За вкуса на миналото

  • 178 759
  • 2 221
  •   1
Отговори
# 1 545
  • Мнения: 54 801
Лукчетата не ги обичах, но имаше едни кисели бонбони, много ми харесваха.

# 1 546
  • Мнения: X
Обичах бонбони Лакта. Онези, увити с цветни станиоли: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/d5/d6/b7/d5d6b78c … 6c4d42c050129.jpg

# 1 547
  • Мнения: 14 759
Обичах бонбони Лакта. Онези, увити с цветни станиоли: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/d5/d6/b7/d5d6b78c … 6c4d42c050129.jpg
И аз ги обожавах! CrazyКато отвориха руски магазин в София си купувах такива на вкус.За много неща ме подсетиха по-паметливите.Браво на вас,мн.ми е забавно в темата.Мурата вече не е хубава с този млечен шоколад,прекалено сладка.Ливата на ''Малчика'' беше с натурален шоколад.''Детска радост'' дражетата,наистина бяха  твърда гадост.

# 1 548
  • Мнения: 54 801
Имаше едни шоколадови дражета с фъстъци? Някой помни ли как се казваха? В кутия, не в плик.

# 1 549
  • Мнения: 35 180
Аз мразех лукчета! Но баба и дядо винаги имаха една кутия за бонбони . И след като изяждах всички други бонбони опирах до лукчетата. Но баба вземаше едни по-малко люти. Бяха увити в станиол като футболна топка- в синьо и червено Simple Smile И така постепенно се научих да ям лукчета Wink

# 1 550
  • Мнения: 5 852
Обичах бонбони Лакта. Онези, увити с цветни станиоли: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/d5/d6/b7/d5d6b78c … 6c4d42c050129.jpg

   Спомням си ги. Баба ми много купуваше от тях. Просто като ходих при баба и дядо, ми купуваха все вкуснотийки. Бог да ги прости. Sad А родителите ми носеха още вкуснотийки, като идваха да ме посетят. Бонбоните Снежанка не ми даваха от тях, тъй като се страхуваха да не си счупя зъбите или да се задавя. Лукчета мразих и до ден днешен не ги обичам.

# 1 551
  • София
  • Мнения: 20 208
Аз мразех лукчета! Но баба и дядо винаги имаха една кутия за бонбони . И след като изяждах всички други бонбони опирах до лукчетата. Но баба вземаше едни по-малко люти. Бяха увити в станиол като футболна топка- в синьо и червено Simple Smile И така постепенно се научих да ям лукчета Wink

И моите баба и дядо /да е светло на душите им  Flowers Rose/ никога не оставаха без лукчета. Аз така и не ги харесах.

# 1 552
  • Мнения: 52
Лукчетата са прекрасни бонбони,свежи и вкусни.
Явно не разбирате от бонбони, щем ги критикувате.

# 1 553
  • Мнения: 5 852
Лукчетата са прекрасни бонбони,свежи и вкусни.
Явно не разбирате от бонбони, щем ги критикувате.

   Лютиви са.  Joy

# 1 554
  • Deutschland
  • Мнения: 5 524
Има различни видове лукчета, даже и дъвчащи. Някои наистина са лютиви, но други биват 👌

# 1 555
  • Мнения: 22 036
А помните ли едни меки, ментови, зелени и поръсени със захар. Май и име нямаха.

# 1 556
  • Мнения: 12 683
Май ментос или ментина. Сега има във всякакъв вариант.

# 1 557
  • Мнения: 22 036
Май ментос или ментина. Сега има във всякакъв вариант.

Не бяха ментос. В едни прозрачни пликчета ги продаваха и имаха наврян хартиен етикет (като на любимия ми мазен чипс) с цена, производител и нещо си.

Тях ги харесвах. По едно време се появиха гумени мечета, но много преди хари бо да станат популярни.

# 1 558
  • Мнения: 12 683
Точно това е. Сега ги има в боядисани пликчета - ягоди, виолетки. Но за името хич не съм сигурна.

# 1 559
  • София
  • Мнения: 20 208
Ментина е името, да.  Peace И тях не харесвах много-много - доста меки и не толкова желирани /и сега не са/ като останалите.

Общи условия

Активация на акаунт