Ветеринар за лечение на куче - Самоед

  • 1 527
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте,

Първо се извинявам, че отварям нова тема по въпроса за избор на ветеринар. Прочетох доста теми по въпроса, но при нас случая е малко по особен. Пиша с надеждата, че освен всички добронамерени и препатили членове, темата ще види и някой компетентен ветеринар.
Причината е нашия красив, направо страхотен Самоед, който днес навършва 6 години.
Преди 5 години му откриха дисплазия. Беше ад, много усилия, нерви, сълзи, средства - ужасии в ЦВК, тъй като беше спешно и ни увериха, че само те можели да направят необходимото, за да се оправи. Отваряха го два пъти, като първия път не бе зашит с шевове, а с тел-бод. Но, не за това е думата ми.
Впоследствие, заради операциите ли, от друго ли, започна да има проблеми с движението, изморяваше се лесно, стана агресивен и така вече повече от година си обикаляме и търсим помощ.
Няма да коментирам клиника Сити Джънгъл в Дружба, нито ЦВК, нито Четири Лапи, но само едно ще кажа - нашият мечок се влошава и вече освен да си поплаквам, не знам какво да правя.
Минахме през съмнения и лечения за автоимунни заболявания, краста, а според последните изследвания /отново за луди пари/ имаме проблем със щитовидната жлеза. Козина вече почти няма, постоянен сърбеж, слабее, изморява се.
Всеки път има някакво временно подобрение, следваме стриктно рецепти, режим, вани, хранене и пак започва надолу и става все по зле.
Вече и финансово и психически не можем, прекалено много тъга, грижи и усилия е за цялото ни семейство, става агресивен, страда, а с него и ние.
Мислехме да помолим за инжекцията, с която да се приключи тази мъка, но нямаме сили и сърце за това.
Явно кученцето ни не е родено с късмет, но където и да опитах помощ не намерих, а той вече линее, трябва да направим нещо, а не знам нито къде, нито какво.
Моля ви, ако има добри хора, с чисти сърца, с желание да ме посъветват, да ми помогнат, да ни препоръчат добър, човечен и способен доктор - да ми пишат.
Благодаря ви и съм сигурна, че както преди 10 години, тук намирах утеха и подкрепа при отглеждането на прекрасните ни синове, сега отново ще я получа.

Спокойна вечер и отново благодаря!

# 1
  • Майна Сити
  • Мнения: 954
Здравей,
Съжалявам много за малката душичка, мога да ти препоръчам добър ветеринар, но е в Пловдив. Нищо не пречи примерно една консултация по телефона, той е разбран и ще даде поне идея и да ви насочи към правилната диагноза. Става дума за Д-р Симеон Пачев, клиника Провет (Пловдив). За съжаление не мога да ти дам негов личен телефон  Sad

# 2
  • София
  • Мнения: 38 582
Нашият доктор си пада по заплетени случаи - Петър Дюлгерски.

Също така съм доволна от операция на крака в Свети Антим. Там имат и лаборатория, и лекари.

Общи условия

Активация на акаунт