На море в Турция - тема 47

  • 233 136
  • 823
  •   1
Отговори
# 300
  • Варна
  • Мнения: 10 571
Първият,третия и четвъртия ги задраскай!

# 301
  • Мнения: 141
Здравейте,вчера рових из тази и предишни теми,и бях видяла немски сайт за резервации,но сега не го откривам. Моля,ако ви се занимава да го напишете отново. Благодаря много!

# 302
  • Мнения: 408
Малко красоти от Анталия:

Последна редакция: сб, 13 май 2017, 23:07 от qq50

# 303
# 304
  • Мнения: 408
Сиде:


Да е жив и здрав Пламен Георгиев, който ги е публикувал в профила си в Ютуб! Всички адмирации към него.

# 305
  • Мнения: 81
Здравейте,
резервирах почивка чрез Букинг от 24/07-30/07 Didim Anadolu Resort Hotel 5* All inclusive, някои с пресни впечатления, че последния коментар е от 2015 г.? За първи път ще почиваме в Турция и то чрез букинг. Малко съм притеснена, на снимки всичко изглежда много хубаво, но отзиви сякаш няма много. Пък и за първи път резервирахме чрез Букинг, с плащане на място в хотела и в сайта пише, че показаната им цена е приблизителна, ако някой е резервирал по същия начин през Букинг и с плащане на място дали имал проблеми? Благодаря на всички, които ще се отзоват още от сега.
 

# 306
  • на тавана в кошницата
  • Мнения: 465
 Аз  съм правили и не съм имала проблеми, каквато беше цената на сайта това платих. Питаха ме в евро или в  турски лири ще платя.

# 307
  • Мнения: 79
В каква валута е по-изгодно пазаруването в турските курорти?


# 308
  • Мнения: 81
В каква валута е по-изгодно пазаруването в турските курорти?




Поразпитах и аз за това и ми препоръчаха да си имаме евро или долари. В никакъв случай лева.

# 309
  • Мнения: 408
В каква валута е по-изгодно пазаруването в турските курорти?
Носим:
Лири - за пазарене в "държавните" магазини - Карфур, супермаркети, долмуши, закусвални и кафенета по време на пътуването;
Евро - за пазарене по пазарите в курортите и заплащане на екскурзии;
Долари - в банкноти по 1, 2, 5 долара за бакшиши.
Дебитните и кредитните карти - до горе.

По колко? Зависи колко харчете - по 100 от валута са достатъчно, по 1000 няма да ви стигнат - зависи колко са ви широки пръстите. Обикновено почивките са all inclusive. Можете с ръце в джобвете да идете и с ръце в джобовете да се върнете - стотинка да не изхарчете.

# 310
  • София
  • Мнения: 11 116
Здравейте,
резервирах почивка чрез Букинг от 24/07-30/07 Didim Anadolu Resort Hotel 5* All inclusive, някои с пресни впечатления, че последния коментар е от 2015 г.? За първи път ще почиваме в Турция и то чрез букинг. Малко съм притеснена, на снимки всичко изглежда много хубаво, но отзиви сякаш няма много. Пък и за първи път резервирахме чрез Букинг, с плащане на място в хотела и в сайта пише, че показаната им цена е приблизителна, ако някой е резервирал по същия начин през Букинг и с плащане на място дали имал проблеми? Благодаря на всички, които ще се отзоват още от сега.
 

Дано нещата са се подобрили, но се съмнявам ако съдя по коментарите из фейсбук...
Не бих повторила в този хотел.  Sick

# 311
  • Мнения: 874
Първият,третия и четвъртия ги задраскай!


Защо така какво й е на Камелията ?

# 312
  • Мнения: 630
Hati_86,ние миналото лято резервирахме през букинг и платихме на място на края на престоя. Нямаше никакъв проблем,изтеглихме сумата от банкомата там.Тръгнахме от бг със 100 лири.На място теглихме пари.Тази година ако отидем пак през букинг ще търся.
Между другото някой наемал ли е кола от летището в Измир?Мисля да резервирам предварително  но ако има някой да каже как е.Толкова много да ми се ходи пак,направо нямам търпение.

# 313
  • Варна
  • Мнения: 816
3xi, мога да дам мение само за Jacaranda - Сиде. Бяхме там две години поред. Страхотен плаж - пясъчен, не сме ползвали аква обувки, хотел с много спортни занимания- спининг, пилатес, тенис, канго,колоездачни турове ( от 15 до 60км. ) , волейбол, тенис, стрелба. От там се запалих по снининг и тренирам вече почти 2 години. На плажа има безплатен банан всеки след обед, а сутрин са децата от детските клубове. Синът ми сутрин с децата, след обяд с нас.  Канута също има. Ако имате сертификати има и сърфове, катамарани- безплатни. Само няма много  водни пързалки, може да потърсиш снимки. Първата година бяхме в хотелската част, втората в бунгало с изход към басейна. Голям кеф, има стълбичка от терасата и си в басейна, купихме си надуваеми дюшеци..  
2015 година бяха само германци, миналата година имаше доста руснаци, турци и нивото беше леко спаднало. Например нямаше фреш за закуска, нямаше пяна парти и вечерните шоута бяха по слаби.
Чистота, обслужване, храна са супер.
Сега се оглеждам за подобен хотел с бунгало с изход към басейн . Ако може препоръки.

# 314
  • Мнения: 2 880
здравейте!
малко е късно за запис, но все пак искам да ви следя Simple Smile
нищо не съм резервирала, но поне фемилито е вече по-навито от преди за море в ТР и ще ви чета за отзиви, евентуално за септември, а може и нещо в последния момент да резервирам Wink
първата стъпка е направена - подадени са заявления за паспорти  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт