На море в Турция - тема 47

  • 233 095
  • 823
  •   1
Отговори
# 555
  • Варна
  • Мнения: 816
Благодаря.Jacaranda е също огромен хотел и се чувствахме добре там .  Щом и повторихме. На Magic life ми харесва концепцията с многото спортни занимания, затова гледах тях.  Много голямо намаление за деца до 15г. Макар, че  при някои  бг туроператори пише до 13г. Имам каталози на Tui, и там гледам , ама не знам и немски. На Waterworld хубав ли е плажа?

# 556
  • Мнения: 408
fani34,
Погледни Delphin Imperial 5* Lara.

# 557
  • Sofia
  • Мнения: 29
Здравейте, и аз ще помоля за мнение. Не съм ходила в Анталия, имам оферти за 3 хотела и се колебая. Не ги намерих в списъка в началото и затова реших да попитам ако ги познавате.Sunmelia Beach Resort & Spa и SEHER SUN PALACE RESORT & SPA в Сиде, OZKAYMAK SELECT RESORT HOTEL в Алания. Критериите са качество и близост на плажа, аквапарк. Благодаря предварително.

# 558
  • Мнения: 7 605
fani34,
Погледни Delphin Imperial 5* Lara.


Той няма нищо общо с концепцията на Меджик Лайф.

Фани, щом ви харесва концепцията, останете при МЛ. Те имат и друг хотел в Белек между другото. А този в Саригерме е също много хубав, страхотно местоположение, обаче не е нов и ще трябва да летите до Даламан.
Като алтернатива виж в Сиде Club Blue Waters.

# 559
  • Мнения: 563
знаете ли някъде по пътя до анталия за голям шопинг център--Нещо като аутлета на Соке.
Ще пътуваме до Белек -Sherwood Dreams Resort и ни се иска по пътя да понапълним багажника на колата.

# 560
  • Пловдив
  • Мнения: 74
Здравейте, спряла съм се на един от тези два хотела в Сиде, някой може ли да сподели впечатления и разлика между двата?
VON RESORT GOLDEN COAST
VON RESORT GOLDEN BEACH

 

# 561
  • Мнения: 315
Привет от Rixos Premium Tekirova в Кемер! Пиша ви подробно първите ми впечатления, защото на първа страница мнението е старо.Тук е страхотно. Пристигнахме вчера сутринта. Посрещнаха ни трима пикола, взеха ни багажа.На рецепцията веднага ни дадоха стая и ни изпратиха да закусим. Добре, че ни дадоха веднага, че бяхме скапани от пътя.Едно от момчетата ни донесе багажа до стаята. Всички бяха много учтиви. Стаята ни е стандартна, резервирахме с изглед към градината, но се вижда и морето. Тиха е стаята, в банята има всичко необходимо -халати,чехли, малки и големи кърпи, душ гелове, шампоани, балсами, лосиони, четки и пасти за зъби, самобръсначки, изтривалка с кокосови влакна, сапуни. Мини бара е пълен с безалкохолни, коли, нат. сокове, бира, вода, кексчета. На масата имаше ядки, вафли и др. неща, също и кафета, чайове, сметани. Храната в ресторанта е много богата и повечето неща ги правят веднага пред теб.Много интересни са хлебарите като подхвърлят теста и точат всякакви хлебни изкушения и после ги пекат в пещ. Има китайска кухня ,китаеца фламбираше с едни огньове... Също италианска кухня, риби, турска, всякакви местни специалитети, много плодове и салати.Баклави, торти и мусове, кексове и рула има и в ресторанта, и в кафетерията. На масите в ресторанта ти слагат задължително покривка и прибори, питат те за напитки и ти носят.Има натурални сокове и сокове с късчета плод, може би фрешове,които ги пълнят в едни големи стъклени бъчвички с кранчета.Има вина, бири, незнам какъв още алкохол, че не си падам по него.За бебетата има една витрина с пюрета, млечни продукти и сокчета. Алакарт ресторанти май няма да посещаваме, италиански, турски и още някакъв са безплатни над 3 нощувки. Има едни компютри във фоайето, на които си правиш резервация, но в ресторанта храната е супер вкусна и няма смисъл да ходим. Днес ходихме на аквапарка тук в хотела, а утре ще ходим на Аквапарка Лендс оф легендс, който също ни е безплатен, защото е към веригата Риксос. Площта на хотелския комплекс е много цветна и добре поддържана. Има една изкуствена река , много екзотично настроение създава с растителността и патките , които плуват по нея. Около реката има хамаци на които да полегнеш и мостчета. За децата има изграден специален Риксиклуб, който представлява като едно мини селце от цветни къщички.Напомня ми на селцето на смърфовете. Там заниманията са разделени по възраст. Детски ресторант дава възможност децата да се хранят там. А наблизо е и детския аквапарк.
Плажа е чист, с много шатри, бар на плажа и много чиста вода. Има малки камъчета, на мен лично са ми неприятни.Тук гъмжи от руснаци, няма българи, никакви.На басейна водата е нормална и чиста.Басейна е около метър и половина дълбок и много голям, което за мен е ок, че не мога да плувам. Вчера бяха вкарали едни велоергометри вътре в басейна и една мацка показваше упражнения.Щях и аз да се включа, но много бързо се заеха местата.Стаята днес са я почистили, заредиха още шампоани и душ гелове, вода.
Това е за сега и пак ще пиша!

# 562
  • Варна
  • Мнения: 3 943
Като споменеш и цената и ще се разбере защо няма българи и е толкова хубаво и без забележки Simple Smile

# 563
  • Мнения: 315
Като споменеш и цената и ще се разбере защо няма българи и е толкова хубаво и без забележки Simple Smile
Цената е около 2000лв с включени застраховки и застраховка отмяна на пътуване. Това за 2+1, семейство с дете на 9г. за 7 нощувки с включен транспорт с автобус.Почти толкова плащаме за хотел в България на бг черноморие, само че качеството е на светлинни години...

# 564
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Потвърждавам всичко написано за Rixos Premium Tekirova.Бяхме там 10.06-17.06 ,изкарахме незабравима почивка!

# 565
  • Варна
  • Мнения: 3 943
Охо , това е много , много добра оферта за Риксос.Като се махнат 300 лв за транспорт и се отчете , че на много места дете на 9 е бонус , остава 850 лв. за 7 нощувки което си е 62 евро на ден/човек/АЛЛ.И да  това е съпоставима цена с българските.Обикновенно цените на Риксос са далеч над 62 евро на ден/човек/АЛЛ - по скоро са двойни и нагоре - 2000 лв./човек/АЛЛ/седмица и то без транспорта.Лора и Памси я раздухайте малко повече - по скоро като резерваций , с коя агенция , как е постигната тази цена и т.н. , то за перфектноста РИКСОС няма много нужда от раздухване:)

# 566
  • Мнения: 565
Да ,това е невероятна оферта за този чудесен хотел .
И аз искам да разбера чрез кой оператор направихте резервации .
Дано не сте се обьркали и цената се окаже в евро. Simple Smile

# 567
  • Мнения: 354
Може ли някой да ме ориентира кой е най-близкия плаж в Турция от границата от Свиленград ?
 Мислим да се разходим за два дена с колата, но ще ми трябва вашата помощ относно хубав плаж и някое добро хотелче !

Последна редакция: пн, 19 юни 2017, 09:42 от dalilaangel

# 568
  • Варна
  • Мнения: 3 943
Може ли някой да ме ориентира кой е най-близкия плаж в Турция от границата с Кулата ?
 Мислим да се разходим за два дена с колата, но ще ми трябва вашата помощ относно хубав плаж и някое добро хотелче !

Абе я виж картата - хем Кулата , хем плаж в Турция , нещо не се вързва ???

# 569
  • Мнения: 354
Може ли някой да ме ориентира кой е най-близкия плаж в Турция от границата с Кулата ?
 Мислим да се разходим за два дена с колата, но ще ми трябва вашата помощ относно хубав плаж и някое добро хотелче !

Абе я виж картата - хем Кулата , хем плаж в Турция , нещо не се вързва ???

Поправих се ! Спокойййноо!

Общи условия

Активация на акаунт