За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 096 696
  • 20 754
  •   6
Отговори
# 1 260
  • Мнения: 579
Само една мислА имам в главата - колата. Първа ми е и тръпката е невероятна.
Дали ще се справя финансово, дали ще съм добър шофьор - толкова неизвестни имам пред себе си.
Само тя ме вълнува, само за нея мисля. За нея са ми темите тук, само за нея говоря наживо.
Само тя - Сузи ми е в главата.



Напоследък мисля, че си ненавиждам зодията (не вярвам в зодии, но точно тази черта от характера е типична за представителите на моята зодия) и  трябва да бъда по-сериозна във вземането на решения, а не да си меня мнението през няколко минути...
Везни ли си?
Щото аз съм и това ми е основния проблем, но се боря да го преодолея и почти успявам.

Пак съм от въздушните, но близнаци и точно там ми е проблема. Мислех, че годините променят характера, като цяло, но явно се бъркам. Laughing

# 1 261
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Не годините, а опита променя светогледа. И дори човек и характер. Изпитала съм го на себе си. Неслучайно казват, не питай старило...

# 1 262
  • Мнения: 4 708
Пак съм от въздушните, но близнаци и точно там ми е проблема. Мислех, че годините променят характера, като цяло, но явно се бъркам. Laughing
Убедена бях, че си близнаци. Уж си казвам, ето ще променя нещата, обаче се почва, ама то какво ще кажат хората, ама хайде да не е днес, а утре.  Rolling Eyes Май и с годините вместо да се оправя това, то се задълбочава.

# 1 263
  • Мнения: 2 328
Мисля си за гадния ми рожден ден.Не искам да идва.Чувствам се отвратително,реве ми се,отделно изследванията ми не са на ниво и това ме депресира.
И имам малка бучка в гърдата,която ММ откри в неделя.Направо се шокира човека.Аз не вярвам да е това,за което той мисли.Бучките би трябвало да са нормални,все пак съм кърмила,разни хормони се наместват,нали

# 1 264
  • Мнения: 4 941
Мисля непрекъснато за проблемите, които имам...здравословни и нездравословни. Не са кой знае какви, но ги мисля.
Напоследък се чувствам подтисната...

# 1 265
  • Мнения: 24 467
Не годините, а опита променя светогледа. И дори човек и характер. Изпитала съм го на себе си. Неслучайно казват, не питай старило...
Точно така. Има хора, чието мислене и емоционалност не помръдват и на йота, понеже живеят застоял еднообразен живот. Няма какво да ги накара да се променят.
Точно опитът, преживяното, разнообразието са двигателите на човека.

Мисля си за гадния ми рожден ден.Не искам да идва.Чувствам се отвратително,реве ми се,отделно изследванията ми не са на ниво и това ме депресира.
И имам малка бучка в гърдата,която ММ откри в неделя.Направо се шокира човека.Аз не вярвам да е това,за което той мисли.Бучките би трябвало да са нормални,все пак съм кърмила,разни хормони се наместват,нали
Защо да е гаден рожденият ден? Изкарай си го с тези, на които държиш. Може да го направиш чудесен.
За бучката - просто иди на лекар, вместо да се притесняваш излишно. Така има само да се гризеш.
Има много жени със запушени жлези и мастопатии. Но е добре да видиш за какво става въпрос.

...

Утре ще се наспя. Smile Два дни съм на обучение.

# 1 266
  • Мнения: 579
Не годините, а опита променя светогледа. И дори човек и характер. Изпитала съм го на себе си. Неслучайно казват, не питай старило...
Точно така. Има хора, чието мислене и емоционалност не помръдват и на йота, понеже живеят застоял еднообразен живот. Няма какво да ги накара да се променят.
Точно опитът, преживяното, разнообразието са двигателите на човека.

Мисля си за гадния ми рожден ден.Не искам да идва.Чувствам се отвратително,реве ми се,отделно изследванията ми не са на ниво и това ме депресира.
И имам малка бучка в гърдата,която ММ откри в неделя.Направо се шокира човека.Аз не вярвам да е това,за което той мисли.Бучките би трябвало да са нормални,все пак съм кърмила,разни хормони се наместват,нали
Защо да е гаден рожденият ден? Изкарай си го с тези, на които държиш. Може да го направиш чудесен.
За бучката - просто иди на лекар, вместо да се притесняваш излишно. Така има само да се гризеш.
Има много жени със запушени жлези и мастопатии. Но е добре да видиш за какво става въпрос.

...

Утре ще се наспя. Smile Два дни съм на обучение.


Макар да харесах мнението на потребителката, чийто пост гласеше, че ''характер се променя със светоглед и т.н.'', то тук не съм съгласна с това изказване. Смея да твърдя, че животът ми не е никак еднообразен, дори напротив. Ходя на няколко различни неща под формата на хоби и съм общителен човек, т.е. стига да искам разговор бих могла да водя дори и с непознати, друг е въпросът, че в повечето случаи не искам и проявявам тип интровертност. Не мисля, че животът или по-скоро ежедневието ми оказва влияние дали искам нещо или не го искам. Ако сега искам нещо, утре съм на друга вълна, затова в по-голяма част от случаите просто рискувам, за да не го мисля, но има и далеч по-важни неща, за които решение не мога да взема от днес за утре, а да не говорим, че в 90% от ситуациите, когато взимам едно решение изобщо не позволявам емоциите да ме водят, та...харесвам си характера и то много, но ето това ме дразни - непостоянството в някои от случаите, когато трябва да взема решение. В случая се касае за преместване в друга държава и затова ми е толкова трудно.
Мисля си за моята лична година, която започва след броени дни и същевременно си нахвърлям в главата някои неща/цели, които искам да постигна през тази лична година.

# 1 267
  • Мнения: 2 328
Аз не се притеснявам за бучката.Или е някаква щуротия останала от кърменето,или може да съм се наранила случайно.Не е нищо особено,но ММ го прави световен проблем.

На 30.05 ставам на 27.Нямам думи.Не искам да идва тоя ден.Страх ме е че вече съм кажи речи на 30.

# 1 268
  • Мнения: X
Леле, дечкооо! Ставала на 27! Сега леля Уишмастърова, която през лятото ще стане на 27+20, ще ти издаде една тайна. Ако ми се даде възможност да избера на колко години да съм, ще кажа между 31 и 39. Най-най-най-яките години евър!

# 1 269
  • Мнения: 2 199
Аз не се притеснявам за бучката.Или е някаква щуротия останала от кърменето,или може да съм се наранила случайно.Не е нищо особено,но ММ го прави световен проблем.

На 30.05 ставам на 27.Нямам думи.Не искам да идва тоя ден.Страх ме е че вече съм кажи речи на 30.
😂😂😂 сериозно на цели 27, момичееее, та ти си тоооолкова млада, я се усмихни, погледни в огледалото и спретни едно парти.
А за бучката отиди на лекар, виж това е за сериозно замисляне. 
Аз аз след някой ден ще стана на 50 и нямам търпение.

# 1 270
  • Мнения: 4 941
На 27 си се отчаяла...я недей така! Какво ще е като станеш на 37, 47 и т.н.
Усмихни се и отпразнувай рождения си ден с любимите хора и той ще бъде прекрасен, а не гаден!
За бучката наистина е добре да отидеш на преглед, както по-горе те посъветваха.

Чудя се на хората, които са толкова млади, а говорят сякаш стават на 100. Животът е пред нас! Аз август имам рожден ден и ставам на 23, нямам търпение! Обичам рождения си ден просто, не че бързам да порастна. 😀😊
Това за години около трийсетте и аз съм чувала, че са най-хубавите. Ще видим. 😉

# 1 271
  • Мнения: 5 820
   Не обичам Рождените си дни. Винаги са ме потискали.

    Еее, защо и аз не бях на 27 години отново? Един съвет от мене: организирайте се така живота си, за да не съжалявате после за изгубените си години. Времето наистина минава доста бързо. Знаете ли? Когато напредвам с годините, вече се радвам, че навършвам тази възраст и успях да оцелея пак и да съм жива. Мога да нямам този късмет, за да навърша поредната година.

   

# 1 272
  • Мнения: 24 467
Sea5, мисля, че Сиренце няма предвид теб. Аз - със сигурност, т. к. не те познавам. Говорим си по принцип- че промяна у хората настъпва основно с реална промяна в обстановката, а не просто с годините. Познавам доста хора на сериозна възраст, които не са сщлонни да променят нищо у себе си и край себе си. Най-често и обстоятелствата около тях са си константа.

Ей, рожденичката, ще ти дърпам ушите!  Какви са тия приказки! Няма човек, който да подмладява, посоката за всички ни е една. Важно е здравето и щастието. ☺ Да се почерпите и да празнувате!

# 1 273
  • Мнения: 579
Sea5, мисля, че Сиренце няма предвид теб. Аз - със сигурност, т. к. не те познавам. Говорим си по принцип- че промяна у хората настъпва основно с реална промяна в обстановката, а не просто с годините. Познавам доста хора на сериозна възраст, които не са сщлонни да променят нищо у себе си и край себе си. Най-често и обстоятелствата около тях са си константа.

Ей, рожденичката, ще ти дърпам ушите!  Какви са тия приказки! Няма човек, който да подмладява, посоката за всички ни е една. Важно е здравето и щастието. ☺ Да се почерпите и да празнувате!

Ясно, извинявам се, не зъм разбрала правилно написаното.

Бухали и Сови, с две години съм по-малка от теб. Вчера беше изпращането на випуск 2018 и се замислих, че от моето са се минали цели 6 години, на пръв поглед това са едни никакви 2091 дни и си направих равносметка какво съм и какво не съм постигнала. Времето минава толкова бързо и установих, че всеки един миг, в който седна и си правя равносметка е загубен миг. Затова не се ''сдухвай''. Може би имаш много причина да го направиш, но една е важната, за да не го правиш - семейството ти, съпругът ти и двете ти деца. Simple Smile

# 1 274
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Аз не се притеснявам за бучката.Или е някаква щуротия останала от кърменето,или може да съм се наранила случайно.Не е нищо особено,но ММ го прави световен проблем.
Бягай да те види доктор. Веднага. С това шега не бива.

Общи условия

Активация на акаунт