За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 101 449
  • 20 865
  •   5
Отговори
# 20 730
  • Мнения: 14 639
Мисля си колко сме заети напоследък с мм.Имам да оправям и чистя жилище след ремонт,и нямам никакво време да си оправя моето.Тоест,където си живеем.Сега се сетих,че искам и да си украся тематично къщата.Блокирала съм. Rolling Eyes Нямам идея как ще смогна.Изморявам се,никакви развлечения напоследък.Чакаме гости,иначе може би нямаше да ми е толкова натопорчено.

# 20 731
  • София
  • Мнения: 932
Мисля си за идващите празници....

# 20 732
  • Португалия
  • Мнения: 4 013
мисля си, че  не ми стигна времето през уикенда

# 20 733
  • Мнения: 7 797
Мисля си за... една чапла. Rolling Eyes

Последните няколко седмици винаги, в един и същи час се появяваше на едно конкретно място и гледаше през пътя отсреща, сякаш чакайки да види някого/ нещо. Имах чувството, че гледам човек, излезнал на портата на дома си да посреща скъпи и дългоочаквани гости. 
А от два дена я няма. Sad

# 20 734
  • София
  • Мнения: 13 757
Намерила е който търси и гнездят.

# 20 735
  • Мнения: 7 797
Намерила е който търси и гнездят.

Дано! 🙏

# 20 736
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 119
Мисля си трябва ли да смекча малко характера си, за да се разбирам повече с хората/с повечето хора.
Мисля си за решенията, които трябва да правя. Да хвърлям ли ези-тура или да не го мисля толкова пък да става, каквото трябва да стане. Винаги ли случващото се е най доброто за нас се запитах.

# 20 737
  • Мнения: 6 747
proletno cvete според мен не можеш със смекчаване на характера да започнеш да се разбираш с хората. По-скоро като започнеш да не им обръщаш внимание и да мислиш за хората започваш да се разбираш с тях. 

# 20 738
  • Мнения: 2 579
Няма как да се разбираш с всички.
Няма как да си промениш характера.
Докато хвърляш ези тура, още докато лети монетата, ше знаеш какво искаш.

# 20 739
  • Португалия
  • Мнения: 4 013
как се смекчава характер?
сериозно питам.

аз имам други идеи, по въпроса- различното обкръжение,  вади различни страни на личността наяве

# 20 740
  • Мнения: 6 747
Но тези които са по-малко емпатични , въпреки че профитират от емпатичните, обикн. стават в такива отношения агресори и подтискат другия. Т.е. те не желаят да приемат различнието на другия и че го наранява това пренебрегване . Пример между двама души , единия ориентиран към правене на неща, а другия по-вътрешно изживяващ може да се получат доста агресивни конфликти като - Ти какво четеш книга и нищо не правиш, какво слушаш музика и нищо не правиш ... за сметка на това можеш да поемеш от моите ангажименти и аз да мога да ида на джогинг. Защото джогинга е правене, а слушането на музика неправене.

# 20 741
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 375
Аз с годините смятам, че успях да смекча характера си. Дълго време страдах от голямата си уста, винаги съм казвала директно точно каквото мисля. Наказвали са ме дисциплинарно заради неудобна истина, която шефът ми не хареса изречена. Вече си премълчавам много неща, избирам си битките, не си троша нервите за неща, които не зависят само от мен.

# 20 742
  • Мнения: 535
И аз смекчих характера си. Също избирам битките си, целя спокойствието, а не доказване и борба с егото си.

# 20 743
  • Мнения: 7 797
Чаплата още я няма.

И аз смекчих характера си. Също избирам битките си, целя спокойствието, а не доказване и борба с егото си.

Или с вятърни мелници.

Аз също с времето станах по- сговорчива, по- неинатлива, по- сдържана. Не целя да доказвам истината си на всяка цена и да влизам в безсмислени спорове и битки. Не зная дали си смекчих характера, или просто спрях да се връзвам за глупости, които така или иначе нито зависят от мен, нито имам как да променя, нито ме касаят пряко. Гледам по- отгоре на нещата и определено не подскачам като ужилена в разни ситуации като преди.

# 20 744
  • Мнения: 815
При мен се получава сякаш обратното. С мек характер съм и винаги съм гледала да премълчавам, да не наранявам, да бъда деликатна спрямо околните. С годините обаче нетърпимостта ми нараства и често се усещам как срязвам с думи и поведение.

Общи условия

Активация на акаунт