Завинаги свързани "Pavitra Rishta"

  • 59 706
  • 109
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 548
Арчана сама си е виновна. Като не пожела да изслуша Манаф нито веднъж, така й се пада. Егати глупаците, свекървата и снахата си ги въртят на малкия пръст. Убеждавам се, че индийските сериали наистина са създадени за малоумници.

# 46
  • софия
  • Мнения: 109
Ще се съберат, но ми е интересно какво ще стане с сестрата и шефа :-*

# 47
  • Мнения: 328
  Манаф ще се опита да предупреди Варша,че си той си има жена.Тя ще се увери...ще се прибере у дома.Неприятностите й ще са след омъжването й за Сатиш. Hug

# 48
  • София
  • Мнения: 15 469
Варша ли се жени за Сатиш?

# 49
# 50
  • Мнения: 5 548
А кога и как ще се съберат Манаф и Арчана и ще разберат за недоразумението?

# 51
  • Мнения: 5 548
Ехооо, някой гледа ли филмчето? На моменти е много наивен, но като цяло е трогателен и емоционален и следобед се заглеждам.
Много ми е противна в момента тази Шравани. Защо всички трябва да плащат за нейната грешка? И двама съпрузи, които се обичат, да се разделят? Адски наглата.. А за Савита нямам думи.. дали и в живота има толкова алчни хора? Как се радваше на застраховката на сина си само.. чак ми беше зловещо, а иначе голямо страдание за него беше..

# 52
  • Мнения: 2 039
И аз се заглеждам,но няма много за коментар.Образите са доста плоски.Арчана е вечно невинната страдалка,другите все лоши.Дано малко развият образите.Манджука какво иска не е ясно,майка и явно няма друга работа освен да вреди на сватовете си.Бащата на Арчана само гледа като теле.Очаквам да стане по-интересен ,ама надали.

# 53
  • Мнения: 5 548
Те всички страдат в тоя сериал /най-вече Арчана/, а голяма част от героите гледат като телета, когато се извършва несправедливост и направо полудявам.

# 54
  • София
  • Мнения: 15 469
Днес реших да погледна ми то няма никакво развитие, на едно място седят.А това да знаеш,че лъжат и да си траеш, гледайки тъпо, не го разбирам.

# 55
  • Мнения: 5 548
Аз все още не мога да проумея защо се разваля брак на двама обичащи се заради някаква, която не е удържала фронта до първата брачна нощ! Това не е ли почти равносилно на проституция по техните стандарти? Laughing hahaha Joy И те се отказват от законната си снаха заради "леката" жена? Надали е само заради бебето на Сачин, който по-нататък май ще се окаже жив.

# 56
  • София
  • Мнения: 15 469
Аз все още не мога да проумея защо се разваля брак на двама обичащи се заради някаква, която не е удържала фронта до първата брачна нощ! Това не е ли почти равносилно на проституция по техните стандарти? Laughing hahaha Joy И те се отказват от законната си снаха заради "леката" жена? Надали е само заради бебето на Сачин, който по-нататък май ще се окаже жив.
И аз разбрах,че е жив и с Варша ще правят гадни номера.Даже детето на Арчу и Манав щели да отвлекат.Щото до тук са много малко.А бащата на онова момиче нали беше богат, спокойно можеше да си отгледа внучето.

Едно не разбрах, как така Сатиш  реши да се жени за Варша?Той харесваше Арчу?

# 57
  • Мнения: 5 548
Изведнъж разбра, че е влюбен във Варша! Laughing
А аз не мога да проумея как така Сачин и ВАРША ще правят гадни номера.. нали Варша обича Арчу?! А това дете идея нямам кой и кога им е позволил да си направят. hahaha hahaha hahaha

# 58
  • Мнения: 3 961
А как може Сачин да е жив, нали го изгориха??

# 59
  • София
  • Мнения: 15 469
Манав е автомонтьор, който работи за много малко пари. Случайно се запознава и влюбва в най-голямата дъщеря в петчленно семейство-Арчана. Любовта му е споделена и скоро влюбените се женят. Всичко се обърква, когато Сулочена, майката на Арчана, разбира, че Манав е излъгал, за да се ожени за Арчана. Двамата заживяват отделно и се отправят към развод. Нов удар за семейството на Манав е новината за смъртта на брат му Сачин. Тогава Манав е принуден да се ожени за бременната годеница на Сачин-Шравани. Арчана успешно завършва образованието си и съдбата решава именно тя да работи заедно с Манав. След като разкриват пред всички, че са тайно женени, те остават сами и започват своята борба срещу бедността. След един спонтанен аборт на Арчана, най-после късметът им се усмихва и Манав става успешен бизнесмен. Точно тогава на пътя им се изпречва нов неприятел Савита. Тя успява да раздели влюбените, служейки си с лъжи и измами. В крайна сметка лъже Манав, че Арчана го е изоставила и той заминава за Канада. А младата Арчана остава да живее с майка си и осиновената си дъщеря Пурви в Индия. Следва 18-годишен скок, когато Манав и Арчана се развеждат и като част от процедурата живеят заедно.Обединяват се,за да намерят сина си Сохам, който е отвлечен от Варша. Ще се разкрие,че братът на Манав-Сачин не е мъртъв и дълги години е обмислял плана си с помощта на Варша. По-натам в сериала се разкрива любовен триъгълник между наследниците на главните герои.
От Уикипедия.

Общи условия

Активация на акаунт