Диета със зелева супа VI

  • 47 360
  • 298
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 93


Момичета има ли някой с мен? Днес започвам, супата е на котлона, сложих и един пилешки бульон и ще я пасирам, какви подправки слагате за да стане по вкусна Simple Smile
Как е на вкус с праз лук и пасирана. Аз обикновено слагам лук, а за овкусяването използвам Микс сушени зеленчуци за супи, кубчета бульони - Пилешки и гъбен.

# 271
  • Мнения: 8 759
Здравейте и аз влизам тук .

Интересувам се дали добавянето на бульони и подправки би могло да причини задържане на течности?

# 272
  • пловдив
  • Мнения: 300
Супата е много вкусна, сипвам си в голяма чаша и я пия, днес варя нова като добавих и сушени домати от Лидл. За 2 дни съм 1.5 надолу. За мен това е много добър резултат   , впредвид колко трудно свалям аз.
Въпроса ми е към по опитните със супата, защо се правят два дни почивка, страхувам се на не върна през тези дни свалените килограми

# 273
  • Мнения: 93
Apopova почивката от два дена според мен е за да не ти привикне организма към диетата и да спреш да сваляш. Ти как я готвиш, какво добавяш и слагаш ли домати?
Според мен добавянето на бульони може би ще причини задържане на течности предвид това че са пълни с химия и сол. От друга страна обаче ако не се овкуси хубаво е невъзможно да я ядеш без да ти се гади 😁 аз слагах бульон маги и пак свалях

# 274
  • пловдив
  • Мнения: 300
Apopova почивката от два дена според мен е за да не ти привикне организма към диетата и да спреш да сваляш. Ти как я готвиш, какво добавяш и слагаш ли домати?
Според мен добавянето на бульони може би ще причини задържане на течности предвид това че са пълни с химия и сол. От друга страна обаче ако не се овкуси хубаво е невъзможно да я ядеш без да ти се гади 😁 аз слагах бульон маги и пак свалях

Слагам зеле, праз лук, червени чушки, днес сложих сушени домати ама не ми хареса така, слагам и пилешки бульон на Маги и никаква сол.
Ще разкажеш ли каква продължителност беше при теб и какви резултати?

# 275
  • Мнения: 93
Около една седмица и - 5 кг. Естествено мотивацията изчезна беше ми трудно  и спрях. Каня се да започвам отново. За мен това е най-ефикасната диета с видими резултати. Все още се лутам със съставките, винаги я правя различна и има толкова много вариации. В оригиналната пише и домати, но за мен стана гадна с домати. Другия път добавям морков и чушки. Общо взето мисля че каквото и да сложа ще става.
До сега не съм пробвала с праз лук, може би така ще е по-вкусна отколкото с обикновен лук

# 276
  • Мнения: 8 759
Аз взех готов микс салата зеле с моркови и магданоз , (честно казано ме мързи да режа зелето) отделно ще сложа червена и зелена чушка, както и пасирани домати.
Взех и подправка сушени зеленчуци( вътре има и целина, така че ще пропусна зряла) имам и бульон може би ще рискувам и сложа. Ще добавя лук и праз.

Утре вечер ще си я приготвя.

# 277
  • пловдив
  • Мнения: 300
Ден 4-ти при мисълта, че ще ям пак супа и рязко ми минава глада Simple Smile
Планувам до другата събота да съм само на нея, кантара днес показа -400 от вчера, малко е но е някакъв стимул

# 278
  • Мнения: 93
Взех  продукти за супата - зеле, праз лук и червени чушки и днес ще я сготвя. За първия ден планувам ябълки и мандарини. Ти по колко праз и чушки сложи и общо минус колко кг си досега

# 279
  • пловдив
  • Мнения: 300
Взех  продукти за супата - зеле, праз лук и червени чушки и днес ще я сготвя. За първия ден планувам ябълки и мандарини. Ти по колко праз и чушки сложи и общо минус колко кг си досега

На половин голяма зелка 2 големи права и 2 червени чушки
Днес ми е ден 4-ти и съм -2кг, но не е препоръчително да се водиш по мен, тъй като съм на антидепресанти и при мен става много много трудно свалянето

# 280
  • Мнения: 93
-2кг е страхотен резултат. Аз в момента готвя супата и започвам. Сложих 3 малки стръка праз за една средна зелка пък да видим на вкус как ще е.

# 281
  • Мнения: 215
Някой на супата? 😇
Аз днес стартирах,но този път сериозно 😀
Надявам се да има още хора ,за да се мотивираме взаимно💚🍀

# 282
  • Мнения: 1 318
Много трудно се издържа с толкова малко калории в това студено време. Зимата си иска месценце, винце и др.по-калорични неща. Аз ще мина на супата чак на пролет за разтоварване и пречистване на организма.

Последна редакция: ср, 24 ное 2021, 21:24 от мама-ени

# 283
  • Мнения: 93
Някой на супата? 😇
Аз днес стартирах,но този път сериозно 😀
Надявам се да има още хора ,за да се мотивираме взаимно💚🍀
Аз я започнах, но си сготвих просто прясно зеле с домати с повечко вода да стане като супа 😀 ще споделя резултати ако издържа. Определено ми е по-вкусно, а и единствено няма лук и чушки от оригиналната рецепта, което едва ли е голямо прегрешение предвид това че основната съставка си е зеле.

# 284
  • Мнения: 384
Здравейте! Днес започнах и аз! Мисля да я направя за 14 дни. Като 1 и 2 плодове със супа, 3 и 4 - зеленчуци, 5 и 6 - мляко, банани, супа и т.н. ... Надявам се, че ще стисна със зъби и ще успея да се справя, че последно време стимул - 0 при мен! Има ли и други, започващи от днес? 🍀

Общи условия

Активация на акаунт