За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 132 501
  • 21 739
  •   2
Отговори
# 21 285
  • Мнения: 2 671
Има един период в началото на тийнейджърството когато много им се омазняват косите. На момичетата най вече, защото са дълги и личи повече. А и пуста мода да ги носят дълги, мазни и пуснати...

# 21 286
  • France
  • Мнения: 13 078
Я, чукайте на дърво. Знаете ли какви семейства има? Децата никога не са учени да си мият зъбите, да се къпят, даже напротив. И не децата са виновни.
Темата става все по-неприятна за четене. Спрете се.

# 21 287
  • Мнения: 10 651
Ние ще спрем, но после пак ще има теми, че в автобусите смърди на пот и чесън. Това, че няма да се пише, не значи че това го няма. Защото аз дълго време пътувах и с 94, миризливците съвсем не бяха възрастните хора от квартала.

# 21 288
  • София
  • Мнения: 2 256
Мисля си, че е крайно време да дойде лятото. То бива, бива..

# 21 289
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 567
Май месец по баловете винаги е било такова времето.
Моята щерка вчера имаше първа тренировка по плажен волейбол. Такъв дъжд ги заваля, прибра се като малаче, ама щастлива и усмихната. Отделно преди да тръгне са омазала добре със слънцезащитен крем, че е супер бяла и изгаря бързо.

# 21 290
  • Португалия
  • Мнения: 4 321
времето е невъзможно, направо- сутрин 10-12 градуса, на обяд 20°
мисля си ,че "имам" още 3 седмици училище, и после започват всички останали ваканционни дейности...които не са по- малко времеемки за мен, та не знам кой период предпочитам Sweat Smile

# 21 291
  • София
  • Мнения: 2 632
Ох, с това проветряване. Класната ни стая беше с пвц дограма и ставаше ужасно задушно и миризливо, постоянно ходех да отварям прозорците, а коконите все ми се сърдеха и дразнеха, че щели да настинат. Тъпчеха снаксове с лук и пици, дюнери и какво ли не, стаята се вмирисваше за минути. Направо се побърквах. Единствено госпожата по биология открито се караше, че този въздух е вреден за нас и още с влизането отваряше прозореца и така 40 минути. И покрай баловете си мисля как толкова години по-късно нямам никакво желание да се виждам с която и да е от бившите съученички ( бяхме 19 момичета и 5 момчета) и колко много се радвам, че тази страница си стои затворена.

# 21 292
  • София
  • Мнения: 14 083
Ние пък, след почти 30 години, поддържаме връзка. Събираме се веднъж годишно, по ФБ се "виждаме" и имаме много добри отношения.
За децата, в пубертета им се случват всякакви неща. Напълняване, акне, засилване на телесни миризми и е много нечестно, само, защото нас ни е подминало, да ги обсъждаме.
За стила съм много раздвоена. Имам три ужасно ексцентрични приятелки. И трите са по-пълни, но са много, много обаятелни.

# 21 293
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 611
Мисля си как някои хора гледат повече другите отколкото себе си.

# 21 294
  • София
  • Мнения: 2 632
Ние пък, след почти 30 години, поддържаме връзка. Събираме се веднъж годишно, по ФБ се "виждаме" и имаме много добри отношения.
За децата, в пубертета им се случват всякакви неща. Напълняване, акне, засилване на телесни миризми и е много нечестно, само, защото нас ни е подминало, да ги обсъждаме.
За стила съм много раздвоена. Имам три ужасно ексцентрични приятелки. И трите са по-пълни, но са много, много обаятелни.
С колежките от университета си запазих добри отношения, но с тях беше съвсем друго. Бяхме един от най-задружните курсове в тази специалност, само 6-7 момичета, но много си помагахме за материала и дърпахме напред заедно.

# 21 295
  • Мнения: 7 193
И на мен ми е странно като чета vondito, понеже и ние с моите съученици вече няколко петилетки /срещаме се на всеки 5 години/ се срещаме и купонясваме. Доста от нас живеят в чужбина, но намираме време и възможност, за да стигнем до мястото на срещата. И ни е супер готино заедно! Тази година предстои поредната среща и вече всичко е уговорено. Нямам търпение!
От студентските години имам приятелства, устояли в годините, но там общи срещи така и не направихме. Виждаме се кой с когото и където и кога иска и може.

# 21 296
  • София
  • Мнения: 2 632
Е, чак пък странно, не бяхме задружен клас. За четири години не си станахме особено близки, та защо и после да поддържаме връзка. Макар че дочух, че една съученичка се е омъжила за един съученик и то след дългогодишна връзка и брак с друг мъж. Така че - живот Blush

# 21 297
  • Мнения: 7 193
Странно от моя гледна точка. Понеже ние имахме съвсем други взаимоотношения със съучениците ми.
Разбирам какво искаш да кажеш, но понеже съм преживяла друго в ученическите си години, ми се струва странно твоето споделяне. Не го оспорвам, сигурно е така, както твърдиш.

# 21 298
  • Мнения: 7 442
И аз нямам никаква потребност или желание да се виждам с моите съученици. На първите срещи ходех, но ми беше скучно. После престанах да ходя. Към днешна дата не ме интересуват въобще.

# 21 299
  • Мнения: 10 651
И аз не поддържам връзка със съучениците си, не бяхме хубав клас.
Синът ми сега всеки ден се чува и вижда някой от приятелите си, вярно че те преди 2 години завършиха, но почти всеки уикенд са заедно, празнуват празници и рождени дни, помагат си и се уважават. Много свестни деца са и дано си запазят контактите във времето.

Общи условия

Активация на акаунт