Мъж Козирог - 2

  • 66 002
  • 806
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 6 187
Пожелавам ти да създадеш семейство с козирог и тогава пак ще си говорим Simple Smile
Ама и ти едно пожелание и заби. Joy
Нещо за земя-огън да кажете? /което не знам/

# 541
  • Мнения: 1 517
А земя-въздух как е положението?
С козирог не съм имала възможност да разбера ..имаше един преди време, обаче нещо не се получи, така и до ден днешен не разбрах дали ме харесва или не Rolling Eyes Но определено не предприе нищо ...
Обаче Телец не ща да виждам никога повече, някакъв ад е...

# 542
  • Мнения: 95
Пожелавам ти да създадеш семейство с козирог и тогава пак ще си говорим Simple Smile
Ама и ти едно пожелание и заби. Joy
Нещо за земя-огън да кажете? /което не знам/

Земният рогат добитък, само огнен лъв може да го укроти. Лъвовете са по-големи манипулатори от козите, и там мърда е няма. Аз съм овен, той коза... Е няма такъв случай да не ми се наложи да отстъпя.Но десет години сме заедно, и мисля че това ни държи. Динамиката е невероятна. За тия години сме имали хиляди скандали, и мога да кажа, че и това е страст.

# 543
  • Мнения: 6 187
Динамиката е невероятна. За тия години сме имали хиляди скандали, и мога да кажа, че и това е страст.
Съгласна съм, колкото и шокиращо да е за някои. Огънят трябва да гори, угасне ли .. край.

# 544
  • Мнения: 2 043
И ние се караме много, обаче чесно да Ви кажа, нещо не ме кефи! Абе аз да Ви питам нещо. Има нещо, което моят мъж прави и на мен не ми харесва. Знае, че не ми харесва, няколко пъти казвам и показвам, че не ми харесва, правя муцуни. Обаче резултат никакъв, даже ми казва, че ще го прави напук на мен Grin

# 545
  • Мнения: 232


Пожелавам ти да създадеш семейство с козирог и тогава пак ще си говорим Simple Smile
[/quote]

Явно не го пращаш да скача от моста достатъчно често. 😄
Иначе ми прави впечатление, че рибите масово са с козирози. Особено жена риба.
Както и с телец. Може и да сме си мазохисти, знам ли.
Иначе лъв и козирог..Не знам как би свършило това. С овен по ми се вижда.

# 546
  • Мнения: 4 381
Знае, че не ми харесва, няколко пъти казвам и показвам, че не ми харесва, правя муцуни. Обаче резултат никакъв, даже ми казва, че ще го прави напук на мен Grin
А,баш!! Това,ако може някой и на мен да ми го обясни хахах

# 547
  • Мнения: 232
И ние се караме много, обаче чесно да Ви кажа, нещо не ме кефи! Абе аз да Ви питам нещо. Има нещо, което моят мъж прави и на мен не ми харесва. Знае, че не ми харесва, няколко пъти казвам и показвам, че не ми харесва, правя муцуни. Обаче резултат никакъв, даже ми казва, че ще го прави напук на мен Grin

Ми лесно е, не правиш муцуни, а заявяваш в прав текст какво не ти харесва. Ако продължи да го прави, еле пък на пук, спираш да му обръщаш внимание. Ако отново продължи, ми, пращаш го да пасе.
По-стресирано животно от земна зодия, която може да си изгуби зоната си  на комфорт, няма. При телците е по-забележимо, ама и козичките са същите.
Ама трябва да си по-твърд характер. Щото козите са такива манипулатори, че направо може да ти стане лошо.

# 548
  • Мнения: 2 043
И ние се караме много, обаче чесно да Ви кажа, нещо не ме кефи! Абе аз да Ви питам нещо. Има нещо, което моят мъж прави и на мен не ми харесва. Знае, че не ми харесва, няколко пъти казвам и показвам, че не ми харесва, правя муцуни. Обаче резултат никакъв, даже ми казва, че ще го прави напук на мен Grin
А,баш!! Това,ако може някой и на мен да ми го обясни хахах

Пхаха....Аз си знам, че тази битка е изгубена, ама що се пъна.

# 549
  • Мнения: 10 775
Козирожка инатливост е това. За някои неща го моля от 14 години да спре да ги прави, защото ме стресират, събуждат и тн.
Моят опит сочи, че като се цупех и мълчах, се въртеше около мен на пети, чудейки се как да ми угоди. Като съм честна и си казвам всичко в прав текст, освен скандал, нищо друго не се получава.

# 550
  • Мнения: 95
Козирожка инатливост е това. За някои неща го моля от 14 години да спре да ги прави, защото ме стресират, събуждат и тн.
Моят опит сочи, че като се цупех и мълчах, се въртеше около мен на пети, чудейки се как да ми угоди. Като съм честна и си казвам всичко в прав текст, освен скандал, нищо друго не се получава.

Те с този инат чупят само собствените си глави. Аз отдавна не го отразява в такива ситуации. Нека си беснее сам.

# 551
  • Мнения: 6 187
Моят опит сочи, че като се цупех и мълчах, се въртеше около мен на пети, чудейки се как да ми угоди. Като съм честна и си казвам всичко в прав текст, освен скандал, нищо друго не се получава.
И моят опит това показва. Затова си и зачудих много на коментара на reap7 за едно и също ли говорим. Така ли изглеждат отстрани? Голяма грешка. Докато не ти влезе в къщата общо взето са света вода, после почва екшъна.

# 552
  • Мнения: 1 119
Отрицателни: деспотичност; тирания; прекален реализъм, чак граничещ с песимизъм; прекалено изискващ; незачита много чуждо мнение; агресивен; първичен; на моменти така си прави сметката, че чак стиснат; контролиращ; прекалено сериозен.  

Той се чуди как търпя ужасния му характер и аз се чудя същото...

Положителни: грижовен към семейството; работлив; деен; силен; лесно взима решения; поема отговорност; може да бъде много нежен... рядко; интелигентен; мъжкар; достоен.

Съгласна съм за цупенето... Ако тръгна с директен разговор агресивно какво искам да промени, става скандал. Побеснява. Ако не му говоря 10 минути и се цупя, става веднага много мил и разговорлив.

# 553
  • Мнения: 4 381
Те като по калъп,направо..Само да те доуточня- без съмнено грижовен,но основко към физическите нужди.Другото им идва глезотия и лиготия
И,да-впечатляващо е как тези ръбати същества могат да бъдат безпределно нежни на моменти.

# 554
  • Мнения: 1 119
Не знам, но като е нежен и мил... е просто уникален. Не знам дали е просто някаква уникална нежност или изглежда така на фона на иначе студеният му характер и черна душа. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт