Мъж мечта

  • 25 460
  • 254
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 36 783
Айде сега, аз като си затрих целия фейсбук преди две години да не би да съм изтрила миналото си?! Изтрих едни снимки от публичното пространство, което не значи, че те не са на компютъра ми още. Просто не ги навирам в чуждите очи.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 23 875
Айде сега, аз като си затрих целия фейсбук преди две години да не би да съм изтрила миналото си?! Изтрих едни снимки от публичното пространство, което не значи, че те не са на компютъра ми още. Просто не ги навирам в чуждите очи.
Друг е въпроса. Аз ползвам точно този профил във ФБ от ... нямам идея колко точно, ама да речем 10 години някъде. В него е семейството ми, близки роднини, далечни роднини, съученици, състуденти, колеги, приятели, приятели от нета. Те вече са виждали снимките ми. Като ги изтрия дали ще изтрия, че съм направила нещото, което е снимано? Тоест този мъж се очаква да изтрие, че е бил с тази жена. Но даже да изтрие снимките всички наоколо са наясно, че е бил във връзка с жената. За е проява на крайна неувереност от страна на авторката да иска подобно нещо.

# 17
  • Мнения: 36 101
ХайСпийд, една потребителка е писала нещо от типа: изтривам миналото си и искам и другата страна да го направи
"миналото", не "снимките"

ако някой от мен изисква да се правя, че миналото ми не съществува и да "изтърквам" всеки спомен за него, аз пък бих го пратила по дяволите
въпрос на гледна точка
аз съм това, което съм в момента /и заради което се предполага, че е с мен въпросният/, точно заради миналото ми - няма да се правя, че Пешо, Гошо и Пена не са били част от него

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 23 875
С Бубанка сме на едно мнение.


И ако някой иска това от мен - няма място в живота ми, този как търпи авторката - не знам.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 36 783
Момичето дори, когато разбра, че той си има проятелка, полудя и започна да му звъни и пише.

Това ако е вярно, въпросната баш си заслужава да я изтрие. Отвсякъде.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 23 875
Момичето дори, когато разбра, че той си има проятелка, полудя и започна да му звъни и пише.

Това ако е вярно, въпросната баш си заслужава да я изтрие. Отвсякъде.
За това твърдение не е ясен контекста. Авторката иска въпросния, всякак ще го вземе, вижда се по начина, по който го защитава, но смята, че той трябва да си изтрие снимките от ФБ. А той според мен няма да го направи.

# 21
  • Мнения: 4 943
А какво работи толкова мъжът мечта?

# 22
  • Мнения: 25 824
А какво работи толкова мъжът мечта?

Защо? И ти ли му стана мераклийка?  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 4 943
А какво работи толкова мъжът мечта?

Защо? И ти ли му стана мераклийка?  Mr. Green
Неее бе! Joy Стана ми интересно, защото само повтаря колко е зает с работата си и как тя си мисли, че работата му е на първо място! Laughing Peace

# 24
  • Мнения: 4 943
Здравейте, имам нужда от Вашият съвет. Ще Ви бъда много благодарна ако изкажете мнението си. Имам приятел от 1 година, за мен той е прекрасен, зодия Везни (ако това е от значение). Като казвам прекрасен, страхотен джентълмен, страшно много ме уважава, прави ми постоянно комплименти, подарява ми подаръци, бие 140 км само за да ме види за 10 мин. Ще попитате къде е проблема?
Той е бил женен, развел се е няма деца, но нещата които не разбирам :
1. Целият му фейсбук е пълен със снимки на бившата му жена, които той е качвал.
2. Уредил е бившата си жена да закупуват разни неща от нея.
Той твърди, че всичко е приключило и аз наистина вярвам в това, но не мога да се доверя на чувствата му към мен. Всичко хубаво, което прави имам чувството, че го прави за признание, някак си не го усещам. Прави неща, които ще си кажеш, този е много влюбен, но аз не го усещам влюбен. Той много работи и аз се чувствам на второ място, мисля си че работата е по-важна от мен. С мен не е качил нито една снимка във фейсбука, все аз го отбелязвам, аз му предложих да живеем заедно и той прие, някак си усещам едва ли не, че не е на 100% въвлечен, смисъл прави много неща за мен, но не усещам емоцията, влюбеността....Нямам идея. Много съм първична и не искам да си вкарвам филми, но мъчи ме това и ще се радвам да чуя и друга гледна точка.
За това става въпрос! Laughing

# 25
  • Мнения: 477
Момичето е права да иска да бъдат изтрити тези снимки с бившата, затова е "бивша" все пак. Не е нужно да и се навират в очите, нито на останалите, щом има нова жена до себе си. Щом авторката не усеща пълноценна любов, а са заедно само от година, това е периода, когато всичко се усеща, изживява на макс, то едва ли след десетина години ще я усети. Въпросният мъж според мен не е влюбен, не са нужни някакви големи подаръци или да изминаваш някакви километри за да си докажеш любовта, то се вижда и се усеща в най-дребното, а тя не го чувства това. Има такива мъже, може да има някакви симпатии към нея, но не е любов, те просто обичат да се показват и доказват колко са добри в любовта.

# 26
  • Мнения: 4 943
Момичето е права да иска да бъдат изтрити тези снимки с бившата, затова е "бивша" все пак. Не е нужно да и се навират в очите, нито на останалите, щом има нова жена до себе си. Щом авторката не усеща пълноценна любов, а са заедно само от година, това е периода, когато всичко се усеща, изживява на макс, то едва ли след десетина години ще я усети. Въпросният мъж според мен не е влюбен, не са нужни някакви големи подаръци или да изминаваш някакви километри за да си докажеш любовта, то се вижда и се усеща в най-дребното, а тя не го чувства това. Има такива мъже, може да има някакви симпатии към нея, но не е любов, те просто обичат да се показват и доказват колко са добри в любовта.
Напълно съм съгласна с мнението ти! Peace

# 27
  • Мнения: 146
Работи в голяма компания. Аз се дразня на снимките, поради няколко причини. Едната, може би е неувереност в самата мен, а другата е, защото той наскоро ми каза, че е хубаво да го отбележа на 10 снимки само, да не слагам повече, защото персоналът му е във фб и т.н и за една година не е качил нито една наша снимка, а само аз го отбелязвам. Не ми е важен фб-ка, но се ядосах, защото има два албума на бившата му и е качвал снимки с нея. Той както казах е доста мекушав. Когато се скараме без значение дали той е виновен или аз, винаги той прави първата крачка. Но, като цяло мисля, че му е трудно да зарязва хората, без значение какво са му причинили, трудно му е да слага край, готов е да прости всичко, прекалено толерантен. Като започнахме да излизаме на третия месец ми предложи да живеем заедно, но аз отказах. След това вече не се заговори за това. Но, когато говори, казва, например "когато имаме деца".... Аз също не съм лесен характер, примерно, той ми е казвал, че един ден съм добре, а два не толкова. И съм доста променлива. Предвид, че в брака си е преживял изневяра, не знам дали не е предпазлив. Проблемът в мен е че не знам дали не е с мен, защото му е време да има деца (той е на 33) и се е хванал като удавник за сламка, и е с с мен защото трябва или защото наистина ме обича. Защото влюбването минава бързо. Не мога да усетя дали прави някой неща само заради мен, за да ме зарадва без да иска или наистина му е приятно. Тъй като имам мнение че той се съгласява с всеки и не си отстоява позицията. Аз се опитвам да му обесня, че трябва да си отстоява позицията и да мисли за себе си, да прави неща, които иска. И сега се опитва, но това е насочено към мен като кажа нещо, примерно въпросните снимки, той ми казва ето ти не зачиташ моето мнение. Учи се да се променя чрез мен, но сякаш минава от една крайност в друга. Сега е във Виетнам в командировка и си качи негова снимка дори си я сложи на корицата и смени снимката, в която бях аз. Аз му писах, много първично, че ме е затрил съвсем даже и снимлата ми махна не стига че не качва с мен и си държи снимките на бившата, а сега и моята махна. И той започна етоооо извинявай, че един път направих нещо без твое нареждане, сякаш аз само му нареждам, развали ми командировката, вече не искам да ходя никъде, повече нищо няма да кача. И аз трябваше да му обеснявам, че може да прави каквото си поиска, но ако се отпусне повече няма да ми правят впечатление тези неща. И все едно нищо няма. И аз съм объркана, защото искам да направя крачка напред, но не знам дали не греша, дали не го идеялизирам.

# 28
  • Мнения: 444
Не мисля, че го идеЯлизираш, по-скоро не го преценяваш добре. И се опитваш максимално да налагаш себе си.
Давай го по-либерално и остави човека да живее живота. Ако искаш да го изживее с теб, разбира се. В противен случай се превръщаш във воденичен камък и рискуваш да минеш в позиция "Бившата".

# 29
  • Мнения: 36 101
искаш хем да отстоява позицията си, хем да те слушка?
не става така  Laughing

Цитат
Аз му писах, много първично, че ме е затрил съвсем даже и снимлата ми махна не стига че не качва с мен и си държи снимките на бившата, а сега и моята махна.

 Joy Joy Joy

остави човека да диша спокойно, уважавай и приемай мнението му и не се вторачвай в причината да прави нещата, които те радват - ще бъдеш много по-щастлива

Общи условия

Активация на акаунт