На море в Турция - тема 47

  • 233 680
  • 823
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 684
Не, никой не знае и стига с тези т.....пи въпроси  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 286
  • Мнения: 69
Здравейте ! Някой да има отзиви за  JASMIN BEACH HOTEL 4*, в Бодрум и  EFTALIA OCEAN в Аланя. Ще съм благодарен за всеки споделен отзив !
Почивала съм в Ефталия Аква през м.Септември 2015год. и всичко беше перфектно. А за Ефталия Океан все още няма да има отзиви ,защото той отваря врати едва сега.И като имам впредвид,че е съвсем нов и най вече политиката на всички ЕФТАЛИИ съм на мнение ,че всичко ще бъде чудесно,а и цената тази година за този х-л е повече от примамлива,заради рекламата!Комшиите си знаят работата! Hug
[/quote

Има ли изгодна оферта за Ефталия Океан ? При коя тур. агенция сте гледали?Благодаря предварително Simple Smile
Турс Клуб и Емералд Peace

# 287
  • Мнения: 6 833
A някой знае ли в колко часа са чартърите за Анталия?

Миналата година бяха заминаване сутрин и връщане към обяд

# 288
  • София
  • Мнения: 11 127
Не, никой не знае и стига с тези т.....пи въпроси  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Кое му е тъпото ?

# 289
  • Мнения: 411
A някой знае ли в колко часа са чартърите за Анталия?

чартър на България Еър полетно разписание:

Ден сряда

BGH 2005 SOF 14:15 AYT 15:55

BGH 2006  AYT 16:45 SOF 18:15

Аз имам това инфо.

# 290
  • Мнения: 275
Като чета чуждите коментари за Лонисера-та и ми се  smile3518 newsm45 От средата на април са хубави и после като се пълни м. май хотела са ужасни, а представям си юни месец когато сме ние и вече би трябвало хотела да е на МАХ ....
 Praynig дано лошите коментарите са писани от много претенциозни гости каквито не сме ние Praynig Praynig

# 291
  • София
  • Мнения: 105
Като чета чуждите коментари за Лонисера-та и ми се  smile3518 newsm45 От средата на април са хубави и после като се пълни м. май хотела са ужасни, а представям си юни месец когато сме ние и вече би трябвало хотела да е на МАХ ....
 Praynig дано лошите коментарите са писани от много претенциозни гости каквито не сме ние Praynig Praynig

Във вторник пътувам за LONICERA RESORT & SPA. И ние не сме от претенциозните. След 23.05. ще пиша в темата за всички с по-късни резервации. Къде четеш коментари?

# 292
  • Мнения: 1 289
На имейла получих страхотна оферта за ласт минит, но ние вече сме резервирали (Лонисера Simple Smile ) , но ако някой има възможност да се възползва, ето!

 Представяме Ви супер LAST MINUTE оферти с -50% Отстъпка от цените в сайта. Офертите са валидни за резервации направени на от 9:30 на 11.05.2017 до 18:00 ч. на 12.05
http://www.voyageltd.com/pochivki/promotsiya-side-lyato-2017-sam … ;utm_medium=email


Дата:16.05.2017 | Транспорт: Самолет от София | Продължителност: 7 нощувки
Стая: Standard Room
С включени летищни такси

Промо Цена: 154 евро/човек
Стара цена: 308 евро/човек

# 293
  • Мнения: 275
Като чета чуждите коментари за Лонисера-та и ми се  smile3518 newsm45 От средата на април са хубави и после като се пълни м. май хотела са ужасни, а представям си юни месец когато сме ние и вече би трябвало хотела да е на МАХ ....
 Praynig дано лошите коментарите са писани от много претенциозни гости каквито не сме ние Praynig Praynig

Във вторник пътувам за LONICERA RESORT & SPA. И ние не сме от претенциозните. След 23.05. ще пиша в темата за всички с по-късни резервации. Къде четеш коментари?
https://www.holidaycheck.de/hi/lonicera-resort-spa/1c5cfd2e-5a3c … a019-382e905c433c
https://tophotels.ru/main/hotel/al310071

Малко са коментарите и е началото на сезона ....
Ще чакаме с нетърпение твоите непретенциозни коментари  Wink

# 294
  • Мнения: 3 048
Към момента, за Анталия има полети в ден вторник - "Емералд" и фирмите, които продават техните пакети.

"Аква тур" летят в сряда.

"Тез тур" летят в събота - продават се от Екзотик Холидей, Астрал холидейс, Турс клуб, SDI travel и много други фирми, които работят с тях.

Влизате в сайтовете на някоя от посочените фирми и виждате разписанието по часове. Ако искате да си калкулирате времето - полетът е около 1 1/2 ч., след това са трансферите до различните райони и хотели.
В повечето случаи са разделени по курорти, т.е. ако сте в Сиде, няма да "разтоварвате" туристи в Белек. Но, всичко е въпрос на организация, брой туристи за съответния район и т.н.

# 295
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Тотално се обърках,от няколко дни си избирам хотел и нещата излязоха извън контрол.Имам чувството,че се въртя в омагьосан кръг.Помагайте,моля.
Изискванията ми са:
1.Поне няколко водни пързалки–за 11 год.юнак и баща му
2.Пясъчен плаж
3.Разнообразие от храна
4..Чистота
5.Силна анимация
Ако има и вили още по-добре
Спряла съм се на няколко хотела,но.......Чакам вашите препоръки и съвети
1.Kamelya Fulya Hotel 5*  - Сиде
2.Royal Taj Mahal Hotel 5* - Сиде
3.SHERWOOD DREAMS RESORT - Белек
4.Spice Hotel & Spa - Белек
5.TUI MAGIC LIFE JACARANDA - Сиде

# 296
  • Мнения: 36
Здравейте,някой има ли резервация за  Aurum Spa & Beach Resort 5* до края на май,или вече да е бил там тази година?

# 297
  • Мнения: 210
Тотално се обърках,от няколко дни си избирам хотел и нещата излязоха извън контрол.Имам чувството,че се въртя в омагьосан кръг.Помагайте,моля.
Изискванията ми са:
1.Поне няколко водни пързалки–за 11 год.юнак и баща му
2.Пясъчен плаж
3.Разнообразие от храна
4..Чистота
5.Силна анимация
Ако има и вили още по-добре
Спряла съм се на няколко хотела,но.......Чакам вашите препоръки и съвети
1.Kamelya Fulya Hotel 5*  - Сиде
2.Royal Taj Mahal Hotel 5* - Сиде
3.SHERWOOD DREAMS RESORT - Белек
4.Spice Hotel & Spa - Белек
5.TUI MAGIC LIFE JACARANDA - Сиде

Здравейте, хотела не е изпробван още, но на 7 .07 заминаваме и вече нямам търпение. Club Yali Resort и се намира на 45км от Кушадасъ. Има безплатен аквапарк, който включва и напитки ихрана за гостите на хотела, хубав плаж със ситрн хубав пясък, 5 звезден и предполагам че храната е мн добра.има ежедневна анимация по цял ден и вечер шоу и предполагам мини диско. Хотелът има хотелска част със стаи има и бунгала, по точно теябва да са вилички.
Иначе мога да препоръчам без проблем Атлантик холидей клуб, който е на 9км от Кушадасъ пак е със собствен аквапарк, силна анимация, храната е в изобилие 7 вкусна точно до брега е хотела и пясъка е ситен. 5 пъти съм била в Атлантик и никога не ме е разочаровал.

# 298
  • Мнения: 432
На имейла получих страхотна оферта за ласт минит, но ние вече сме резервирали (Лонисера Simple Smile ) , но ако някой има възможност да се възползва, ето!

 Представяме Ви супер LAST MINUTE оферти с -50% Отстъпка от цените в сайта. Офертите са валидни за резервации направени на от 9:30 на 11.05.2017 до 18:00 ч. на 12.05
http://www.voyageltd.com/pochivki/promotsiya-side-lyato-2017-sam … ;utm_medium=email


Дата:16.05.2017 | Транспорт: Самолет от София | Продължителност: 7 нощувки
Стая: Standard Room
С включени летищни такси

Промо Цена: 154 евро/човек
Стара цена: 308 евро/човек


Това е брутална оферта, ако можех да отсъствам от работа веднага щях да се навия, но сега точно е невъзможно... Но може би е персонално към Вас, като кликна на линка пак ми излиза 308 евро на човек, но така или иначе се абонирах за мейли да ми пращат?
Та това са 300 лв на човек за 7 нощувки със самолет на човек на all incl, никога не съм виждал подобно нещо. За тези пари в България и в бунгало няма да те настанят, ако включва дори само пътуването... Направо съм в шок за какви цени иде реч в Турция. Моята почивка ми излезе евтино в Дидим, хората около мен се чудеха на снимките и на цената, която им казах... А то се продължава с намаленията въпреки че влизат в сезона вече.  Shocked Shocked Shocked

# 299
  • Мнения: 27
Тотално се обърках,от няколко дни си избирам хотел и нещата излязоха извън контрол.Имам чувството,че се въртя в омагьосан кръг.Помагайте,моля.
Изискванията ми са:
1.Поне няколко водни пързалки–за 11 год.юнак и баща му
2.Пясъчен плаж
3.Разнообразие от храна
4..Чистота
5.Силна анимация
Ако има и вили още по-добре
Спряла съм се на няколко хотела,но.......Чакам вашите препоръки и съвети
1.Kamelya Fulya Hotel 5*  - Сиде
2.Royal Taj Mahal Hotel 5* - Сиде
3.SHERWOOD DREAMS RESORT - Белек
4.Spice Hotel & Spa - Белек
5.TUI MAGIC LIFE JACARANDA - Сиде


Здравейте,
Препоръчвам ви също така да погледнете Vogue Hotel 5* - Bodrum (ние ще почиваме там ); както и Rixos Premium Hotel 5* - Belek. Мисля, че и двата покриват изискванията ви bouquet

Общи условия

Активация на акаунт