На море в Турция - тема 47

  • 233 133
  • 823
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 377
Джулка, като нашето през юни си го представям? Сега като бяхме в Анталия, в Сиде харесахме един хотел Кристал Лукосри нещо си, не помня точно, изглеждаше много хубав и беше в по- централната част на града, дали има отзиви от там? Запитах за цени, бая си бяха височки, сега дали няма да хвана някое ранно записване или ги изтървах?


CRYSTAL SUNSET LUXURY RESORT & SPA
Orient 99 го продават с ранни записвания до края на февруари имат 7 и 9 нощувки
Знам го защото има прерових какво ли не тая година за Мармарис, Анталия и Кушадасъ докато решим какво ще правим.
За съжаление обаче заминаваме за друга дестинация по един проект и май и тая година пропускаме за втори път

# 61
  • Мнения: 1 262
Ние сме в този ,с тази фирма
http://pochivki.xn----ctbrbbjzhptl1be6j.com/%D1%85%D0%BE%D1%82%D … en-beach-resort-5*-
Излезе ни 2723лв,точно във фамилна стая за 4ри възрастни,понеже нямаха 2ма възрастни и 3деца.Самолетна от 23май.Има и опция от 16май.

# 62
  • Мнения: 5 060
Изпуснала съм ви. Нашата почивка е отдавна резервирана и капарирана, де. Пътуваме на 2 юни и нямам търпение вече  Mr. Green

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Джулка, като нашето през юни си го представям? Сега като бяхме в Анталия, в Сиде харесахме един хотел Кристал Лукосри нещо си, не помня точно, изглеждаше много хубав и беше в по- централната част на града, дали има отзиви от там? Запитах за цени, бая си бяха височки, сега дали няма да хвана някое ранно записване или ги изтървах?
Във фейсбук има затворени групи за почивки в Турция. Има специална група за Анталия, където може да те насочат към конкретни хотели.
Групата се казва "Анталия - почивки, хотели, забележителности"

# 64
  • Мнения: 12 992
Ще погледна, благодаря bouquet
CRYSTAL SUNSET LUXURY RESORT & SPA  ми излиза 2200€ за двама с две деца, за седмица... Много е, ще търся нещо друго.

# 65
  • Мнения: 1 377
Ще погледна, благодаря bouquet
CRYSTAL SUNSET LUXURY RESORT & SPA  ми излиза 2200€ за двама с две деца, за седмица... Много е, ще търся нещо друго.



Аз на сайта на Ориент цени в евро не видях, но ако гледаш активен летен сезон хотела си е скъп да, особено за 4 души..Но и Анталия си е скъпо курорт.
Поне аз като сравнявам цени е сред най-скъпите...

# 66
  • Мнения: 1 273
Здравейте!  Hug
Отдавна не съм чела и много съм изпуснала - ще наваксам после.
Миналата година ходихме за първи път на почивка в Турция - в Бодрум.
Бяхме изключително доволни, но на моя мъж му се овидя връщането - с автобус.
Сега гледам самолетните програми, но аз ли не разбирам нещо, или ако искам да почивам в Кушадасъ - самолетът каца в Бодрум?
Освен това можете ли да ме ориентирате колко време са полетите до Бодрум, до Анталия и т.н.
Миналата година бяхме само двамата, по случай 10-тата годишнина от сватбата ни, но тази година мислим да вземем и сина ни - на 10 е, затова се оглеждам за хотел с много забавления за него и попаднах на някои интересни предложения в Кушадасъ, та се чудя, ако самолетът каца в Бодрум и после се пътува до Кушадасъ, а преди това трябва да пътуваме до София, за да си хванем самолета, няма ли да ни излезе същото като времетраене и с автобуса?  newsm78

# 67
  • София
  • Мнения: 4 448
desi_yakova, полетите са до летище Милас-Бодрум. От там става и извозването на почиващите с автобуси до Кушадасъ, Бодрус, Дидим и Мармарис. Пред летището чакат представители на посрещащите агенции за съответния курорт. Полетът е с продължителност около час. Пътят от летището до Мармарис, където почивахме ние, беше малко повече от два часа. Предполагам, че и до Кушадасъ е горе-долу толкова.
Дори и да пътувате от провинцията до София преди полета, пак няма да ви се съберат 17-18 часа път, колкото е с автобус от София до Кушадасъ.   Peace

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Няма ли полети София - Измир?

# 69
  • София
  • Мнения: 4 448
Джулка, има, но са с прекачване, а нискотарифните компании, които ползват туристическите агенции нямат полети от София до Измир, за съжаление.

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Джулка, има, но са с прекачване, а нискотарифните компании, които ползват туристическите агенции нямат полети от София до Измир, за съжаление.
Ясно  Peace

# 71
  • Мнения: 1 525
Има ли някой впечатления от Дидим, от 2016-та година?
Интересуват ме хотелите Aurum.

# 72
  • Мнения: 1 286
Ние бяхме в Aurum Spa & Beach Resort. Останахме много доволни. Много зеленина, пейки и люлки за отдих между дърветата, денонощен бар ( бяхме UAll), храната изобилна, много диня ( бяхме в края на май), стаите просторни и чисти. Не ми допадна плиткото море-прекалено дълго се върви навътре във вода до глезените, но за децата това би било много добре ( ние бяхме без деца). Красива сладкарница за турско кафе и торти следобед, сладолед в изобилие, английски пъб с огромна дървена библиотека и тежкарска обстановка, обслужването безупречно-нямаше случай някой от персонала да се размине с нас без усмивка и поздрав. Имаме хубави спомени, успяхме да отидем за един следобед до Дидим и до храма на Аполон в древния Дидима. Хубаво градче е, купих си подправки и сок от нар:)
Анимацията вечер беше предимно за деца, но през деня имаше стандартната водна аеробика и разни игри.Нямам впечатления от водната пързалка, не обърнахме внимание на детския кът.
Препоръчвам го Naughty

# 73
  • Мнения: 2
Познавам турските курорти добре. Който иска да почива в хотел и в горе-долу европейска обстановка в Турция – препоръчвам Мармарис/Ичмелер. Малко старо гръцко селце, англичаните са го открили като курорт, намира се срещу остров Родос и има качествени 5-звездни хотели. Мнозина от вас знаят вече, тъй като са се опарили, че между 5-звезден и 5-звезден в Турция има разлика като от земята до небето.
А за тези, които са с кола и не искат all-inclusive, а просто много море и дълъг, безкраен плаж, само на 480 километра от София е Инеада, на 20 километра на юг от Резово. Непосредствено от плажната ивица започват живописните скатове на турската част от Странджа. Вила „Южни морета“ е на българин от Виена, има характер на клуб за българи (www.igneada.eu/ email: southern-seas@aon.at) За вилата, атмосферата и удобствата вече се писа в БГ-мамма.

# 74
  • Мнения: 1 273
magicjo  bouquet.

Общи условия

Активация на акаунт