За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 100 534
  • 20 851
  •   2
Отговори
# 20 700
  • Португалия
  • Мнения: 3 981
Mamagemelar, стана ми любопитно по коя деноминация боядисвате яйца и правите козунаци...
ха! сега питаш...
иди в темата за мунята,изтипосала съм се..

# 20 701
  • Мнения: 3 326
Mamagemelar, стана ми любопитно по коя деноминация боядисвате яйца и правите козунаци...
ха! сега питаш...
иди в темата за мунята,изтипосала съм се..
Ех, мислех да попитам по-рано, но от много работа се отнесох! Нищо де, ще си хапнете козунаци.

# 20 702
  • Португалия
  • Мнения: 3 981
така де, ядохме миналата седмица, тази пак...добре ,че третият Великден за тази година ще е чак след 4 седмици Joy

# 20 703
  • Мнения: 7 062
За пореден път мисля колко сме тленни. За пореден път плача за човек, който много ще ми липсва.
Мир на душата ти, приятелю.

# 20 704
  • Бургас
  • Мнения: 16 171
За непредвидените неща в живота!
За непредвидените взети решения!
За всичко непредвидено, което ни се случва!🤔

# 20 705
  • Мнения: 2 243
Напоследък си мисля колко бързо пораства детето ми. На малко над 2 м е, но вече е съвсем друго човече от това, което прибрах от родилното! Мисля си как някои неща се преживяват само веднъж в живота и това едновременно ме изпълва с благодарност и мъничко тъга!

Мисля си за още едно детенце, но после си казвам, че нищо може да не е такова с каквото този път бях благословена като лека бременност, леко раждане, леко възстановяване, здраво, красиво и благодатно детенце. Мисля си дали да бъркам още в тестето или да приема това което ми е раздадено вече и да се задоволя с него.

# 20 706
  • Мнения: 6 717
Lygia страхотно е че се радваш на каквото имаш, но няма как да се презапасиш с него. Изживей си го пълноценно и доволно. Няма кой да ти го вземе. Страхотно е , че именно сега в хубава пролет детето е на 2м. и имаш дълги месеци хубави сезони за разходки с количка из паркове и градинки! Много хубаво време се е родило Simple Smile

# 20 707
  • Бургас
  • Мнения: 16 171
За трудностите в живота...
За това,което трябва да търпя...
За това,че нищо не мога да направя,за да променя нещата....
За това,че вярвам,че ще дойде и за мен и децата ми, спокойствие и мир и благодат!🍀 🙏

# 20 708
  • Португалия
  • Мнения: 3 981
за желанията си  мисля...
и доколко, са плод на нужда или на его...

и за едни изгувени хора си мисля..., за простото съществуване, за липсата на цели и визия за живота

Последна редакция: пн, 15 апр 2024, 16:44 от Mamagemelar

# 20 709
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 122
Размислих се за куклен театър.

# 20 710
  • Мнения: 2 243
Bella-ciao, добре го каза. Искам да си ги взема тези моменти и да си ги бутилирам и да си ги отварям по-късно и да си ги преживявам отново и отново все едно за първи път и факта, че времето наистина лети и ще мигна и ще са минали 20 години и няма да мога да го върна назад наистина ме натъжава, колкото и глупаво да звучи, при все че все хубави и много първи неща тепърва предстоят!

# 20 711
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 672
Мисля си за това как като листа се отронват хора от животите ни,
как остават едни празнини и колко би било добре да успяваме да намерим механизми, чрез които тези празнини да не бъдат черни, всепоглъщащи дупки, а да можем някак да се връщаме не само с тъга към спомените. Защото... това е животът, загубите са неизбежни и се натрупват върху ни, трябва някак да им устоим и да не се загубим и ние, преди да ни е дошъл реда.
Днес изпращаме един човек, живял достойно, красиво и цветно почти деветдесет години. Имах късмета и честта преди няколко години с нещо да го впечатля и да ми изпрати покана за приятелство във ФБ, и от тогава нещата, които виждах и четях от него бяха глътка въздух, огънче, светлинка. Нали знаете как има хора - източници на позитивизъм, такива, с които общуването ти носи лекота и хубаво чувство.
Аз трябва да се радвам, защото до последния си ден този човек е бил добре, до последния си ден с ясни идеи и мечти за следващия.
Това е благословия и огромен късмет, все повече го осъзнавам.
Но ми е мъчно... за мен си сигурно. Защото в кратуната си съм още дете, дето иска да си има хората и нещата, с които му е добре.

Светъл път и много небесни цветни палитри, професор Овчаров!
Скрит текст:

# 20 712
  • Мнения: 6 387
За тленността си мисля. Колко е тънка границата живот - смърт. Днес бях на погребение на деветдесетгодишен човек /навършил ги/, вярно е по реда си, но мъка пак има. И да, мъката е само за оставащите. Силно вярвам, че преминалите отвъд са добре.

# 20 713
  • Мнения: 10 503
Усещането е тежко. Около Коледа тати беше много зле. Мама ни се обаждаше, бяха в болница, уж лечение, а не се повлияваше. Аз си мислех наистина в онзи момент, че ще си отиде. Помня как я попитах, ще се срещнем ли пак някога някъде? Ще бъдем ли пак заедно като си тръгнем от тук?

# 20 714
  • Мнения: 35 113
Моята баба има много силна връзка с дядо ми. Сякаш го усеща. Не ѝ бяхме казали още , че татко е починал ( нейния син) и тя разказа как дядо ѝ се явил през нощта ( или го сънувала) и само го попитала " Кольо, за мен ли си дошъл?". И на другия ден леля ѝ казала , че татко е починал. Тя е на 88, виждам че вече не е същата силна , жилава женица. И все пак, никога няма да съм готова за раздялата.

Общи условия

Активация на акаунт