Търся да закупя 20 бурканчета и 60 капачки

  • 1 204
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 370
Явно ще хапнем сладкото !  Party
Нямай грижи СърДечен, важното е да свършим работата !  Hug
Вие не обичате ли домашно сладко ?  newsm78
Риторичен въпрос-ама нямам де да го варя сега, а едно време в тават-ехххххх....
Петя, ти ме хвърли в тъча..............леле, леле....

# 16
  • Мнения: 1 493
Казах, че имам 8 пълни   chef със сладко бурканчета и 8 празни ! Ще хапнем сладкото и готово ! Party За кога ти трябват бурканите ?  newsm78

# 17
  • Мнения: 5 370
Казах, че имам 8 пълни   chef със сладко бурканчета и 8 празни ! Ще хапнем сладкото и готово ! Party За кога ти трябват бурканите ?  newsm78
По принцип тази семица се уговорих да ползвам само три разменни.
Така че може би от другата нанататък.

# 18
  • Мнения: 1 639
СърДечен , какво стана с частната кухня  newsm78
На теб от Ганчев бурканчета ли ти искат? Защото те не са със същия винт като обикновените малки бурканчета  Thinking

# 19
  • Мнения: 5 790
Имам бурканчета с капачки на винт, но ги обещах на една мама, на която не мога да се сетя ника й. А си изтрих без да искам ЛС от нея и не мога да й пиша. Тя трябваше да ми се обади след Великден, но до момента не го е направила. Ако не ми звънне до края на седмицата, ще ти ги дам на теб, заедно с капачките. Ти кога трябва да ги занесеш?

# 20
  • Мнения: 5 370
Имам бурканчета с капачки на винт, но ги обещах на една мама, на която не мога да се сетя ника й. А си изтрих без да искам ЛС от нея и не мога да й пиша. Тя трябваше да ми се обади след Великден, но до момента не го е направила. Ако не ми звънне до края на седмицата, ще ти ги дам на теб, заедно с капачките. Ти кога трябва да ги занесеш?
Kолкото по-скоро-толкова по-добре.
ГОРСКА ФЕИЧКЕ- в процес на отказване съм. Удобно ми беше, жалко, но-смятам, че за 56 лева месечно нивото трябва да е ехееее далеееччч.....по-добро. Tired

Общи условия

Активация на акаунт