На море в Турция - тема 47

  • 232 165
  • 823
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 2 926
Ние пътуваме утре вечер за Pine Bay, някой знае ли колко е таксата за ферибота Чанаккале?

# 526
  • Мнения: 112
Знам, че въпроса е индивидуален, но с колко турски лири тръгвате за почивка или носите само евра?

# 527
  • Мнения: 3 253
Ние пътуваме утре вечер за Pine Bay, някой знае ли колко е таксата за ферибота Чанаккале?
35 лири е ферибота

# 528
  • Мнения: 2 926
mimi0585 благодаря!
Аз взимам не повече от 100 евро, имам 1500 лири и недай Боже, ако нещо се случи имаме и банкови карти
.

# 529
  • Мнения: 3 253
Знам, че въпроса е индивидуален, но с колко турски лири тръгвате за почивка или носите само евра?
Зависи какво ще си купувате и къде ще ходите /екскурзии/извън хотела.Вземете си и лири /по изгодно е според мен/ и евро.Макар че в момента сме в Анталия и доста от цените са в долари.Но няма проблем.винаги питат в каква валута искаш да платиш

# 530
  • Мнения: 413
Ние където можем винаги плащаме с карта, най-изгодно е. И в турски лири, в евро на повечето места изобщо не е изгодно - давам пример: на долмуша пишеше, цена на билет 6 лири или 2,50 евро на човек. Вие си направете сметката  Wink

# 531
  • София
  • Мнения: 11 102
Малко странен въпрос имам, но кои са най-широките места в автобусите ? Имам проблем с коленете и искам да съм на по широко ако е възможно. От агенцията казаха, че може да си платим за определени места та сега се чудя кои са те.  Wink

# 532
  • Мнения: 2 617
Зависи, кой какво търси. Няма как да сте били в хотел в Анталия 5* и да очаквате същото - има разлика.
Аз лично останах доволна след реновацията и закупуването на хотела от веригата Палм Унгс. Сега има огромна тераса - пушач съм и ми е важно. Преди беше една клетка с бурета за маси - буквално. Стаите са чисти.  Храната е нормална и хубава( е няма сьомга и скариди и фонтан с ягоди , като в Сунис , но и цената е наполовина). Алкохол и турски  и вносен (Бейлис, ДжиБи и от този ранг), не че турския е лош. Много подновена растителност .... не видях нещо , което да кажа е това е "Ужас."За парите си си заслужава, в БГ за тази сума едва ли може да се намери такъв хотел и обслужване.
Наскоро се върнах от него и съм много доволна 👍🏻

# 533
  • София
  • Мнения: 4 420
жгмъц, не знам кои седалки визират като най-широки от агенцията, но имахме "удоволствието" да пътуваме веднъж на седалките зад шофьора, които обикновено се заплащат допълнително /не сме ги плащали, явно като едни от първите записали се ни облагодетелствуваха и, защото не е имало желаещи да плащат ни ги предоставиха/. Много е тясно мястото.  ooooh! Моят мъж е доста висок и се чудеше през цялото време къде да си сложи краката.  Confused Не, че и на мен ми беше комфортно.  Stop Може би седалките на последния ред, които са срещу пътеката между седалките да позволяват известно удобство да си опънеш краката.  Peace

# 534
  • София
  • Мнения: 11 102
Девойката от агенцията не знаеше кои са широки, само показа схемата за платените места. та чудя се кои са широките и имала ли такива ? На последния ред не е ли твърде шумно ?

# 535
  • Русе
  • Мнения: 7 045
Девойката от агенцията не знаеше кои са широки, само показа схемата за платените места. та чудя се кои са широките и имала ли такива ? На последния ред не е ли твърде шумно ?
Пътувала съм на последен ред и не ми е било шумно. Там е една идея по-топло.

# 536
  • София
  • Мнения: 11 102
Девойката от агенцията не знаеше кои са широки, само показа схемата за платените места. та чудя се кои са широките и имала ли такива ? На последния ред не е ли твърде шумно ?
Пътувала съм на последен ред и не ми е било шумно. Там е една идея по-топло.

Така и предположих.
Намерих някаква схема и се чудя на 33 и 34 не е ли по широко ?
http://www.bertitravelbg.com/images/products/bus5/schema_pic/3109PH.png

# 537
  • Варна
  • Мнения: 3 925
Фериботите през Дарданелите са 3 , с различни цени

# 538
  • Мнения: 3
Тези две места до задната врата са точно за вас,но се заплащат в Ориент 99 ние плащаме винаги за предни седалки ,защото отзад са двигателите на автобусите и си е доста шумно и имаше оплаквания от силен климатик там.

# 539
  • София
  • Мнения: 11 102
Тези две места до задната врата са точно за вас,но се заплащат в Ориент 99 ние плащаме винаги за предни седалки ,защото отзад са двигателите на автобусите и си е доста шумно и имаше оплаквания от силен климатик там.

Много благодаря, да имам намерения да ги платя.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт