КГБ = Клуб на Готините Баби - 176.

  • 65 223
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 18 551
Ще  я видим Боряната колко ще издържи...
Сега се учи да оцелява


Скрит текст:
Прости съвети за оцеляване в България Grinning Grinning Grinning

Как да защитите жилището си:

- Ако през нощта забележите, че през прозореца се промъква крадец незабавно му помогнете да излезе с помощта на бухалка или брадва.
- Стъклено око, закрепено зад шпионката ще отблъсне всеки крадец, докато ви няма.
- Когато оставята децата сами ги инструктирайте да казват на непознати "Мама и тати не могат да отворят, защото смазват картечницата".
- Когато започнат да разбиват входната врата, вие я разбивайте отвътре. Това винаги ги озадачава..

Как да оцелеете на улицата:

- Ако съмнителен минувач ви поиска огънче, отнемете му инициативата и пръв го ударете с юмрук в лицето.
- Ако внезапно извадят спрей със сълзотворен газ незабавно спрете да дишате, затворете очи, извадете противогаза от торбата и го сложете. Не забравяйте - бързата реакция може да ви спаси живота.
- Преди да влезете в тъмен вход или подлез хвърлете вътре няколко пиратки. Така ще разконцентрирате нападателите.
- Ако нямате пиратки, много учтиво (за да не ги раздразните) поискайте документите на подозрителните типове от тъмния вход.
- Никога не викайте "Помощ! Ограбват ме!". Използвайте неутрални фрази от рода "Швеееепс!" или "Зюмбюююл!"

Съвети за девойки:

- Никога не носете къса пола и грим. Стара ватенка, гумени ботуши и миризма на пот със сигурност ще отблъснат всеки нападател.
- Пищна прическа също може да ви вкара в беля. Обръсната глава, намазана с вазелин би затруднила максимално всеки злодей.
- При нападание е позволено е да използвате всички подръчни средства, които намерите в чантата си. Може да ви свърши работа червило, туш за мигли, дамска превръзка или парче оловна тръба.

Ако спазвате горните правила е много вероятно престъпниците да ви оставят на мира и да нападнат някой балък, който не ги е чел.

# 721
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 784
Честит рожден ден, Иха! Бъди здрава, щастлива, обичана и заобиколена от любими хора!



Дая, честит рожден ден и теб! Жива и здрава, весела и щастлива  да си!

# 722
  • София
  • Мнения: 1 740
Честит рожден ден, Иха!



Честит рожден ден,Дая!

# 723
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Иха , Дая Честит рожден ден!
Живи и здрави , щастие и късмет!

# 724
  • Мнения: 1 334
МИЛИ ПРЕКРАСНИ ГОТИНИ ПРИЯТЕЛКИ!
Огромно БЛАГОДАРЯ за поздравленията , пожеланията и обичта ви!

По "технологични" съображения /пиша от таблета/ не мога да почерпя ,макар и виртуално. Мечтата и надеждата ми е да стане реално.

Сутринта брат ми /д-р/ като ми честити , аз се оплаках,че лежа , пък той ми каза ,че дископатията е царска болест /трябвало да се лежи/ и сега съм се излегнала царски....

Дая, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Много здраве , любов от ближните и сбъдваме на мечтите!

# 725
  • София
  • Мнения: 8 375
ИХИЧКА МИЛИЧКА,ЧЕСТИТ ПРАЗНИК! ДА ГО ПОСРЕЩАШ ОЩЕ МНОГО ГОДИНИ В ДОБРО ЗДРАВЕ И БЛАГОПОЛУЧИЕ, А ЛЮБИМИТЕ ТИ ХОРА ДА СА С ТЕБ. И НИЕ ДРУЖКИТЕ ТИ ОТ КГБ ДА СМЕ С АКЪЛА СИ И ДА ТЕ ПОЗДРАВЯВАМЕ Wink

За теб от мен-три в едно. Музика, текст и красиви картинки. Добро настроение!



На всички красавици - ЯНКА, БОРЯНКА, МАРИНКА, ЖАБКА, ЯЖКА И АЛФЕЯ, МАМСИ, ГЪБКАТА И КАРИ, ЛУСИ, ПИПИЛОТА И ДИДИМИТИ, ХУЛИ, ФУРИ, ДАЯ, изпращам безброй въздушни целувки love001 Благодаря за съветите за оцеляване, за музиката и стиховете. И за ободряващите напитки благодаря. Който си ляга по първи петли, сега за да отвори очи има нужда. Определено Simple Smile

Мацки, много съм на зор. Да не рИвете ако не ви спохождам Simple Smile. Мисля да "зачезна" за известно време ( така го казвам, ама не го мисля така-дали ще издържа newsm78)  В блока, където ми е кабинета, вече 9 години съм несменяемия касиер, а понеже домоуправителят е един много зает човек, та съвместявах и двете длъжности. ( две в едно ) Хайде стига толкова. Подготвям документите за ревизия и това ми отнема време. На 27.03. е събранието и ще сваля един товар от гърба си. Зарязах Здравната каса, а идва време за отчет, та и нея трябва да подхващам ( и за миналия месец не съм оправяла документацията, нали имах гостенки от далеч, та сега двойно ). Отчета е в края на месеца, или първите дни на април. Между тези две събития имам една "разходка" до Сливен-24 и 25 март.  Е те това ми е програмата ми.

Желая ви усмихнат ден!

# 726
  • София
  • Мнения: 1 529
Дая,Иха, нека всички желания се сбъднат, а най вече да сте живи и здрави, ценени и уважавани от близките.




 При мен не е за приказки... Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 727
  • ВАРНА
  • Мнения: 144
Шпунц Hug

Честит рожден ден на Иха и Дая! Бъдете живи, здрави, обичани! bouquet bouquet

Хубав ден на всички!

# 728
  • Мнения: 4 369
ЧРД, Иха! Бъди здрава и щастлива, усмихната и винаги заредена с положителни емоции! И да знаеш, че повече ти прилягат екскурзии у нас и в чужбина отколкото тази царска болест !


ЧРД, Дая! Нека той ти донесе много здраве, щастие, късмет и успехи!

# 729
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 014
Борянка, много ме развесели с това оцеляване.
То не е майтап работа-аз живея на последен етаж и вече два пъти и то през нощта докато спим крадци се опитват да влезнат през покрива. Есента сложихме решетки и така реших проблема. Смешно е на последен етаж решетки, но няма как.

# 730
  • Мнения: 5 346
Дая, Иха, Честити рождени Дни! бъдете красиви, обичани и ценени от любимите ви хора!

# 731
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Ще пусна новата тема , момичета!
Дедко се прибра и ще се размотаваме тез дни , та да не
ви оставя без тема.  Hug

# 732
  • Мнения: 18 551
Дивана,дивана... Joy

# 733
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Joy Joy Joy Joy Joy Довечера , Борянка , довечера.  Joy


НОВА ТЕМА!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=970479.new#new

Общи условия

Активация на акаунт