На море в Турция - тема 47

  • 233 684
  • 823
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 4 885
Момичета, помагайте! Не мога да се ориентирам кой хотел да избера, нито коя агенция. Имаме бюджет макс 2000 лв за двама възрастни и дете на 14 год.

# 331
  • Мнения: 7 605
Момичета, помагайте! Не мога да се ориентирам кой хотел да избера, нито коя агенция. Имаме бюджет макс 2000 лв за двама възрастни и дете на 14 год.

Как да ти помогнем, като не пишеш какви са ви предпочитания, за какъв период става въпрос и с какво смятате да пътувате?

# 332
  • Мнения: 566
Ако някой е пътувал със собствен транспорт до Белек, може да драснете някакви особености по пътя ако има. И най вече в региона ако се сещате за голямо шопинг преживяване може да споделите, ако не на връщане минавам през Соке и Кушадъсъ и пак пълним багажника.

# 333
  • София
  • Мнения: 4 885
Момичета, помагайте! Не мога да се ориентирам кой хотел да избера, нито коя агенция. Имаме бюджет макс 2000 лв за двама възрастни и дете на 14 год.

Как да ти помогнем, като не пишеш какви са ви предпочитания, за какъв период става въпрос и с какво смятате да пътувате?
Идеалният вариант е, ако можем да пътуваме със самолет, но не знам доколко е възможно да се вместим в тая цена. Иначе периодът може да е през целия август. Опция с автобус също е вариант, предпочитам по-близки курорти до Бг заради дългото пътуване.

# 334
  • Мнения: 33
Момичета, помагайте! Не мога да се ориентирам кой хотел да избера, нито коя агенция. Имаме бюджет макс 2000 лв за двама възрастни и дете на 14 год.

Как да ти помогнем, като не пишеш какви са ви предпочитания, за какъв период става въпрос и с какво смятате да пътувате?
Идеалният вариант е, ако можем да пътуваме със самолет, но не знам доколко е възможно да се вместим в тая цена. Иначе периодът може да е през целия август. Опция с автобус също е вариант, предпочитам по-близки курорти до Бг заради дългото пътуване.

Всички Ефталии в Емералд със самолет за тримата, попадат в границите на бюджета ви  от 2000лв Simple Smile Някой от тях са ол инклузив други са Ултра ол инклузив

# 335
  • София
  • Мнения: 4 885
Момичета, какво мислите за хотел Bodrum Onura Holiday Village? Някой има ли впечатления? Намерих много изгодна оферта с автобус за тоя хотел.

# 336
  • София
  • Мнения: 6 011


Всички Ефталии в Емералд със самолет за тримата, попадат в границите на бюджета ви  от 2000лв Simple Smile Някой от тях са ол инклузив други са Ултра ол инклузив
Извинете за вероятно тъпия въпрос, но какво е "Ефталии"?

# 337
  • София
  • Мнения: 11 127


Всички Ефталии в Емералд със самолет за тримата, попадат в границите на бюджета ви  от 2000лв Simple Smile Някой от тях са ол инклузив други са Ултра ол инклузив
Извинете за вероятно тъпия въпрос, но какво е "Ефталии"?

Верига хотели.
http://www.eftaliahotels.com/tr

# 338
  • София
  • Мнения: 6 011
Благодаря!  bouquet

# 339
  • Мнения: 413
Да се похваля и с нашата резервация: на 27ми май летим за Бодрум - Хотел LA BLANCHE ISLAND BODRUM 5 * UALL. Ако някой ще ходи там също, ходил е или има някакви препоръки за мен, ще се радвам да ми пише.  Hug bouquet

# 340
  • Мнения: 1 274
Нашата екскурзия е идния вторник-Бодрум,ще дам отзиви.Дано случим на време.

# 341
  • Мнения: 2 684
Ние утре тръгваме за Бодрум . Ще бъдем в хотел Crystal Green Bay Resort & SPA 5* . Надяваме се на хубаво време , морски емоции и още нещо .. newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 342
  • Мнения: 556
Имам въпрос относно роуминга , звънях до мобилния ми оператор, и вече е пуснат.
Записах си за входящи обаждания, че се таксуват 0,99ст/мин. Тоест, ако някой ме търси и аз приема обаждането, ще му се начислава за 1мин, 0,99 ст?

Живи и здрави, ние утре пътуваме за Кушадасъ.

На всичко които ще почиват идните дни, пожелавам хубаво време, и приятна почивка!

# 343
  • Русе
  • Мнения: 7 084
Имам въпрос относно роуминга , звънях до мобилния ми оператор, и вече е пуснат.
Записах си за входящи обаждания, че се таксуват 0,99ст/мин. Тоест, ако някой ме търси и аз приема обаждането, ще му се начислава за 1мин, 0,99 ст?
Не, на теб ще ти се начисляват. На него - според тарифния му план.

# 344
  • Мнения: 556
viki_1974, много благодаря!

Ние сме в група и говорим безплатно помежду си , така че само на мен ще ми се начислява сметка, докато съм извън БГ , за номера който ме търси, не би трябвало предполагам.

Общи условия

Активация на акаунт