Закъснение на цикъла, съмнения и въпроси.

  • 10 478
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25
Здравейте, със закъснение съм от 5-6 дни .. това е теста от днес какво мислите ? http://prikachi.com/images.php?images/495/9044495W.jpg

# 16
  • Мнения: 126
Здравей, вижда се сякаш 2-ра бледа черта, но това отгоре какво е? Ако не е в следствие от урината да се е оцветило прозорчето, направи нов тест, този вероятно е дефектен.
Има ли вероятност да си бременна? Правите ли опити за бебче? Ако е така и, ако го искаш, желая ти го от цялото си сърце  Hug
Направи нов тест утре и пиши отново !

# 17
  • Мнения: 5 468
Това е невалиден тест. Направи нов.

# 18
  • Мнения: 121
Теста е прекалено препишкан.Направи нов.

# 19
  • Мнения: 126
lubimka6, направи ли нов тест?  Hug

# 20
  • Мнения: 25
Здравейте пак, страх ме е от нов тест не искам да се разочаровам защото от година и няколко месеца все така става. За момента още не ми е дошъл Ц, трябваше да ми дойде на 12(неделя) днес или утре ще отида на лекар. Много съм притеснена преди 3 месеца правих лапароскопия за премахване на киста и се притеснявам дали пак не се е появила някоя, защото нямам никакви симтоми за нищо, днес ми избиха няколко пъпчици и това е.. миналите дни имах лека болка в яйчника, която си обяснявах, че може би е от лапарото.. Стискам палци .. Ще пиша след прегледа Simple Smile

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Здравейте пак, страх ме е от нов тест не искам да се разочаровам защото от година и няколко месеца все така става. За момента още не ми е дошъл Ц, трябваше да ми дойде на 12(неделя) днес или утре ще отида на лекар. Много съм притеснена преди 3 месеца правих лапароскопия за премахване на киста и се притеснявам дали пак не се е появила някоя, защото нямам никакви симтоми за нищо, днес ми избиха няколко пъпчици и това е.. миналите дни имах лека болка в яйчника, която си обяснявах, че може би е от лапарото.. Стискам палци .. Ще пиша след прегледа Simple Smile

Свито ти е отвътре и те разбирам. Дишай дълбоко. Каквото е писано, ще стане.
Стискам палци да се похвалиш после.  Praynig

# 22
  • Мнения: 25
Благодаря ви много, утре ще пътувам до Благоевград и ще отида на лекар, преди забелязах някакво течение като белтък(бяло-безцветно) няма сърбеж и миризма.. това допълнително ме панира ...

# 23
  • Мнения: 126
lubimka, какво стана? Беше ли на лекар днес?  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 25
Бях, не се видя плоден сак а пак киста 3см и пак отляво, където ми правиха лапарото.. Доктора ми пусна и кръвен, оказа се отрицателен.. Изписа ми Оргаметрил 2х1 за спукване и ми каза като ми дойде Ц да отида да предизвика овулация.. Какво става не знам на 22г. съм съпругът е на 26, сега сме в най-добрите си години. Мисля и да сменя доктора ако и др месец не се получат нещата, ще се ориентираме по София. От Януари 2016 пробваме и все без успех, а под път и над път ромки на по 14-15 бременни дори с 2ро.. Ние, които толкова го желаем не става. Дано Господ ни помогне на нас и всички, които желаят бебче така както нис.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Съжалявам за разочарованието. Hug
За ромките си права. Но пък си на 22, времето е пред вас, ще стане, млади сте, дори да има някакъв проблем, ще се оправи по-лесно.
Хубаво е, че сте се ориентирали към София. Там са специалистите и няма да е излишно да чуеш и тяхното мнение. Мисля, че там ще ви помогнат и детенцето ще се получи.
Не се отчайвай, поплачи си да ти олекне, понякога нещата, които много искаме се случват по-бавно. Онзи горе си знае работата, не е дошъл момента, явно.
Ще стане, горе главата. Аз чаках първото си дете 7 години. Ей така, без здравословен проблем. И твоето чудо ще се случи, късмет  Hug

# 26
  • Мнения: 25
Здравейте .. Още няма резултат чудя се какво да правя ще мога да отида на лекар във вторник .. тази киста не се е спукала щях да усетя или щеше да ми дойде, но ... вече минаха 10дни на приема на Оргаметрил и без ефект закъснението става вече  18-19 дни

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
То и с тези празници няма кой да те прегледа по-рано.
Но само лекар може да помогне. Само се успокой, ще се наредят нещата, но ще трябва да мине и това.
Късмет от мен, мисли за хубави неща.

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Тест за какво? Казали са и, че бременност няма. Няма смисъл според мен.

lubimka6, а доктора какво каза тогава - колко време да чакаш цикъл? Консултация по телефона не можеш ли да направиш?

Последна редакция: чт, 02 мар 2017, 23:03 от tanya_79

# 29
  • Мнения: 25
Каза ми, че трябва да пия Оргаметрил 10 дни и през това време трябва да ми дойде, но го няма.. и като дойде да предизвика овулация .. Преди 3 месеца правих лапароскопия както се казва още не са зарастнали раните ...

Общи условия

Активация на акаунт