На море в Турция - тема 47

  • 233 122
  • 823
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 4 448
Не знам каква е разликата между автобусите на Ориент и на послещащите агенции в Турция, но миналата година при трансфера от летището до курорта, ползвахме тези две седалки /на посочената схема 33 и 34/ и мога да кажа, че не са по-широки. Има пластмасово преграждение отпред и няма как да си опънеш краката.  Peace

# 541
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Тези две места до задната врата са точно за вас,но се заплащат в Ориент 99 ние плащаме винаги за предни седалки ,защото отзад са двигателите на автобусите и си е доста шумно и имаше оплаквания от силен климатик там.
Точно там климатика се усеща по-слабо и отделно отдолу пода е топъл. Както писах - пътувала съм на последната седалка вдясно и си беше по-топло. На всички други им духаше от климатика и се завиваха.

# 542
  • Мнения: 3 271
Фериботите през Дарданелите са 3 , с различни цени
Лапсеки-Галеболу-Чанакале 35 лири и тази и миналата година

# 543
  • Варна
  • Мнения: 3 945
Фериботите през Дарданелите са 3 , с различни цени
Лапсеки-Галеболу-Чанакале 35 лири и тази и миналата година
Лапсеки-Галеболу е един
Ечеабат -Чанакале е друг
на най - тясното - Kilibahir е 20 лири
и дори още един има на широкото - от Текирдаг

# 544
  • Бургас
  • Мнения: 130
Здравейте! Търся мнение относно избора на стая в хотел Pine Bay Holiday Resort Кушадасъ . Ако някой има пресни впечатления дали клубна във вилите или в основната хотелска част да изберем за двама възрастни с едно дете на 6 години?

# 545
  • Мнения: 315
Утре в 11 тръгваме от автогара Сердика.Надявам се на безпроблемно пътуване и много нови впечатления! Има ли други тръгващи утре?

# 546
  • Мнения: 2 926
Фериботите през Дарданелите са 3 , с различни цени
Лапсеки-Галеболу-Чанакале 35 лири и тази и миналата година
Лапсеки-Галеболу е един
Ечеабат -Чанакале е друг
на най - тясното - Kilibahir е 20 лири
и дори още един има на широкото - от Текирдаг
Бихте ли ме посъветвали кой ферибот да използвам. Тръгвам довечера.

# 547
  • Димитровград
  • Мнения: 807
Гелиболу - Лапсеки(или Чардак)!!!
https://www.google.bg/maps/place/%D0%9B%D0%B0%D0%BC%D0%BF%D1%81% … 6805172,13z/data=!4m5!3m4!1s0x14b16c027d0bff13:0x6fe94fd0d6443a98!8m2!3d40.345477!4d26.6843049

Лек път!

Последна редакция: чт, 15 юни 2017, 15:41 от papaone

# 548
  • Варна
  • Мнения: 495
Здравейте! Търся мнение относно избора на стая в хотел Pine Bay Holiday Resort Кушадасъ . Ако някой има пресни впечатления дали клубна във вилите или в основната хотелска част да изберем за двама възрастни с едно дете на 6 години?

Малко по-назад бях писал за вилите. Виж ми поста № 523, дано ти е от полза.

# 549
  • Пловдив
  • Мнения: 855
Утре в 11 тръгваме от автогара Сердика.Надявам се на безпроблемно пътуване и много нови впечатления! Има ли други тръгващи утре?
И ние тръгваме утре с Турс клуб от Пловдив. Ако сте със същата агенция, значи ще сме в един автобус.  Peace

# 550
  • Мнения: 55
Някой за 04.07.2017 за Дидим има ли ? AQUASIS DELUXE RESORT & SPA 5*

# 551
  • Hisarya, Bulgaria
  • Мнения: 73
Някой има ли за Бодрум на 11.07.2017 год.?

# 552
  • Мнения: 36
И нашата почивка мина много бързо. Бяхме в Дидим  Aurum Spa & Beach Resort 5*' от 03.06-10.06.
Хотелът е с много зеленина,стаите са големи. Бяхме 2+1 но ни дадоха фамилна стая/явно повечето бяха така/.
Храната е еднообразна. Анимацията беше супер, децата се забавляваха.
Ако някой се интересува от нещо по-подробно да пише.

# 553
  • Варна
  • Мнения: 816
Здравейте. Чета от няколко дни и не мога да се справя. Искам да почивам в Анталия. Ще пътуваме с Турските авиолинии. ( едната година имаше закъснение 13ч. на чартъра, миналата година го отмениха ). Но не мога да избера хотел . Двама възрастни и дете на 14г. Търсим хубав хотел, нов или наскоро реиновиран , до плажа, голяма територия. Почивахме два пъти в Magic life Jacaranda,  търсим нещо подобно. Дадоха ми оферта за Magic life Waterworld , но видях че е 4 -звезден .. Ако някой може  да помогне ,бюджет само за хотела до 3500лв.

# 554
  • Мнения: 7 605
Здравейте. Чета от няколко дни и не мога да се справя. Искам да почивам в Анталия. Ще пътуваме с Турските авиолинии. ( едната година имаше закъснение 13ч. на чартъра, миналата година го отмениха ). Но не мога да избера хотел . Двама възрастни и дете на 14г. Търсим хубав хотел, нов или наскоро реиновиран , до плажа, голяма територия. Почивахме два пъти в Magic life Jacaranda,  търсим нещо подобно. Дадоха ми оферта за Magic life Waterworld , но видях че е 4 -звезден .. Ако някой може  да помогне ,бюджет само за хотела до 3500лв.

За този хотел трябва да сте наясно, че е огромен,  770 стаи, съответно много народ и голяма територия. Стаите в основната сграда и Хилс са след ремонт, обаче във вилиджа не. Хотелът има много силна анимация, ако това ви харесва, ще се чувствате добре там.
Официялната му категория е 5 звезди, някои туроператори го оферират като 4звезден най-вече заради овехтялите стаи (вече само във вилиджа).

Общи условия

Активация на акаунт