За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 094 046
  • 20 717
  •   1
Отговори
# 1 215
  • Мнения: 5 819
Оо,за гласа ето този  https://www.btv.bg/video/shows/predi-obed/videos/nikolaj-davidov … -negov-adres.html  има поне за мен страшно "впечатляващ глас и тембър" Heart Eyes ,макар че на външен вид не ме кефи

   Определено това е хубав мъжки тембър.

# 1 216
  • Мнения: 2 328
Говорихме онзи ден следобяда към 17ч.Аз толкова хубав глас не бях чувала досега,хем по неприятна тема говорихме.Ама като ми се обади и заговори,всичко ми настръхна.Всичко!

# 1 217
  • Мнения: 442
Айде и аз така от нищото да се включа, защото не съм никак активна.

Мисля си, че не е честно да съм толкова нефотогенична. Погледна се в огледалото - добре изглеждам, ще си направя една снимка. Те станат 50, от които на нито една не се харесвам. Нещо толкова маловажно, а отдавна си го мисля.

Другото, за което често мисля е, че трябва вече да си намеря работа. Първата работа ще ми е и не знам откъде да започна. Отгоре на всичкото съм и в чужда държава и не знам официалния език. Ама пък толкова хора се справят, викам си и аз трябва да намеря начин.

# 1 218
  • Мнения: 4 941
Знаете ли, сега си мисля за нещо, което е странно и не го разбирам.
От известно време се чувствам тъпо, или как точно за се изкажа не знам, но не толкова добре с приятелите, с които излизаме, с "девера" ми и приятелката му, с най-добрия приятел на годеника ми. Абе обща взето със всички в обкръжението ми. Странно е, но не знам на какво се дължи това. Сякаш предпочитам да бъда сама. В същото време се чувствам сама сред тях, направо се изключвам тотално като сме навън.
Кофти работа...

# 1 219
  • Мнения: X
Мисля си, че не е честно да съм толкова нефотогенична.
Ооо, по този повод един съученик казваше:"Ние, красивите, не сме фотогенични. Господ е дал фотогеничност на грозните, да се утешават поне със снимки."  Laughing

# 1 220
  • Мнения: 5 819
   Спокойно. Не сте само Вие, които излизат нефотогенична на снимки. Също не се харесвам на нито една снимка. Това е голяма рядкост да се харесвам на някоя снимка. Пред огледалото изглеждам добре, но като се щракна или ме щракнат с фотоапарата, излизам ужасно на снимката, а тези светкавици много ги мразя - примигвам точно в този момент, когато щракне за снимка и излизам, като че ли съм заспала или болна на снимката. Затова мразя да се снимам.

   Тинити - разбрах какво имахте предвид, че се чувствате "тъпо". Аз съм на този етап в момента. Около мене говорят, а аз изобщо не ги слушам и съм се отвяла някъде надалече от това място, на което съм. Само физически присъствам на това място.

# 1 221
  • Мнения: 442
Мисля си, че не е честно да съм толкова нефотогенична.
Ооо, по този повод един съученик казваше:"Ние, красивите, не сме фотогенични. Господ е дал фотогеничност на грозните, да се утешават поне със снимки."  Laughing

Това вече ще бъде новото ми мото Joy

И за да е по темата - мисля си за пътуването ми до България другата седмица и нямам търпение Blush

# 1 222
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 678
Благодаря ви 🤗😙 на мен ми мина през главата подписване и един як меден месец. Но родителските тела ще са разочаровани. Май все пак ще склоня. За здравословня проблем накратко: на глезена на вътрешното кокълче ми се появи преди 2 месеца силна болка. Стана синьо лилаво и се поду и стои кото подкожно топче (малко тъпо го описах) мистерията е, че не съм се удряла, стъпвала на криво и тнт. 2 месеца вече няма промяна. Ходих на травматолог, ортопед, кожен и съдов хирург. Правиха ми ЯМР, рентген, кремове и антибиотици ( стреляха в тъмното и ми ги придписаха за възпаление уж) промяна няма, ниле е ясно. Не знам на какъв лекар да ида, приемам всякакви идеи. На кр. картина не излиза възпаление в организма. Баси!
Не искам да те притеснявам по никакъв начин, но когато  нещо не минава от нищо, ходи се и при онколог,за да се изключи най- лошото и да си спокойна. Това трябва да се оперира задължитено и да се изследва какво е точно, хистологията ще покаже. Дано да няма нищо лошо.
Аз за едно зачервяване отидох при дерматолог и при алерголог, уж за алергия някаква, а то какво излезе...

# 1 223
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 206
Лейди, ти как я караш?
Мисля си за предстоящите неща при нас. Някои хубави, някои неприятни, някои прекрасни...

# 1 224
  • Мнения: 579
Мисля си за това, че в най-скоро време трябва да си пусна профилактични изследвания, тъй като тази година все още не съм правила това ''упражнение'... Мисля си и за това, че имам здравословен проблем, за който трябва да се обърна към ЛЛ, а  с нея хич не ми се занимава и не се знае дали ще ми даде направление или директно ще ми назначи лечение и се чудя дали да не си платя преглед при специалист и да си спестя едно ходене по болници....В този ред на мисли трябва да намеря и добър грастроентеролог в Пловдив, при такъв съм ходила последно преди 15 години и спомен нямам за името му, нито пък майка ми си спомня, но ето, че пак се налага да търся такъв специалист...

# 1 225
  • Мнения: 1 661
 Sea5 д-р Попов за мен е много добър. В Каридат е.

# 1 226
  • Мнения: 579
Sea5 д-р Попов за мен е много добър. В Каридат е.

Благодаря! Често съм срещала името му в дискусии за проблеми от този тип,  като повече са положителните мнения сякаш, но не знаех къде се  намира кабинетът му. Бяхте ми много полезна! Flowers Hibiscus

# 1 227
  • София
  • Мнения: 62 595
Аз вече не искам да пускам нищо, защото при мен не са профилактични. Не искам да знам какво ще покажат, макар да подозирам какво може да покажат, затова и не искам да зная. Каквото - такова. Колкото - толкова. Иначе вляза ли пак в колелото, може никога да не изляза от него.

# 1 228
  • Мнения: 5 819
Аз вече не искам да пускам нищо, защото при мен не са профилактични. Не искам да знам какво ще покажат, макар да подозирам какво може да покажат, затова и не искам да зная. Каквото - такова. Колкото - толкова. Иначе вляза ли пак в колелото, може никога да не изляза от него.

   Понякога е по-добре нещо да не знаеш отколкото нещо да знаеш! Невежеството понякога е по-добре иначе изпадаме в голям стрес и психоза. До този извод стигнах в близките дни.

# 1 229
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 678
Лейди, ти как я караш?
Мисля си за предстоящите неща при нас. Някои хубави, някои неприятни, някои прекрасни...

Бивам. Днес ми беше третата химия, за сега съм добре. В началото на юни скенерът ще покаже какво сме постигнали. После още 3 или 4, после операция, после още 10 химии и като бонус лъчетерапия и поне година хормонална такава. Приказка Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт