Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Hatice Şendil&Özcan Deniz~Проекти,тв партньори~166

  • 33 541
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 41 955
Сиси Hug wavey,да пусна пост за да напишеш превода! Peace


"Ozan, kendini suçlama!"-''Озан,не обвинявай себе си!''


"HAZAL, DAMİR’E İNANIYOR!"-''Хазал,повярвай(вярвай) на Дамир!''(Дали правилно го преведох!) ThinkingБризче Hug,как е?

# 46
  • Мнения: 7 044
                              Продължавам с превода на 90-ти оригинален епизод на "Разкъсан на парчета"  от  моя  пост № 30.

                              Джихан и   Илдъръм се срещат с  Дамир в  неговото  кафене.
Джихан  -  Ти стана съдружник в REG и си купил  половината от акциите. - 50 %.
                   С каква цел???
                   Защо стана съдружник с  Харун ???

Дамир  - Вие сте  бизнесмен,  г-н  Джихан.
               Естествено направих  капиталовложение.

Джихан  -  Тогава  аз  искам да купя  от  теб  целия  ти  дял  от  50 %.
                   Имам  налични пари, за да го  купя.... Освен това   съм  сериозен,  г-н  Дамир.

Дамир  -  Аз  също  съм  сериозен, г-н  Джихан.
Джихан  -  Отлично,  тоест ти не си  против  да прекратиш  партньорството си с  Харун  Ергуван ???
Дамир  -  Харун  Ергуван  ми  беше  длъжен и аз  взех  от  него  половината  от акциите му.
                Ако ми е изгодна  цената,  която  предлагаш, ще ти продам  дела  на  Харун.
Джихан  -  Добре,  договорихме ли се ???
Дамир  -  Да.

                         Джихан и   Илдъръм си тръгнаха.

Джихан на  Илдъръм  - Аз ще купя  дела  на   Харун  от  Дамир,  Илдъръм.  По този начин ще отърва  Харун от  Дамир, за да се  махне  от  децата ми.

             Б.М.  Питах се защо ще купува дела на  Харун - вече ми отговориха -  Дамир така няма да има нищо  общо с  Харун и Дамир ще изчезне  от  живота им.
                        Това е целта на  Джихан.

                       Харун  пристига  при  Дамир. Дамир му показва  таблета с  записаната  среща  между Джихан, Илдъръм и  Дамир.


                        Екрем  обядва с  Рахми в  ресторант.  Рахми му  казва, че  Джандан е  убита.  Екрем  говори с  адвоката  си в  Сидни.
                        Адвоката му казва, че ще продаде къщата  за  9 000 000 $.


                       Дилара отиде  при  Асу.  Пита я  за  делото  за  бащинство  на   Екрем. Пита я има ли нещо общо с  това. Асу се гивинди,
                       лигави се, лъже я, че нищо не знае.  Асу си е  Асу. От  първата серия, когато се появи до днес  не се е променила нищо  към  добро.
                       Асу пак  й   к аза,  че  всичко  ще  й  вземе, защото  Дилара не й е сестра.


                      Двамата мафиоти  търсят  Йозкан у  тях.   Йозкан  ги  видя  и се скри.
                      Вечните скандали с  Кериман.  Каза й, че го  преследват.

                    Чагатай и   Харун.  Двамата разговарят, че  Хазал е  влюбена  в  Дамир и няма как да й  кажат  кой е  Дамир. Тя няма да ги  послуша.
                     Чагатай измисли  нещо - и аз  не го  разбрах - навярно в  следващата  серия  91-ва ще го изяснят.
Чагатай към  Харун  -  Ние ще изпратим на  Хазал Наказателно  дело  на  Дамир  Янков.
                Мислиш ли,че  Хазал  сама  няма да се  раздели с  Дамир,  разбирайки  в  същност  като какъв  се  явява  Дамир    наистина ???

Харун  -   Това е  добра идея.  Изпрати  го  веднага.


                  Йозкан,  Кериман и  Джан в  хотел.  Пак  крещят   двамата.  Пак  скандали и нищо  ново.

                  Дилара каза на  Харун  за  делото  на  баща й.
                 Харун й обеща, че утре ще го даде на адвокатите си, за да се заемат със  случая.

                Йозкан и  Кериман  си  купиха  къща.

                Б.М.  Тук не е ясно - с какви пари се си купили  къщата ???  Апартамента, в  който  живеят  не е техен.
           Всички  знаем, че за неплатени  дългове  Общината  го  продаде  на  търг.  И  Джихан  с  доброто си сърце изпрати  Илдъръм да присъства на  търга.
           Така  Джихан  Гюрпънар   купи  апартамента  на  Йозкан и  Кериман  за  80 000 т.л.   Така че,  този апартамент не е техен. Даже помня, че  Илдъръм  каза на  Йозкан, че  Джихан им го отстъпва, за да живеят в  него и  няма да им  иска  месечен  наем  заради  брата на  Джансу - Джан.
Има си хас  сега  Йозкан да го  продаде  като  негов.  Ще ги  разкостя  тези  сценаристи.

            Чагатай  направи  пратката  и я изпрати  на  Хазал.  Каза, че вече  книгите са в  нейните  ръце.


              Джансу си играе  с   Алаз.  Там е в   къщата на майка  си.  Плаче непрекъснато, че е болна и не иска да пие  хапчета.
             Джансу изпадна пак  в   криза.  Дилара  се  грижи  за нея.  Дали  някога  Джансу  нещо е направила  сама в   живота си ??? Не, само това, че се подведе по  акъла на  Бурхан и с целия си патешки  ум  взе че тайно от  майка си и баща си се омъжи  за  Дениз  и   срина  за кой ли път  здравето на баща си и на  Дилара.
Вече няма какво да пиша  за  Джансу.  Каквото и да пиша  ще  бъде истина.

продължавам  веднага.  Моля за пост.


 

 

# 47
  • София
  • Мнения: 9 365

Момичета заповядайте, резюме на епизод 91 - http://turkseriesnews.blogspot.bg/2017/02/91.html  Hug Hug Hug

# 48
  • Мнения: 7 044
                                                   Продължавам от  моя  пост № 46.


                                     Прословутата и убийствена  среща  на  бизнеса  в ресторанта на  брега на морето.

                                   На масата са :  с гръб към морето - Дамир, Митат и  Илдъръм.  Срещу тях са  Джихан и  Озан.
                                   Дарк Блю  ще купува 50 % от акциите на REG
                                   Телефона на  Дамир  звъни.
Дамир  -  Аз трябва да отговоря на това  позвъняване.

                                   Звъни  Хазал.
Дамир  -  Любима,
Хазал - Ти за пръв път ме нарече  "любима".
Дамир  -  А  нима това не е така ???
Хазал  -  Какво правиш ???
Дамир - Имам делова  среща.
Хазал  -  Пак ли срещата ти е с  досадни  хора ???
Дамир  -  Именно така е.
Хазал  -  Кога ще се видим???
Дамир  -  След като  привърша.
Хазал  - Аз сега имам въпроси, после имам  съвещание, а след  това  ще  чакам   новини  от  теб.
Дамир  - Благодаря ти......   Простете ми,  звънна ми моето   любимо  момиче.
                И  така....на какво се  установихме???
Илдъръм  -  Това е нашето  предложение. Подава му една папка.
                      Ако  нашето  предложение Ви  устройва  ще  подпишем  документите.

                     Харун  разбра  за  срещата с  Джихан.  На  него му е ясна  картинката, която  следва.
                     Веднага  влезе в  колата и пътува  за  ресторанта.

                     Дамир  прочете папката отгоре,  отгоре  Съгласи се с  всичко, което Илдъръм му  поднесе.
                    
                      Дойде  време да се  подписват  документите.    Дамир си  вади   писалката, за да се подпише, но мастилото  не  пише.
                      Илдъръм  му подава неговата  писалка, за да подпише.

Дамир  -  Аз не се подписвам  с   чужда  писалка.
Озан  -  Проблеми ли има ???
Дамир  -  Да,  свършило е  мастилото в писалката ми.
                Ако ми  позволите, аз ще отида и ще си  взема  другата писалка

                Дамир става от  стола, маха се от  масата и  излиза  навън.
Озан  -  Този  човек  Дамир  нещо се  подиграва с  нас.
Джихан  -  Явно,  Дамир си играе с  нас.
Озан  -  Какво  значи  "играе си с нас" ???
              Ако няма да подписваме  да  си   ходим.
Джихан  -  Той ще  подпише,  сине.
                  От такова предложение като моето никой   бизнесмен  няма да се  откаже.
                  Нека да си играе  своите  игрички.
                 Скоро Дамир ще  дойде и ще  подпише  документите.  Тогава ние  веднага си тръгваме.
Илдъръм  -  Успокой се,  Озан,  успокой се.

                   В  този миг  телефона на  Джихан  звъни.  Дилара е.
Дилара -  Джихан  - незабавно  си  ела.  Джансу е   много  зле.  Ръцете й се тресат, вцепени се и аз не  знам  какво да правя.

Джихан  -  Добре.  Идвам  веднага.

Озан  -  Татко,  какво става ???
Джихан  -  На  Джансу й е много  зле.  Пак е в  тежка криза, аз  трябва  веднага  да  замина.
                   Озан, ела с  мен  да  вървим  заедно  при   Джансу.

Озан  -  Татко, аз ще  приключа  тук и ще  дойда.

                Джихан  излезе.  Замина при  Джансу.  На масата са тримата - Митат,  Илдъръм с гръб  към  морето и срещу тях е   Озан. Тримата са.

              Дамир е на  двора на стълбата..  Звъни  на   убийците. Пита ги:  "Къде сте??"

             Харун  пристига.  Тича  към  ресторанта.

             Дамир продължава с  телефона с убийците.
Дамир  -  Отлично.  Започвайте.

            Гумената лодка с  убийците - мафиоти  лети с  бясна  скорост  към  ресторанта.

Митат  -  Тоя  човек  къде  пропадна???

Илдъръм  -  Навярно ще  дойде, ако не се подиграва  с  нас.

Озан  -  Дамир и така   вече се подиграва  с  нас.
              Много  дълго  време  само за това, за да си  вземе  писалката.

               От  сумираната  лодка в  морето  започват  да  стрелят.  Чупят  прозорците на  ресторанта.
               В  този  момент   влиза  при тях  Харун.  Вижда  убииците и вика:  "Озааа а н " и се  хвърли  с   тялото си    върху   Озан.

               От страна на масата  Дамир  пък  стреля в  морето.

               Някой  простреля  Дамир в лявото рамо.

              От  Харун  тече  кръв.  Озан  вика  бърза  помощ.

Харун  -  Много  късно  си  моят  син.
 
               В предсмъртния си час  Харун  казва:  Хазал,  Алаз.  Озан, грижи се за  твоята майка и за брат си, сине.

Озан  /плаче/  -  Татко,
Харун  -  Сине, не  плачи.

           Край  на  90-ти  оригинален  епизод  на сериала "Разкъсан на  парчета"
          Утре вечер - понеделник,  13 февруари  2017 год.  ще излъчат 91-ви оригинален  епизод.

           Приятна  неделя.   Хиляди  усмивки.


  


# 49
  • Мнения: 7 044
Сиси Hug wavey,да пусна пост за да напишеш превода! Peace


"Ozan, kendini suçlama!"-''Озан,не обвинявай себе си!''


"HAZAL, DAMİR’E İNANIYOR!"-''Хазал,повярвай(вярвай) на Дамир!''(Дали правилно го преведох!) ThinkingБризче Hug,как е?

Много ти благодаря.  Намираш  оскъдно време, за да ми помагаш.  Обичам те.
Ани в  колко часа ще пристигне в  София на Централна гара????.... Ох, колко ще  бъде  щастлива??  Във  възторг  съм от щастието, което ще я споходи днес.
Радвам се повече от  нея.

# 50
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 864
Здравейте момичета
лек път на Ани Heart Eyes
Злати,Лу,Тио,Фифи,Деси,Сиси Hug
При правенето на следващата тема Ани може да сложи песента от ИН, която преведе Бризчето Hug Heart Eyes


https://www.vbox7.com/play:c4fd5e430e

# 51
# 52
  • Мнения: 41 955
Наминавам на бързо! Laughing

Благодаря за преводите! bouquet bouquet
 
Лейла Танлар с брат си!

https://www.instagram.com/p/BQYiz8rDSKf/


https://www.instagram.com/p/BQZC4GwBFxd/








# 53
  • Мнения: 2 655
Здравейте следобедно, момичета!

На Ани с много любов за новата тема!
Ще има да се гушкат с Малчо тази седмица , благородно й завиждам!

Фифи, добре дошла при нас!





Тези май са нови от ИБ

# 54
  • Мнения: 5 109
Ха добър вечер и от мене момичета!  bouquet bouquet bouquet Наработих се за днес, а вие сте писали, писали...
Привет на всички, с които не сме се поздравили вчера  smile3525 smile3525 smile3525 Благодаря за сърдечното посрещане!

Ани, права си че когато гледаш сериала онлайн винаги е по-напрегнато. За Част от мен, като казвам че ми беше по-лежерен, имам предвид че поне не изтрепаха всички главни и доброто възтържествува.
Относто Парченцата и Джансу - в по-голямата част от времето сценаристите се опитваха да направят максимално неприятна и глезотията на Джансу остана на заден план. А всъщност и тя постоянно взимаше самосиндикално някакви големи решения, просто процедираше по друг начин. В много моменти ината и (липсва ми удареното и) ме изнервяше. Четох назад в темите, че и вие сте на мнение, че Джихан и Дилара, в стремежа си да угодят всички капризи на децата си, просто забравиха да са родители. Да казват не и стоп.

# 55
  • Мнения: 41 955
Деси HugФифи Hug

За Сиси Hug и всички.които очакват превода на Дръзки и красиви-13еп.! Peace
Cesur ve Guzel 13 Bolum
https://youtu.be/Dbfis_HBbCk




# 56
  • Мнения: 36 797
Здравейте момичета  Hug
Докладвам...
Скрит текст:
Днес пристигнах с малко закъснение - около половин час. Още на автогарата в Русе ни предупредиха, че автобусите закъсняват около час заради ремонта на тунела. В автобуса беше топло. Малко след като се прибрах малчо се събуди и взаимно се радвахме един на друг. По-късно към 17,30 часа започна да вдига температура - не много висока достигна до 37.6 По късно, след като вечеряхме каза, че го боли ушенцето. Първоначално помислихме да не би от хремата да са му заглъхнали ушите...след това обаче продължи да казва, че го болят и двете уши. Заведоха го на лекар. Когато се върнат ще видим какво са казали. Не е пил никакъв антибиотик, само му слагат спрей в носенцето и му дават сироп за кашлицата. Пиша тези неща, защото си мисля дали не е заушка...Трябва да прочета какви са симптомите за нея....
Благодаря на всички момичета за споделеното, за превода, за преведения озет на Парченцата...Хазал все върви с белите си. Повярвала на Дамир.... #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy Ще видим какво ще стане  Thinking
Когато имам възможност ще се включа отново  Hug

# 57
  • Мнения: 7 044
Деси HugФифи Hug

За Сиси Hug и всички.които очакват превода на Дръзки и красиви-13еп.! Peace
Cesur ve Guzel 13 Bolum
https://youtu.be/Dbfis_HBbCk






Любима, много ти  благодаря.  Тази нощ ще трябва да го изгледам, защото утре вечер няма да има  време.
Пак ти  благодаря.

Ани,  Слънце,
  добре  дошла  в  София. Хубаво е, че не си  измръзнала по  "Ечемишка".  Там е страхотен  ветрулник.
Радвам ти се  по-вече от  теб, защото и аз  закопнях  за  моите  сладурковци.
Ще се оправи детето.  Може да е  заушка,  може и  скарлатина.  По-добре е тези  заразни  болести  дечицата да  ги  прекарат  докато са малки, а  също и  разните там  шарки. Колкото са по-големи е по-трудно. А пък е неизбежно  прескачането им.  Те  дечицата се  заразяват  едно от  друго и в  яслата, и  в градината и в училището.
Няма страшно.  Там си,  знаеш, разбираш,  можеш - нищо  сложно няма. Само че имаш притеснение ама без  това не може.
Ако можеш да не се притесняваш ще  бъде най-добре.  Спокойно.  Там са мама и тати и те ще помагат, защото на съседката 2 годишното й  внученце, родителите му  работят в  Канада и  бабата се  притеснява  много,  защото е  сама.
Когато  можеш и  колкото  можеш  се обади  само да  знаем  как си.
Ти си знаеш, ама аз  като  свекърва да кажа - топличко на  вратлето - шалче, кърпичка,  шапченце - каквото имате.  Много, ама  много е   важно. Не се глезя.
Особено за момченцата. Отгледала съм и помагала на 5 момченца и 1 момиченце, има голяма  разлика  между  половете.
Имам голям  опит.  Ако потрябва ще го кажа за момченцата.
Надух ти  главата с приказки.  Моля те, прости ми.
Приятна  вечер.  Всичко  хубаво.

# 58
  • Мнения: 3 133
Здравейте момичета  Hug
Докладвам...
Скрит текст:
Днес пристигнах с малко закъснение - около половин час. Още на автогарата в Русе ни предупредиха, че автобусите закъсняват около час заради ремонта на тунела. В автобуса беше топло. Малко след като се прибрах малчо се събуди и взаимно се радвахме един на друг. По-късно към 17,30 часа започна да вдига температура - не много висока достигна до 37.6 По късно, след като вечеряхме каза, че го боли ушенцето. Първоначално помислихме да не би от хремата да са му заглъхнали ушите...след това обаче продължи да казва, че го болят и двете уши. Заведоха го на лекар. Когато се върнат ще видим какво са казали. Не е пил никакъв антибиотик, само му слагат спрей в носенцето и му дават сироп за кашлицата. Пиша тези неща, защото си мисля дали не е заушка...Трябва да прочета какви са симптомите за нея....
Благодаря на всички момичета за споделеното, за превода, за преведения озет на Парченцата...Хазал все върви с белите си. Повярвала на Дамир.... #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy Ще видим какво ще стане  Thinking
Когато имам възможност ще се включа отново  Hug


Ани,
Скрит текст:
Добре дошла в София! Радвам се, че си пътувала в отоплен автобус! За внука - ще се оправи, настинката го е ударила в ушите, може би и има възпаление. Не ми се вярва да е заушка! Тогава трябва да са подути и лимфните възли. Да е леко и бързо да оздравее! Пиши, когато можеш!

# 59
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 017
Добро утро Ани HugЗлати HugСиси HugЛу HugДеси HugГости HugФифи HugТио Hug
и на всички,които ще се отбият в темичката Hug
                                                       
Днес, посрещайки утрото, да си пожелаем чудно-хубава и вълшебна седмица Peace
Нека тя премине под знака на любовта и щастието!
Да бъде изпълнена с магията на нашите усмивки,
с безброй вълшебни мигове и много, много обич!
Не бързайте да прелиствате страниците на живота си
- мечтайте, вкусвайте, обичайте, пътувайте,
наслаждавайте се и ценете всеки миг...
Красив, вдъхновен, и прекрасен Понеделник за всички вас,момичета Peace
И една щастлива и добротворна седмица ви пожелавам Hug
                                                                                                                                       
АниHug
                                                                                                                     
Скрит текст:
Пожелавам на малчо бързо да оздравее,а на баба много да му се радва Grinning Peace
Дано да не е заушка Praynig а само да е настинал и бързо да минава Peace
                       
Момичета waveyблагодаря ви за всичко споделено Hug
                   
                                                             
                                   
                                       
                                                                                           
Цитат
Криза за снимачни площадки в екипа на новия турски сериал "Истанбулска булка" (Istanbullu Gelin)! Наскоро започнаха снимките по новия проект на StarTV, но продуцентската компания O3 Medya така и не успя да открие подходящо имение, което да наеме и в което да се осъществява голяма част от снимачния процес. На помощ в този кризисен момент дойде не кой да е, а актьорът, който ще изиграе главната роля в сериала - Йозджан Дениз! Той дарил 2 000 000 турски лири на продуцентите на продуцентите за построяването на напълно нова вила в покрайнините на големия Истанбул, която вече била почти готова. Напомняме, че екранна партньорка на Йозджан ще бъде Аслъ Енвер.
                                                                                                                                 
СЕРИАЛИ в България

Общи условия

Активация на акаунт