На море в Турция - тема 47

  • 233 001
  • 823
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 1 839
.... понеже имаше изказани опасения в темата отпреди два три дни, че заради Рамадана нямало месо в хотелите, поствам една снимка от ФБ групата- почивки в Турция.
Благодарение на снимката на Пламен Георгиев от 7 юни 2017год.  можем да разберем какъв "глад ги гони" в момента там Joy

# 481
  • Мнения: 123
Здравейте и от Kamelya World.
Комплекса е страхотен и огромен. На територията му са разположени три хотела Fulya , Selin и К Klub. Като Селин е на плажа, Фулия е една алея зад него и най-отзад са вилите на К Клуб, където сме и ние всъщност. Избрах тях и може би е правилен избор за хора с деца, защото тук са водните пързалки, детския кът(с размер на детска градина), амфитеатъра със забавленията след 20ч. Басейните са много и са общи за трите хотела,няма значение в кой от тях си отседнал. Плажа е прекрасен- широка и дълга ивица,  ситен жълт пясък, спокойно море ,става за къпане топла е водата,не е много солена.
Стаята ни е тясна, малка и некомфортна, въпреки че резервирах и платих за супериорна ни дадоха стандартна и не можах да се преборя на рецепция за това за което съм платила-казаха ми е това е супериорна нали има допълнително легло, какво искате повече. Иначе всеки ден почистват и зареждат мини бара в стаята с води, студен чай и сокове. Може би, ако сега трябва да си направя резервация, ще избера Fulya.
Храната е много, но не е разнообразна, риба на вечеря един вид само -ципура,лаврак или сьомга, на обяд -скумрия, салати, плодове диня, ябълки и киви. Почти няма баклава, което ме учудва много. Но за цената,която сме платили толкова. Има а ла карт ресторанти-но още не сме ги пробвали. Има сладкарница в хотел Селин с еспресо, капучино и тортички. Като цяло съм доволна от обслужването.
Гостите в хотела основно руснаци- нахални и пияни
Офф тези руснаци.явно са навсякъде тази година.Как стои въпроса с местата на плажа.
Сутрин към 9:30 идваме и си намираме места без проблем, ако не сте от ранобудните ще е по -трудно. На плажа има много шезлонги разположени под големи тента, няма чадъри. Освен това всеки ден има все повече хора- преиждат от всички руски  републики. Първите ни три дни бяха по-спокойни от към народ.

# 482
  • Пловдив
  • Мнения: 2 016
В Kamelya World и миналата година имаше много руснаци .Запознахме се с едно семейство което в продължение на доста години са почивали все в България на Елените .Та те споделиха,че повечето руснаци  сами си организират почивките и нищо не може да ги спре.

# 483
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
как е времето в Мармарис  5-10 септември?

# 484
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
как е времето в Мармарис  5-10 септември?
Горещо, а водата е чай.

# 485
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
как е времето в Мармарис  5-10 септември?
Горещо, а водата е чай.


Смисъл може ли да се надявам на мойте любими 32-33 градуса на въздуха и 24 градуса на водата и това септември?

Имах намерение да ходя 25-30 юни ама всичко запълнено.   Убеждават ме в агенцията че 5-10 септември е дори било топло от 5-10 юни  Shocked

# 486
  • Мнения: 2 786
как е времето в Мармарис  5-10 септември?
Горещо, а водата е чай.


Смисъл може ли да се надявам на мойте любими 32-33 градуса на въздуха и 24 градуса на водата и това септември?

Имах намерение да ходя 25-30 юни ама всичко запълнено.   Убеждават ме в агенцията че 5-10 септември е дори било топло от 5-10 юни  Shocked
Ние сме си тръгвали на 08.10 при 33 градуса от Мармарис Laughing, пристигайки на 5 в СФ.

# 487
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
А как положението с активноста през септември?  

 Да не е пенсионерско парти - всички млади да се изнасят на 1 септември?

# 488
  • Варна
  • Мнения: 3 938
Имах намерение да ходя 25-30 юни ама всичко запълнено.   Убеждават ме в агенцията че 5-10 септември е дори било топло от 5-10 юни  Shocked
Водата е и по топла и дори повече от 24.Няма как да няма ваканции - търси на повече места.

# 489
  • Мнения: 408
А как положението с активноста през септември?  
Да не е пенсионерско парти - всички млади да се изнасят на 1 септември?
По-скоро не, но зависи все пак кой хотел си избрал. Хотели със силна анимация привличат по-младите туристи. Гарантирам, че ще има млади купонджии в Адам и Ева Белек. Потърси в youtube клипчета от хотела.
Кои хотели са запълнени за 25-30 юни, че ми стана интересно? Това е първата информация тази година за Stop Sale.

# 490
  • Мнения: 4

на 18.06.2017 имаме резервация за  PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT & SPA ще пътуваме с Ориент 99 от Пловдив със съпругата ми и каката която е на 9 год. За нас ще е удоволствие да се запознаем със хора тръгващи на тази дата или на 16.06.2017

# 491
  • София
  • Мнения: 1 419

на 18.06.2017 имаме резервация за  PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT & SPA ще пътуваме с Ориент 99 от Пловдив със съпругата ми и каката която е на 9 год. За нас ще е удоволствие да се запознаем със хора тръгващи на тази дата или на 16.06.2017

Пиши отзиви като се върнеш, че в фейса една девойка беше разочарована от тоя хотел. Тия дни се е върнала. Аз не мога да повярвам, бил съм като Сюрмели, сега би трябвало още да е вдигнато нивото.

# 492
  • Пловдив
  • Мнения: 2 016
Как се казва групата в фейса?

# 493
  • Русе
  • Мнения: 7 057

на 18.06.2017 имаме резервация за  PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT & SPA ще пътуваме с Ориент 99 от Пловдив със съпругата ми и каката която е на 9 год. За нас ще е удоволствие да се запознаем със хора тръгващи на тази дата или на 16.06.2017

Пиши отзиви като се върнеш, че в фейса една девойка беше разочарована от тоя хотел. Тия дни се е върнала. Аз не мога да повярвам, бил съм като Сюрмели, сега би трябвало още да е вдигнато нивото.
Не, не се е върнала. Там е в момента и писа, че вчера и е шести ден и с нетърпение чака да си тръгне Peace

# 494
  • Пловдив
  • Мнения: 1 882

на 18.06.2017 имаме резервация за  PALM WINGS EPHESUS BEACH RESORT & SPA ще пътуваме с Ориент 99 от Пловдив със съпругата ми и каката която е на 9 год. За нас ще е удоволствие да се запознаем със хора тръгващи на тази дата или на 16.06.2017
Извинявам се ,че се намествам ,но ние миналата година бяхме там и останахме много доволни !
Изкарахме си супер и винаги сме с Ориен99

Общи условия

Активация на акаунт