Мъж Козирог - 2

  • 65 396
  • 806
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 10 514
Happy, ние сме същите - Козирог и Близнаци. Ама ето - 25 години сме заедно.

# 481
  • Мнения: 124
Каквото и да говорите, един Козирог няма ли интерес към нещо, било то жени, хоби, работа и т.н., изобщо няма да си прави труда да се занимава, в слуая да пише. Не им е в кръвта да поддържат такова "приятелство" - повече от година! Особено пък и щом се сърди и тя му обяснява къде греши. Отдавна щеше да е прекратил всякаква кумуникация с жена, която го засяга, ако нямаше влечение към нея.
По мое мнение я харесва доста повече, отколкото показва.

По това, че не е възможна връзка или съжителство, както казва meli_bg, предполагам, че всеки си има семейство и мисля, че тук се крие разковничето. Вероятно го е страх да се забърква в извънбрачна авантюра. Освен това Козирозите са толкова директни, че според мен "някой ден", не означава отказ, а че ще излязат някога в бъдещето, когато ще събере смелост да изневери. Определено знае, че ако излязат, няма да приключи историята с едно питие, кафе или хапване...Освен това е 50-годишен, meli_bg не каза колко е годишна Simple Smile, но вероятно е доста по-малка от него. Още нещо, което го стопира...
Не са зодия, която с лекота изневерява и ще му трябва време сам да се "навие". Ако meli има достатъчно търпение, би могла да продължат да си пишат, според мен има шанс, а това дали си заслужава, вероятно не, но нека сама прецени Simple Smile
Ако беше свободен, отдавна щяха да се развият или прекратят отношенията, но така може да продължи чуденето и още 1 година Simple Smile
meli, след този отговор, как продължи разговора?

# 482
  • Мнения: 10 514
Ако един мъж наистина харесва една жена, няма да чати една година като тийн.

# 483
  • Мнения: 124
Ако един мъж наистина харесва една жена, няма да чати една година като тийн.

Козирозите, които познавам, трудно се навиват на изневяра...много са консервативни. Но някои по-упорити жени са успявали да ги накарат да прегрешат...

# 484
  • Мнения: 10 514
То пък голям келепир да преспиш с женен мъж. Явно съм остаряла, щом не ме впечатляват безперспективни отношения...

# 485
  • Мнения: 124
То пък голям келепир да преспиш с женен мъж. Явно съм остаряла, щом не ме впечатляват безперспективни отношения...

Но това е съвсем отделна тема...Момичето питаше конкретно нещо и аз си написах мнението. Не мисля, че въпроса й беше дали да преспи с женен мъж или не и дали това е хубаво или лошо!

# 486
  • София
  • Мнения: 943
Ако един мъж наистина харесва една жена, няма да чати една година като тийн.

Козирозите, които познавам, трудно се навиват на изневяра...много са консервативни. Но някои по-упорити жени са успявали да ги накарат да прегрешат...

Е, козирога, за който аз пък писах не е обвързан, но си чатеше като тийн с мен. Нито приключваше тези отношения, нито пък ги развиваше в по-друга посока... И аз бях доста дълго време в ситуацията харесва ли ме или не? Щом не спира да ми пише значи съм му интересна, щом пък не се виждаме, значи не достатъчно...

# 487
  • Мнения: 15 619
Козирозите няма да прекъснат отношения, в които някой им четка Егото. Приятелски едни такива... а пък влюбените и по тая причина загубени жени това го умеят прекрасно и без да се усетят, го дават...

# 488
  • Мнения: 67
jiji_bs, благодаря и за твоето мнение. Да, семейства, възраст...всичко е така Simple Smile
meli, след този отговор, как продължи разговора?

Веднага след неговия отговор, приключихме разговора. 2 дни по-късно сме по-стария начин. Малко по-обяснителен ми се струва, но може да е моментно.

Последна редакция: пт, 20 сеп 2019, 10:22 от meli_bg

# 489
  • Мнения: 18
Баси пък аз уж козирог пък:
юни 2014-та си прописах с жената в интернет
декември 2014-та нааааай-накрая я склоних да се видим (220 км разстояние между  местоживеенето ни)
септември 2015-та и набутах пръстен с обяснение че сме сгодени за да и спестя неудобството да мисли и да се чуди да или не
април 2016-та заживяхме заедно
септември 2016-та беше бременна
февруари 2017-та подписахме с двама свидетели договора за робство

П.С. - горното не ми звучи като поведение на коза със сериозно намерение да "обръсне шумата на дървото"... Хич да не е - чака нещо по-добро и те държи близо в случай че мине прекалено много време и не е намерил каквото търси. На мъжки език - в момента си максимум план Б.

# 490
  • Варна
  • Мнения: 1 185
За пореден път пиша, че два, три дни след запознанството ни с ММ (козирог) ,заживяхме заедно.
Точно година по-късно вече подготвяхме сватбата ни.
Нищо общо няма с козирозите които описвате.....или аз, девата, съм по-голям цербер и от мъжа козирог. 😂🤣

# 491
  • Мнения: 67
П.С. - горното не ми звучи като поведение на коза със сериозно намерение да "обръсне шумата на дървото"... Хич да не е - чака нещо по-добро и те държи близо в случай че мине прекалено много време и не е намерил каквото търси. На мъжки език - в момента си максимум план Б.

Възможно е, но ние пишем по-скоро служебно, не сме споменавали и намеци дори не сме правили за "бръснене шумата на дървото" Laughing
И сме от различни градове, но се виждаме всяка седмица като идва по работа до офиса.
Различна е ситуацията, според мен не търси изобщо "нещо"...

# 492
  • Мнения: 10
Може ли и аз да попитам за съвет - закъсах с един козирог.Запознахме се случайно, след ден почна да ми пише много напористо, след това изчезне, аз му пиша - той ми отговаря или само прочита съобщенията без отговор.Не мога да го разбера, много ме обърква цялото му поведение.На въпроса ми дали може да имаме нещо общо ,отговаря Да и дотам, пак изчезва.Забравих да спомена, че междувременно майка му почина, но той нищо не споделя за себе си.Мълчалив и някак студен е.Как да подходя към него?Харесва ми като мъж, но се чувствам отхвърлена от него.

# 493
  • Мнения: 94
Може ли и аз да попитам за съвет - закъсах с един козирог.Запознахме се случайно, след ден почна да ми пише много напористо, след това изчезне, аз му пиша - той ми отговаря или само прочита съобщенията без отговор.Не мога да го разбера, много ме обърква цялото му поведение.На въпроса ми дали може да имаме нещо общо ,отговаря Да и дотам, пак изчезва.Забравих да спомена, че междувременно майка му почина, но той нищо не споделя за себе си.Мълчалив и някак студен е.Как да подходя към него?Харесва ми като мъж, но се чувствам отхвърлена от него.

Ами те са си такива, трудно споделят и показват чувства. Наистина са много студени и кисели. А и обичат да си играят на котка и мишка. Хвърлят топката и после ела ги хвани. Много са трудни. Ако имаш търпение ще успееш, но много трудно. Свръх мнителни типове, без изразни лица, недоизказани думи. Оставят те в недоумение. Искат винаги да доминират, но някак тихо и манипулативно. Много хитри особи.

# 494
  • Мнения: 6 131
От 18 години живея с Козирог обаче еднозначен отговор на въпроса как да подходиш ми е трудно да дам. Ако си настъпателна ще го отблъснеш, ако си пасивна ще се отегчи също. Изобщо при тях е малко с перце да го галиш, направо по егото му отива. Обаче пък обича да е преследван, да си играете на котка и мишка и скрий се - покажи се е съвсем в реда на нещата, един вид изпитание към теб от негова страна.

И сега да помрънкам малко. Абе този моя с всяка година все по-сърдито старче става. Направо ме дразни вече с тоя инат - "е, щом си го казала няма да го направя". Иде ми да го изпляскам някой път с тигана. Сетил се той на кой да прави напук.

Общи условия

Активация на акаунт