За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 096 258
  • 20 747
  •   4
Отговори
# 1 125
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 319
Катерица,то май сме се изравнили с Германия по цени,ама не и по заплати Smiling Imp

Леля ми и тя се оглежда за апартамент в Дрезден и каза,че цената на квадрата била колкото в Пловдив ,тъй че...

# 1 126
  • Мнения: 9 052
В България да бяха по-легални доходите да дадеш мнение, но аз вече не давам. След като всичко живо пищи на умряло , но пък се пазаруват апартаменти за стотици хиляди в евро , а и се подбират и подменят ... че не можем ние там, не ни харесва. Това при германците няма да го водиш. Ако се докопа до колибка си стои щастливо в нея и си ч облагородява ... кой размята така пари, като тенистопки.
Просто вече като някой в България ми каже > колко ми е малка заплатата аз поглеждам календара дали е  1април, ако не е се обиждам, защото ме будалка.

# 1 127
  • MT
  • Мнения: 538
Мисля си за новата работа отново и отново. Мисля си за "предложението" на леля ми, ала в стравнение с тази хубава работа в Малта и евентуално бакалавър тази година или да чистя в Дания и да не знам какво ще стане с мен - ненене....  Не съм будала. Поне мисли някакъв вариант за мен жената, за жалост не това, което искам. :Д
Мисля си колко е различен живота ми от преди 2 години и се радвам, че поех в нова посока. Бурята отмина, справих се с подкрепата на ММ. Утре разлиствам новата страница от книгата. Много съм притеснена и същевременно ентусиазирана за светлото бъдеще, което ни очаква. Надявам се и той да успее да си намери дневна работа и да се виждаме по-често.

# 1 128
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Представям си как Бен Барнс свири на китара в бяла, впита тениска и животът ми се струва по-поносим.

# 1 129
  • Мнения: 481
Мисля си за безпаричието и как да припечеля малко повече.

# 1 130
  • Мнения: 4 941
Мисля си за голямата сума кредит, която трябва да изтеглим, а доходите ни няма да достигнат, май. Сложно стана при нас и мислим варианти. Ще разпитваме банки и да видим. Дано успеем да се справим и ни отпуснат това, което искаме. Много е сложно с тези пари и мега скъпите имоти, които не отговарят на сумата.

# 1 131
  • Мнения: 1 614
Винаги за едно и също-пътувания и развлечения.Постоянно правя планове къде,кога...,и когато не мога да ида някъде адски се измъчвам.Търся варианти,следя коментари,мнения....

# 1 132
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 319
Мисля си за голямата сума кредит, която трябва да изтеглим, а доходите ни няма да достигнат, май. Сложно стана при нас и мислим варианти. Ще разпитваме банки и да видим. Дано успеем да се справим и ни отпуснат това, което искаме. Много е сложно с тези пари и мега скъпите имоти, които не отговарят на сумата.

Тинити,какво стана с кредита,разпитахте ли ?

Наше  приятелско семейство теглиха скоро 60 000 евро и си купиха разкошен апартамент в Пловдив,ще го изплащат 35г с месечна вноска в размер на 500лв.

# 1 133
  • Мнения: 4 941
Мисля си за голямата сума кредит, която трябва да изтеглим, а доходите ни няма да достигнат, май. Сложно стана при нас и мислим варианти. Ще разпитваме банки и да видим. Дано успеем да се справим и ни отпуснат това, което искаме. Много е сложно с тези пари и мега скъпите имоти, които не отговарят на сумата.

Тинити,какво стана с кредита,разпитахте ли ?

Наше  приятелско семейство теглиха скоро 60 000 евро и си купиха разкошен апартамент в Пловдив,ще го изплащат 35г с месечна вноска в размер на 500лв.
За сега сме питали в две банки и малко е сложно заради доходите на годеника ми, понеже го осигуряват на минималната заплата, а искаме 100хил.. Поне доста неща ни се изясниха. Имаме 2 варианта - или по-малък заем, или да се вдигнат осигуровките. Ще видим какво ше решим, ще питаме и други банки. В същото време гледаме и апартаменти, но нищо хубаво няма в момента, само някакви развалини за луди пари.
Постоянно за това мисля, все нещо не е както трябва и ни спъва.

# 1 134
  • Мнения: 9 052
Доколкото знам ако не може да се изплати за 10 г. не си струва.
Какви са тези заеми за по 100 х.е. ами те затова са такива цените на имотите. Защото се раздават и вземат подобни пари. Просто невероятни суми .

# 1 135
  • Мнения: 4 941
Доколкото знам ако не може да се изплати за 10 г. не си струва.
Какви са тези заеми за по 100 х.е. ами те затова са такива цените на имотите. Защото се раздават и вземат подобни пари. Просто невероятни суми .

Наистина са невероятни суми ( за лева става въпрос!) , но един апартамент тук струва толкова и то като го купиш имаш и ремонт най-вероятно. Парите, които искат не съответстват на това, което предлагат. Лихвите в момента са ниски, а апартаментите са с надути цени. Такова е положенито. Цял живот ще изплащаме апартамент, та поне накрая децата ни ще имат нещо. Разбира се да сме живи и здрави, и на работа, че да го изплатим. За съжаление много хора са така, но такава е държавата ни...

# 1 136
  • Мнения: 9 052
... За съжаление много хора са така, но такава е държавата ни...
в другите държави как мислиш че е ?

# 1 137
  • София
  • Мнения: 62 595
Мисля си, че е безкрайно крайно на крайното време да сменя правилата на играта.  Не става така тая работа, както си я мислят!

# 1 138
  • Мнения: 9 052
всички на оръжие ли каза ?

# 1 139
  • София
  • Мнения: 62 595
не чак всички - само аз.

Общи условия

Активация на акаунт