Какво стана с форума?

  • 10 489
  • 109
  •   3
Отговори
  • Мнения: 1 573
Знам, че е имало много теми с подобни размисли, но са останали назад във времето.
Та, какво стана с този форум?
Защо няма къде да обсъдим гащите на Шанталчето и има ли ги и къде изобщо са те?
Защо не може да се дразним интелигентно след като приспим децата и си сипем чашката с вино?
Защо бг-мама придоби нов облик и изгуби обединяваща си сила или по-скоро хората се промениха и вече не се вълнуват от гащи, вино и обединение?

# 1
  • София
  • Мнения: 13 172
Вероятно хората са други.
Аз съм във форума от 2017 г. и нищо не ми говорят нито гащите, нито Шанталчето.

# 2
  • Мнения: 116
Форума преди беше място за разговорка и обмяна на информация. Сега е машина за пари.

Какво стана с Шанталчето всъщност? Разсърди ли се и се оттегли?

# 3
  • Мнения: 1 573
Аз следя форума от 2008г.
Децата на "Мамма" и "Татти" още бяха малки.
Дори не знам дали "Мамма" и "Татти" са същите, защото форумът смени собственост и облик и всичко.
Но наред с това се смениха и много други неща, които лично аз определям като липса.
Липсва ми нещо във форума и не знам дали това е само чувство, макар и носталгично, или просто животът се е променил и никой няма нужда от старите времена.

Лъки, Шанталчето верятно вече е остаряла, както всички ние. Или просто е надушила нещо необичайно и си е  заминала по нейните земи Joy

# 4
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 899
Също нямам представа нито от гащите, нито от потребителката, явно по това време не съм била активна във форума. Но разбрах идеята. Хората са други, да, различни са. Масово младите хора тук пускат теми за депресии, АД, сериозни психологически и психически проблеми. Дори напоследък ми минават мисли да напусна окончателно форума, натоварва ме, хората ме напрягат, вместо да ми е приятно и разтоварващо...

# 5
  • Мнения: 6 452
Форумът вече не е форум, а информационна платформа. Целите му са други, собствениците са други. Преди беше място за взаимопомощ. Сега е нещо, носещо пари. Преди пишехме и четяхме с идеята, че помагаме на себеподобни, получаваме помощ от себеподобни, че се развличаме и разнообразяваме беззъбо и безопасно. Сега пишем, четем, лайкваме и носим пари с всеки клик на този, който притежава информационната платформа, бивш форум.

# 6
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 119
Не знам от какво са се вълнували хората преди, но сега определено си има интерес по гащи, вино и обединение ако това са ти интересите.

# 7
  • Мнения: 116
От 2006 съм тук, не винаги редовно. Последните години влизам само в забавни и позитивни теми, ненатоварващи и на принципа мога и без тях.

# 8
  • Мнения: 1 573
Не знам от какво са се вълнували хората преди, но сега определено си има интерес по гащи, вино и обединение ако това са ти интересите.
Моите интереси са разностранни и съм любопитна.
Благодарение на това във форума открих и темите, които ми помогнаха, за да имам деца.
Сега, търсейки информация, ми излизат само стари теми.
А и гащите няма къде да се обсъдят обединено след виното...
Mössbauer effect, лайкнах те и допринесох. Но къде е възвръемощстта лично за нас като потребители?

Последна редакция: сб, 30 мар 2024, 15:23 от Лайкa

# 9
  • Мнения: 3 195
Хората се преместиха в социалните медии, във ФБ, а тук във форума бяха допуснати и много управленски грешки. В момента цензурата и масовото триене допринасят за лошата атмосфера.

# 10
  • Мнения: 1 573
Наивнице, ще ни затрият темата като сме директни.
Фб умря вече.
Но форумът умря преди него.
Има ли шанс да се възроди отново или трябва да чакаме заместващите опции?

# 11
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 119
Сега, търсейки информация, ми излизат само стари теми.
А и гащите няма къде да се обсъдят обединено след виното...
Еее, винаги може да отвориш тема и да зададеш въпроса си. Иначе форумът си е отражение на обществото, на мен това ми е интересно.

# 12
  • Melmak
  • Мнения: 3 022
Форумът е машина за пари. Платформа за реклама. Модерацията е силна и пристрастна, за да се брани неутралното пространство за реклама. Бг мама има много партньори и много теми са неудобни, никой не иска рекламодателите да избягат, защото те носят пари. Това е. Форумът няма дух. Пишеш нещо и веднага те трият, както ще изтрият и това неудобно мнение.

# 13
  • Мнения: 3 195
Лайка, според мен форумите като формат си отиват. Заместени са от снимки, видеа, рийлс и тем подобен "контент". Хората вече и не могат да пишат. Това ме натъжава, защо наистина мразя социалните медии, а ми се общува.

# 14
  • София
  • Мнения: 38 523
Хммм. Много ме изкефи как си споделяхме в темата за Токсичните партньори. Жалко, че я заключиха.

Общи условия

Активация на акаунт