Странна случка

  • 4 597
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Здравейте, търсих подобна тема, но никъде не намерих, а не знам към кого да се обърна да попитам за това което ми се случи миналата година и не ми дава мира до ден днешен. Значи с мъжа ми решихме да посетим кръстова гора на 13-ти срещу 14 септември за литургията на кръстов ден, но заради многото хора не успяхме да стигнем на време и останахме по пътя преди селото да преспим в колата. На следващата сутрин се качихме тъй като беше много топло прозорците на колата не се отваряха защото пускахме климатика. След като се прибрахме бяха минали 2/3 дена и търсих нещо в колата и намерих под предна дясна седалка кожено ланче с кръста на кръстова гора обаче беше неразопаковано пакетчето, а ние не сме купували такова нещо, а само едни гривнички с червени кончета за децата, но тях ги сложих направо в чантата ми. И се учудих как е попаднал този кръст под седалката която трябва да я изместиш за да се види. Извинявам се за големия роман който написах но незнам какво значи това и как ще попадне там. Ако има някой с някво обяснение ще съм много благодарна.

Последна редакция: нд, 12 фев 2017, 19:29 от Крисии

# 1
  • Мнения: 107
Здравейте, търсих подобна тема, но никъде не намерих, а не знам към кого да се обърна да попитам за това което ми се случи миналата година и не ми дава мира до ден днешен. Значи с мъжа ми решихме да посетим   гора на 13-ти срещу 14 септември за литургията на  ден, но заради многото хора не успяхме да стигнем на време и останахме по пътя преди селото да спим в колата. На следващата сутрин се качихме тъй като беше много топло прозорците на колата не се отварях защото пускахме климатика. След като се прибрахме бяха минали 2/3 дена и търсих нещо в колата и намерих под предна дясна седалка кожено ланец с кръста на гора обаче беше неразопакован найлончето, а ние не сме копували такова нещо, а само едни гривнички с червени кончета за децата, но тях ги сложих направо в чантата ми. И се очудих как е попаднал този кръст под седалката която трябва да я изместиш за да се види. Извинявам се за големия роман който написах но незнам какво значи това и как ще попадне там. Ако има някой с някво обяснение ще съм много благодарна.
Случва се човек да забрави какво е купил или по погрешка е сложила магазинерка предпологам за кръстова гора става въпрос

# 2
  • Мнения: 24
По принцип не обичам да купувам и да нося кръстове, а магазинерката няма как да го е сложила защото тя ми даде гривничките в ръцете след което веднага сложих в чантата и до там.Да за Кръстова гора става на въпрос.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 951
А тая седалка щом трябва да се измести, за да се види какво има под нея, това нещо може от 5 месеца да е стояло там, примерно. Ако сте качвали някой познат и да го е изпуснал. Нищо странно не виждам.  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 24
Преди да тръгнем имаше основно почистване на колата.. ако не ми беше толкова учудващо нямаше и да пускам тази тема. От тогава до сега какво ли не съм мислила от къде може да се появи при положение, че много разговори сме провели с мъжа ми и с наши роднини. И най вече че прозорците не са отваряни докато сме били там и ние категорично не сме купували и докато не го намерих никой не се е качвал в колата.

# 5
  • Nice
  • Мнения: 946
Някои го е изпуснал на земята и ви се е закачило или залепило за подметката на обувка. Така сте го пренесли в колата.
На едно море ми се беше случило за подметката ми да се закачи тънка златна гривна. Като се събувах я видях, не знам колко време съм ходила с нея, може и да се е закачила пред входа на хотела.

Така че случва се  Peace

# 6
  • Мнения: 2 755
Много разговори с мъжа ти и роднини, и  от тогава не можеш да се успокоиш - май не си много добре с  нервите?   Според мен излишно драматизираш, пък може и да е чудо, попитай в църквата.

# 7
  • Мнения: 3 157
Само да споделя,че основното чистене на колата не ти гарантира кой знае какво.Намерих  посред зима каисия в нашата,да не ти казвам колко пъти е била на автомивка за външно+вътрешно от лятото до зимата:).Една малка тънка верижка пък съвсем може да се загуби.

# 8
  • Мнения: 24
Много разговори с мъжа ти и роднини, и  от тогава не можеш да се успокоиш - май не си много добре с  нервите?   Според мен излишно драматизираш, пък може и да е чудо, попитай в църквата.

Някъде да виждаш да съм написала че съм нервна ? Много съм си добре с нервите.. нали затова е тази група все пак исках някъв съвет, а не да нападаш май ти си нервната тука ! Все пак се притеснявам защото не ми се е подхвърлил бонбон а кръст, а знам ли с каква цел е направено всякакви откачалки има!

# 9
  • Мнения: 2 755
не ми дава мира до ден днешен.
От това правя извод, че нямаш спокойствие, следователно, щом не си спокойна, си нервна. И не те нападам, ето, че пак реагираш експанзивно. Peace Успех в търсенето ти

# 10
  • Мнения: 24
не ми дава мира до ден днешен.
От това правя извод, че нямаш спокойствие, следователно, щом не си спокойна, си нервна. И не те нападам, ето, че пак реагираш експанзивно. Peace Успех в търсенето ти

Аз не го свързвам с нервност, а с любопитство ама все пак който на каква вълна е Wink
Мен ме интересуваше дали е на хубаво да намериш кръст или не.. от психолог нямам нужда.. лек ден  Peace

# 11
  • Мнения: 301
Може да попиташ в тези теми, там няма голяма вероятност да те пратят на психолог.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=933724

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=932882

# 12
  • Мнения: 24
Може да попиташ в тези теми, там няма голяма вероятност да те пратят на психолог.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=933724

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=932882




Благодаря ти ! Simple Smile

# 13
  • Мнения: 358
Писах и на лични, но ще пусна тук този линк. Може и да е суеверие. Всечи носи глава на раменете си и решава кое е най-добро за него.
http://www.chudesa.net/%D0%BD%D0%BE%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B5-%D0% … 1%80%D0%B8%D1%8F/



И тук за съвета, който дадох - да се остави в църквата.
http://www.chudesa.net/%D0%BD%D0%B5-%D0%B2%D0%B7%D0%B8%D0%BC%D0% … 0%B5%D1%89%D0%B8/

Общи условия

Активация на акаунт