За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 084 778
  • 20 572
  •   1
Отговори
# 1 170
  • Мнения: 8 793
Последните 2 дни не ми излиза от главата колко са ми ужасни кръвните изследвания, а моята гастроентероложка точно сега я няма. Сигурно влизам в криза, джипито писна да ходя в болница. Стягам се. Дано прескоча и този път.... ooooh!
ПП Все пак се надявам отчаяно, че кризата ще ме прескочи. Ужасно са тежки кризите и процента на тези, които не оцеляват, не е за пренебрегване. Outta Joint

# 1 171
  • София
  • Мнения: 62 595
Мисля си, че или някои хора ме смятат за изключително-мега тъпа, или себе си за изключително-мега умни, та ме гледат в очите и ме лъжат. И то за неща, които много лесно могат да се проверят и неща, които аз зная, че не са така.  Подсетиха ме за Баш Майстора  и неговия прословут номер с шапката и яйцето.

# 1 172
  • Перник
  • Мнения: 300
Мисля си, че или някои хора ме смятат за изключително-мега тъпа, или себе си за изключително-мега умни, та ме гледат в очите и ме лъжат. И то за неща, които много лесно могат да се проверят и неща, които аз зная, че не са така.  Подсетиха ме за Баш Майстора  и неговия прословут номер с шапката и яйцето.

Напоследък и аз забелязвам, че всеки се мисли за голям тарикат и много се дразня.
Като мисля за тъпите тарикати и привличам още повече дразнещи тарикатски случки.
Ама се дразня до червено, направо не издържам понякога, идва ми да счупя нечий нос

# 1 173
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 638
Последните 2 дни не ми излиза от главата колко са ми ужасни кръвните изследвания, а моята гастроентероложка точно сега я няма. Сигурно влизам в криза, джипито писна да ходя в болница. Стягам се. Дано прескоча и този път.... ooooh!
ПП Все пак се надявам отчаяно, че кризата ще ме прескочи. Ужасно са тежки кризите и процента на тези, които не оцеляват, не е за пренебрегване. Outta Joint
Стискам палци да се оправиш  Hug

# 1 174
  • Мнения: 8 793
Благодаря, Лейди! Кризата може би ще ме отмине, така предполага доктора, обаче сега пък жлъчката ми била проблема, та ще търча пък за нея. Нямат край ужасите на хронично болните. ooooh!

# 1 175
  • Мнения: 24 467
Обсебена съм от идеята да отида някъде за едно денонощие абсолютно сама и да се наспя. Цял ден да лежа, да си чета в някой хамак и да пия коктейли. И с никой да не ми се налага да говоря, дори по телефона. Едно денонощие ми стига... Напоследък постоянно ми се спи. Не съм болна. Уморена съм.

# 1 176
  • Мнения: 4 940
Аз пък си мисля, че трябва да променя начина си на живот. Да се храня здравословно, да спортувам, да се занимавам с нещо интересно през почивните си дни. Нооо..не ми се получава. Все пак се опитвам. Мисля си и за 10кг., които качих зимата. Ужасно е. 😔

# 1 177
  • Мнения: X
Мисля си...за хубавото време, за пролетта, за лятото което идва.....за море, пясъци, плаж, ефирни рокли, свежи коктейли....Май ми е време за морската резервация.   Simple Smile

Ън, стискам палци!   

# 1 178
  • Мнения: 2 760
Мисля си как господ се е объркал и е трябвало да се родя в Италия Simple Smile

# 1 179
  • Мнения: 3 542
Мисля си как господ се е объркал и е трябвало да се родя в Италия Simple Smile

Хаххахаа, и аз съм тЪЙ.

# 1 180
  • Мнения: 9 052
Judy първите 24 часа организма разпуска и после се започва почивката. Т.е. поне 48 часа, а аз бих сложила и още 24 отгоре. 

# 1 181
  • Мнения: 24 467
Judy първите 24 часа организма разпуска и после се започва почивката. Т.е. поне 48 часа, а аз бих сложила и още 24 отгоре. 

Навици имам да почивам бързо. Satisfied Само дето няма как да си го подсигуря. Набелязала съм едни дни в края на май и мисля да ги реализирам ползотворно. От началото на годината ме е врътнала въртележката и понякога имам чувството, че ще се удавя в папки, книги, писане и четене, плюс домашната работа. Вече взех да сънувам, как ме заливат хартии! Ей-сега се връщам от среща и ми се затварят очите.

Последна редакция: чт, 19 апр 2018, 14:22 от Judy

# 1 182
  • Мнения: 9 052
ама на тази среща не се ли наспа поне Simple Smile

# 1 183
  • София
  • Мнения: 62 595
На това, което иска Джуди, едно време му се казваше гарнизонка с преспиване.

# 1 184
  • Мнения: 5 819
Последните 2 дни не ми излиза от главата колко са ми ужасни кръвните изследвания, а моята гастроентероложка точно сега я няма. Сигурно влизам в криза, джипито писна да ходя в болница. Стягам се. Дано прескоча и този път.... ooooh!
ПП Все пак се надявам отчаяно, че кризата ще ме прескочи. Ужасно са тежки кризите и процента на тези, които не оцеляват, не е за пренебрегване. Outta Joint

   И аз Ви пожелавам бързо оздравяване.

Общи условия

Активация на акаунт