На море в Турция - тема 47

  • 233 391
  • 823
  •   1
Отговори
# 315
  • Самоков
  • Мнения: 561
Hati_86 миналата година бяхме в Дидим. Наши приятели бяха отседнали в този хотел и ходихме там да се видим. Да ти кажа честно не ми хареса. От влизането във фоайето те грабва една гадна миризма на манджи, която върви с теб навсякъде. Почиващите бяха предимно млади мъже от местното население и гледаха някак свирепо. Незнам, може да сме уцелили някакъв период. Анимацията е доста шумна. Храната не ни я похвалиха. Аз не бих отишла там.

Последна редакция: вт, 16 май 2017, 09:10 от nelly_d

# 316
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
3xi, мога да дам мение само за Jacaranda - Сиде.
Благодаря. bouquet bouquet

# 317
  • Мнения: 33
Здравейте ! Някой да има отзиви за  JASMIN BEACH HOTEL 4*, в Бодрум и  EFTALIA OCEAN в Аланя. Ще съм благодарен за всеки споделен отзив !
Почивала съм в Ефталия Аква през м.Септември 2015год. и всичко беше перфектно. А за Ефталия Океан все още няма да има отзиви ,защото той отваря врати едва сега.И като имам впредвид,че е съвсем нов и най вече политиката на всички ЕФТАЛИИ съм на мнение ,че всичко ще бъде чудесно,а и цената тази година за този х-л е повече от примамлива,заради рекламата!Комшиите си знаят работата! Hug


Има ли изгодна оферта за Ефталия Океан ? При коя тур. агенция сте гледали?Благодаря предварително Simple Smile

Резервирахме с Емералд за EFTALIA OCEAN з началото на Септември с полет от Варна. Офертата е добра Simple Smile

# 318
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Здравейте! Тази година отново ще почиваме в Турция, Алания. Този път резервирахме Лонисера 5 за края на август чрез ТА "Емералд".
Понеже пътуването ни е комбинирано - с автобус на отиване и със самолет на връщане, искам да попитам някой възползвал ли се е от така комбинирана програма? А как стои въпросът с горивната такса? На някой налагало ли му се е да доплаща за нея, ако се промени цената на световния пазар? Simple Smile Дано да съм успяла да задам въпросите си правилно Simple Smile

Последна редакция: вт, 16 май 2017, 12:39 от майчето

# 319
  • Самоков
  • Мнения: 561
В този сайт http://www.voyageltd.com/ излизат много добри оферти, но дали някой е ползвал услугите на тази агенция. Аз лично за първи път научавам за тях.

# 320
  • Варна
  • Мнения: 5
Аз съм пътувала с тях.Фирмата е варненска Не е имало проблеми.Те са като под изпълнители на Емералд,както повечето туристически агенции във Варна.Тази година решихме да пътуваме с друга фирма,но в последствие излезе,че и тази фирма работи за Емералд.Ние ще почиваме от края на септември в Ефталия вилидж.Ще ми бъде приятно ,ако до тогава има повече актуални мнения и информация.Пожелавам прекрасни почивки на всички вас Simple Smile

# 321
  • София
  • Мнения: 4 884
Момичета, в края на август падат ли цените в Турция или тогава се води пик сезон? Искам да намеря подходяща оферта и хотел, в която няма да таксуват дете на 14 години като трети възрастен.

# 322
  • Ямбол
  • Мнения: 14
Моля за отзиви за хотел Максима Парадайс Йоздере?

# 323
  • Мнения: 413
Момичета, в края на август падат ли цените в Турция или тогава се води пик сезон? Искам да намеря подходяща оферта и хотел, в която няма да таксуват дете на 14 години като трети възрастен.

Краят на август цените са най-високи, ако искаш по-евтини цени края на септември - началото на октомври е подходящо. Във всяка ТА може да видиш цените до края на сезона и да си прецениш.
Eftalia мисля, че беше с деца до 14.99, потърси подобни хотели.

# 324
  • Мнения: 28
Тотално се обърках,от няколко дни си избирам хотел и нещата излязоха извън контрол.Имам чувството,че се въртя в омагьосан кръг.Помагайте,моля.
Изискванията ми са:
1.Поне няколко водни пързалки–за 11 год.юнак и баща му
2.Пясъчен плаж
3.Разнообразие от храна
4..Чистота
5.Силна анимация
Ако има и вили още по-добре
Спряла съм се на няколко хотела,но.......Чакам вашите препоръки и съвети
1.Kamelya Fulya Hotel 5*  - Сиде
2.Royal Taj Mahal Hotel 5* - Сиде
3.SHERWOOD DREAMS RESORT - Белек
4.Spice Hotel & Spa - Белек
5.TUI MAGIC LIFE JACARANDA - Сиде

1.Kamelya Fulya Hotel 5*  - Сиде - пак е супер
2.Royal Taj Mahal Hotel 5* - Сиде - няма бунгала, но всичко друго има включително лунапарк с виенски колела, гондоли, блъскащи колички имам пост за него от миналата година. Всичко друго отговаря на изискванията ви
Номер 5 също е идеален за забавления и деца, но уви беше необосновано скъп

# 325
  • Мнения: 22
Аз съм пътувала с тях.Фирмата е варненска Не е имало проблеми.Те са като под изпълнители на Емералд,както повечето туристически агенции във Варна.Тази година решихме да пътуваме с друга фирма,но в последствие излезе,че и тази фирма работи за Емералд.Ние ще почиваме от края на септември в Ефталия вилидж.Ще ми бъде приятно ,ако до тогава има повече актуални мнения и информация.Пожелавам прекрасни почивки на всички вас Simple Smile
Изборът ви е страхотен.Няма да съжалявате.Миналата година почивахме там.Обслужване,храна,чистота и всичко останало е на ниво.Аквапарка е страхотен,а има и много други забавления.Ако имаш конктретни въпроси питай Simple Smile

# 326
  • Мнения: 8
Момичета,
Някой знае ли кой е хотелът, който излиза на снимка към темата (къщичките, оградени от басейн)? Влюбих се в това място.
Някой да се сеща за подобен друг курорт, където от къщичката си цопваш директно в басейна?  Hug
Публикувано от: DiffW в сб, 22 апр 2017, 17:51
Цитат на: fani34 в сб, 22 апр 2017, 17:48
Аз пак да попитам . Кой е хотела в заглавието на темата? Търся точно това бунгало със собствен басейн.
https://www.maxxroyal.com/en/Kemer-Resort
Sueno-Сиде-ние сме резервирали подобна къщичка -езерните къщички.Летим от Варна на 06.09.Ако има почивали там ще се радвам на мнения!Зимата правиха реновации,но дали са само частични не зная.А хотела на заглавната мисля,че е Maxx Royal-Кемер.

Последна редакция: вт, 16 май 2017, 18:21 от FBID781651788613092

# 327
  • Мнения: 125
Здравейте,
бих искала да се похваля ,че резервирахме и ние в последната минута в sherwood dreams resort belek на добра цена/промо оферта/, но догодина няма да правя тази грешка и ще си резервираме от рано, тъй като по това време вече е трудно да случиш на добра оферта.Ще сме там от 27.06.17г. със собствен транспорт и като се върнем ще пиша за отзиви.Нямам търпение вече. smile3501 newsm44 grinning039

# 328
  • Мнения: 55


Жена
Севлиево

Мнения: 1 650
 







майчето 
 Новак 















 Re: На море в Турция - тема 47 
♥0 вт, 16 май 2017, 10:47 #319 
Цитирай
 
Здравейте! Тази година отново ще почиваме в Турция, Алания. Този път резервирахме Лонисера 5 за края на август чрез ТА "Емералд".
Понеже пътуването ни е комбинирано - с автобус на отиване и със самолет на връщане, искам да попитам някой възползвал ли се е от така комбинирана програма? А как стои въпросът с горивната такса? На някой налагало ли му се е да доплаща за нея, ако се промени цената на световния пазар? Smile Дано да съм успяла да задам въпросите си правилно Smile



Здравейте, за втора година ще пътувам с такава комбинирана програма

# 329
  • Балчик
  • Мнения: 249
Ние резервирахме чрез Емералд за 20 септември със самолет от Варна. Хотела е Eftalia Marin. Цената беше доста добра. Четох доста отзиви и накрая се решихме. Досега сме почивали само в егейска Турция/ Мармарис, Дидим, Бодрум и Фетие/ и сме били само в клубни хотели. За пръв път ще сме в Анталия и се надявам да останем доволни и от този курорт и хотел.

Общи условия

Активация на акаунт