Всеки ден за мен е 14. Февруари, ОКТОМВРИйчето щастлива ме прави! -7 тема

  • 20 917
  • 733
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 495
Шошиии да нямаме един и същи мъж (шегувам се )
То Чъби за бебетата  не се чете, А с времето се развива умението да си родител. Ти си знаеш за себе си, но аз не съм фен на гледането на деца по книга. Едно време не са имали от къде да четат и са отгледали къде-къде по стойностни деца (не искам да обидя никого,но истината е такава, че последните поколения на сам, са доста критични, в това число влиза и моят набор..)

# 361
  • Мнения: 659

И медицинска сестра става! Добре напълнена спринцовка пожелавам  Blush
Мда - и с белезниците за леглото, сега тъкмо го е видяла наглегно как точно става, извинете за плоския хумор.

Ние сме непознати хора, които изграждаме в умовете си образи на други непознати хора, на които пишем за нашите неща твърде лично.
Ей, тъй Шошши ме хваща яд, как ти си искала бебе, а не си се постарала малко да почетеш за бебетата
Ох, спри се, верно, че пръстите по клавиатурата са ти по-бързи от мисълта.

# 362
  • Варна
  • Мнения: 1 361
Ние сме непознати хора, които изграждаме в умовете си образи на други непознати хора, на които пишем за нашите неща твърде лично.
Ей, тъй Шошши ме хваща яд, как ти си искала бебе, а не си се постарала малко да почетеш за бебетата
Не е нужно да изграждаш измислен образ в съзнанието си 21век сме телекомоникациие са навсякъде толкова една снимка можем да си разменим... Е аз кво да кажа като имам 2 деца ии никога не съм чела книга  изобщо.. Освен  Пипи дългото чорапче като малка... Даже за матурите си не съм. Чела а камоли как се гледа дете да чета... Това се казва майчин инстинкт едно е на книга друго е наистина... Чети лошо няма но недей да натрапваш че не ставаме за майки като не сме чели някви си спок или квито са там....  Peace

# 363
  • Мнения: 1 242
Ти му говориш, то ти приказва. Офффффф Боже,ела и си събери версиите   #Crazy Shocked

# 364
  • Мнения: X
Аз пък не съм чела никакви книги, ама никакви, никакви.
Когато ме изписваха с баткото ми дадоха едни книжле "Дневникът на мама" и се водех по него, сега също.
Само за захранването прелистих отгоре отгоре "Хранене на бебето", най-вече защото имаше примерни схеми и дневен режим.

Днес потрамбовах из центъра с бебка. Даже си пльоснах печат в книжката 100 НТО от НДК, че само него нямах от Софийските. Вече имам 50 печата за сребърна значка Simple Smile Тая година искам да станат 100.

Моят първолак ще ходи на зелено училище, 5 дена и ми се е свило малко сърчицето.

Инер,  браво, че вече сте си у дома! bouquet

# 365
  • Мнения: 1 366
Чъби, сега ме почеса там дет не ме се сърби!!!
Знаеш ли кво правех по дяволите докато бях бременна и исках бебе, а????
Четях за операции, заболявания, за мен, за мъжа ми, минах през ада, мамка му! Цялотопни семейство мина през шибания ад!!!! Четях за витамини, аминокиселини, хормони... Вече съм доктор отвсякъде!!!
А когато, мама му стара, лежах сума пъти за задържане, не четях как да си гледам бебето, а как то да  ОЦЕЛЕЕЕЕЕЕЕ!
Това, че ти, по дяволите, си плела терлици 40 години и си се готвила за бебе цял живот, а когато мечтата на живота ти се е сбъднала и разбрала, аджеба, за кво живееш е друг въпрос!!!!
Е, мама му дейба! Опитваш се да си човек, да си разбран, ама все ще се намери един такъФффф дървен филисоф, дет ще те принизи на мекотелно ниво, да сипеш обиди!
Казвам ти го още веднъж! Кат не знаеш за квориде реч, недей, бе, мама му стара все да бълваш вездесъщи мнения!
Аййййй, побеснях!

# 366
  • Мнения: 1 744
Офф, ще падна с вас драки с драките - що се бъркате в комуникацията ми с Шошши. Хубу си мислех, че требва да и пиша на лични, а не па да праиме синджир марка ама нейсе ...
 Joy Joy Joy Немате вие ни мъже, ни деца ами сте некви под прикритие тука.

Не четели книги, кат не четете опрайте се, ама ха, ше се занимаам с вас.  hahaha Mr. Green hahaha
Да сте чели ...

Пош що ти се е свило сърцето? Готини са зелените у-ща.
Ходихме при педи да ни слуша - тип - топ сме.
Тъй получих си нужните похвали.  Mr. Green А вас ше ви критикувам секи път щом реша, че нещо сте сгазили лука точ в точ. Това е то, вдъхновението  Hug

Шошши ти вЪопще прочете ли ми поста?!? Я се върни и пак го прочети!

И като написах, че сме непознати, точно такива сме. Ти ма пловдивска кифло, кво знаеш па ти за мене, аз през кво съм минала да го имам тва дете?!? И да ти кажа изобщо не съм плела терлици 40 години щото не съм на толко, а на по-малко, на 38 съм. Забележи - две години разлика.  Mr. Green
Да ти кажа честно и моето чаве успя да оцелее след две чисто умрели. Мда, за тва верно понякога мноо се вманячавам и се побеснявам, но тва е положението ... Mr. Green hahaha
Та като не знаеш за кво иде реч не бълвай вездесъщи мнения и ти, ама ха ...

Последна редакция: пт, 17 фев 2017, 18:15 от Chuby

# 367
  • Мнения: 19 689
Не съм сигурна какво целиш, като се опитваш да дразниш всички, ама успяваш Sad

# 368
  • Мнения: 1 366
След онва "да си чела" нещо ми прикипя! Аз съм чела, повярвай ми, чела съм колкото ти умножена по 5!!! Ама за стерилитет, за ендокринология, за ембриология и мога да те забия в земята с яйцеклетките и ембрионите си!
Не смей, ама хич НЕ СМЕЙ да ръкомахаш с пръст и Сиърс и Бритни Спиърс!
Нали искаше да си ходиш, ми айде ходи си! Всички стискат палци.  Тука поведението не ти е адекватно!

# 369
  • Мнения: 596
Шошка мила ,не обръщай внимание Stop
Аз съм била супер нервно и ревливо бебе,пък нямам психосоматични смущения (поне на пръв поглед Mr. Green)
И каката ми е плакала и малкия сега проплаква от време на време,пък нищо им няма Hug
Чуби, защо се чувстваш длъжна да ни посочваш "грешките" ?
И от къде знаеш ,че твоят начин е правилен за да бъдеш коректив?

# 370
  • Мнения: 495
Бррр тука па стана интересно..
И мен ме пишете към кифлите моляяя!

# 371
  • Мнения: 596
И мен и мен даже съм кроасан препечен Mr. Green Joy

# 372
  • Мнения: 495
Милата Шошинкаа   Hug

# 373
  • Мнения: 1 242
Значи пловдивска кифла,добреееее.......

# 374
  • Мнения: 1 744
Шошши сериозно върни се пак и спокойно прочети поста ми.
Иначе пиша си аз, кво да праа. То само кукувици като вас ще ми се връзват на щуротиите. Викам си, ще ги зарежа, не тазбират те висшата ми душевност, после като ви четох и ме досмеша, викам си и тия са същите кукувици като мен. И тва е.

Общи условия

Активация на акаунт