За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 096 775
  • 20 755
  •   1
Отговори
# 1 110
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 319
Напоследък съм развила непоносимост към стари и ненужни вещи,натурии и съответно струпването им с години Rage Чудя се как да убедя нашите да изхвърлят къде що има по тавани и мазета,защото миналата седмица като си бях на село и ме хвана адска депресия като се качих на тавана и като влязох в мазето и гаража ,,,т.е направо откачих Rage Стари мебели,куфари,сандъци,книги,дрехи със закачалките директно ,дамаджани,изпрегнати ел.уреди ,изобщо к'вото ти душа сака си отлежава от има няма 25-30г и на никой не му дреме ...прашлясва брутално,не може да се чисти всичката тази кочина ,като духне един вятър и от тавана прахоляка се разнася по долните 2 етажа ,,,, Нашите още не са пенсионери ,бачкат на смени и изобщо не им дреме ,но аз трябва да взема нещата в свои ръце или по-точно в ръцете на една група мангали и само да влачат и хвърлят в ремаркето на камиона Smiling Imp Иначе няма оправяне ,ако не се изхвърлят веднуж завинаги натуриите ...

# 1 111
  • Мнения: 4 941
Разбирам те, Теди. Вкъщи е пълно със стари дрехи на цялото семейство. Но никой не иска да ги махне. Иде ми да ги събера всичките и да ги изнеса с тир, но разбира се, винаги намират причина да останат. Толков се ненужни и само заемат място, но някои чува ли ме мен...?!

 
Мисля си апартамента, който е време да закупим, а трябва пари. Пусти пари! 😒

# 1 112
  • Мнения: 5 820
   И при мене е така. Има доста ненужни и излишни неща вкъщи, които би трябвало отдавна да съм в обществения гюм, а родителите ми не искат да ги изхвърлят. Дори още повече се трупа. Направо ужас.

# 1 113
  • Мнения: 910
Мисля си,че съм адски несериозна.Искам да сваля 6-7 кг и по никакъв начин не мога да се мотивирам.Ха от днес,ха от утре,ха след само това парче торта/сладкиш/баница...Срам ме е.

# 1 114
  • Мнения: 1 224
За работата,дано да успея да се справям,толкова много ми харесва.

# 1 115
  • Мнения: 4 941
За работата,дано да успея да се справям,толкова много ми харесва.
Бубче, и аз съм така понякога и ме е яд на себе си.😣
Боби, какво работиш?

# 1 116
  • Мнения: 1 224
За работата,дано да успея да се справям,толкова много ми харесва.



Бубче, и аз съм така понякога и ме е яд на себе си.😣
Боби, какво работиш?

В държавна администрация работя,но съм по една програм от бюрото по труда.

# 1 117
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 319
Тинити ,с ипотека ли мислите да го вземете ?

Сега има доста изгодни лихви,сондирай какво предлагат банките и не му мисли толкова,взимайте докато е време ,да си го изплатите ,иначе времето си минава...Аз ще изплащам още 5г ,наполовината съм вече Simple Smile

# 1 118
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Тинити, ипотечните заеми в момента са много изгодни, но според мен и балон на имотите има, поне в София. Безумни са цените и пак се купува. Хубаво подберете имот, локация, квадратура, строител, за да е и добра инвестиция. Гледам масово строят жилищни сгради покрай оживени булеварди - живяла съм в такъв, ужас е. Локацията добре, обаче съвсем на улицата, шумно, прашно, няма място за паркиране и да играят деца. Изобщо, изборането на имот не е лесна работа и не е само до пари. Но ако имате възможност и намерите нещо добро купувайте.

# 1 119
  • Мнения: 4 941
Момичета, кредитът ще е ипотечен, да. И сте прави,сега са ниски лихви, но имотите са много скъпи и надути в Бургас. В момента разучаваме, гледаме и така. Дано попаднем на нещо добро.

# 1 120
  • Мнения: 4 740
Напоследък си мисля само за хубави и позитивни неща,реално нямам и  причина за друго-местим се в по-хубава къща,обзавеждам я както аз искам,имам работа достатъчно,с децата всичко е наред ... но се хващам от време на време сама себе си ,че всички тези розови мисли за защото ми е по лесно да си живея необезпокоявана  в розов  балон,рядко,но все пак натрапчиво се прокрадва мисълта,че мога да се напъна в работата да се развиваме и да вадим повече кинти,да реша стар здравословен проблем,не е спешно ,но ... е дразнещо,да мина курс ,който отлагам с години,да почна най-после да уча немски -такива неща....но бързо се успокоявам съвестта с важното е да сме здрави! хахх Innocent

# 1 121
  • София
  • Мнения: 4 052
Напоследък съм развила непоносимост към стари и ненужни вещи,натурии и съответно струпването им с години Rage Чудя се как да убедя нашите да изхвърлят къде що има по тавани и мазета,защото миналата седмица като си бях на село и ме хвана адска депресия като се качих на тавана и като влязох в мазето и гаража ,,,т.е направо откачих Rage Стари мебели,куфари,сандъци,книги,дрехи със закачалките директно ,дамаджани,изпрегнати ел.уреди ,изобщо к'вото ти душа сака си отлежава от има няма 25-30г и на никой не му дреме ...прашлясва брутално,не може да се чисти всичката тази кочина ,като духне един вятър и от тавана прахоляка се разнася по долните 2 етажа ,,,, Нашите още не са пенсионери ,бачкат на смени и изобщо не им дреме ,но аз трябва да взема нещата в свои ръце или по-точно в ръцете на една група мангали и само да влачат и хвърлят в ремаркето на камиона Smiling Imp Иначе няма оправяне ,ако не се изхвърлят веднуж завинаги натуриите ...
Предложи им да изкарат малко пари. Например тук биха проявили интерес към споменатите сандъци, куфари и тем подобни - както ги наричат "Находки".
Скрит текст:
https://www.facebook.com/groups/245497108902829/
Аз лично, за да се отърва по-бързо от едни стари мебели, обявих че ги подарявам - взеха ги като топъл хляб. Все пак често забелязвам, че когато някой качи нещо, го питат за цена...

# 1 122
  • Мнения: 5 820
   Гледах миналата седмица цените на имотите. Цените наистина са с огромна надценка. Питам се кога ли ще се спука този балон и икономиката ни ще отиде на дъното?! Не е нормално предлагането да взима превес над търсенето и предлагането да определя цените, несъобразявайки се с икономическите фактори, като: РЗ, лихви, какъв е БВП на страната и т.н.

# 1 123
  • Мнения: 9 052
Аз си мисля за горките хора в Сирия и за децата там. Всичко живо е решило да се бие отгоре им.

# 1 124
  • Мнения: 9 152
Момичета, кредитът ще е ипотечен, да. И сте прави,сега са ниски лихви, но имотите са много скъпи и надути в Бургас. В момента разучаваме, гледаме и така. Дано попаднем на нещо добро.

Не е само в Бургас.
при мен е също някакво безумие с надуването на цените. В Германия съм...

Общи условия

Активация на акаунт