа. Хубаво е, че мислиш за брак, дано е взаимно, ако стане нищо да се похвалиш.😚

# 1 057
  • Мнения: 294
Благодаря. Дано всичко се нареди за работата. Колкото за личния живот - и двамата искаме едно и също, говорили сме по темата. Просто това предстоящо пътуване ми се е забило в главата, защото на няколко човека, на които казах реагираха с "оо той ще ти предложи" и сега мухата ми е силно забита в главата, а не искам да се настройвам, защото пък ако не го направи ще съм разочарована Grinning

# 1 058
  • Мнения: 275
За проблеми мисля.
Имам ги в излишък- здравословно, професионално и от личен характер.
Ама по много.
Мисля, дали промяната, която искам да направя в живота си е удачна.
Дали не бъркам.
Главата ми ще се пръсне от мисли и постоянно неспане.
Знам, че след лошото идва хубаво, но съм на предела на силите си вече.

# 1 059
  • Мнения: 718
Мисля си дали да не направим ремонт на кухнята, дали и кога ще ходим на море, че с по-ранно записване, ще имаме отстъпки.

# 1 060
  • Мнения: 6 354
За проблеми мисля.
Имам ги в излишък- здравословно, професионално и от личен характер.
Ама по много.
Мисля, дали промяната, която искам да направя в живота си е удачна.
Дали не бъркам.
Главата ми ще се пръсне от мисли и постоянно неспане.
Знам, че след лошото идва хубаво, но съм на предела на силите си вече.

Първо - пожелавам ти здраве!
Второ - не мисли, а действай. Рискувай, направи промяната. И дано това ти върне силите и съня. Стискам палци! Hug

# 1 061
  • София
  • Мнения: 62 595
Дали е вярна приказката за по-малкия дявол? Вярно, че винаги може да е по-лошо, ама защо да е лошо!

# 1 062
  • Мнения: 4 940
Дали е вярна приказката за по-малкия дявол? Вярно, че винаги може да е по-лошо, ама защо да е лошо!
Мисля че е вярна приказката за малкия Дявол. А лошите неща, които ни се случват са част от живота ни и ни правят по-силни. Няма как всичко винаги да е хубаво, за жалост. Така че трябва да сме благодарни като се разминем с малкия Дявол. Поне аз така мисля.

Тези дни си мисля за живота и по-точно какво да правя със своя живот. Тъпча само на едно място...☹

# 1 063
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Има една приказка: ела зло, че без тебе по-зло! Няма как всичко да е цветя и рози, трябва от време на време да се случват и не толкова хубави неща, даже направо лоши. За да се поддържа баланса. И аз вярвам в приказката за малкия дявол!

# 1 064
  • София
  • Мнения: 62 595
Баси и баланса! Ама, ко да прайм, требе да рационализираме някак!

Общи условия

Активация на акаунт