Ресторант в София, кой да изберем?

  • 2 323
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 126
Привет, момичета !
Искам да получа препоръки за ресторант в София, в който цените да са нормални като под "нормални" визирам да не са по 80-сет-100 лв.за куверт, защото сватбата ще бъде с около 100-110 гости, а възможностите ни не са безкрайни  Hug
Сватбата ще бъде през лятото, иска ми се да има и лятна градина, а атмосферата на ресторанта да не бъде в стил Рококо, това лично мен много ми подтиска и не бих се чувствала добре...
Ще бъда много благодарна, ако представите своите мнения, препоръки и опит !  bouquet

# 1
# 2
  • Мнения: 93
Привет Simple Smile

Нашата сватба ще бъде в ресторанта на хотел Best Western Expo (след Интер експо), отзад имат хубава градина, с навес (това беше и причината поради, която решихме там). Изключително любезни бяха до момента служителите, и кувертите са в прилични цени.  bouquet

# 3
  • Мнения: 50
Виж какво ще ти предложат от:
 Табиет на Джеймс Баучер
 ресторант Таван на бул. България
 Викторията в Ловния парк

# 4
  • Мнения: 79
Привет Simple Smile

Нашата сватба ще бъде в ресторанта на хотел Best Western Expo (след Интер експо), отзад имат хубава градина, с навес (това беше и причината поради, която решихме там). Изключително любезни бяха до момента служителите, и кувертите са в прилични цени.  bouquet
Може ли напишеш какви са горе долу цените на кувертите. Вччера ми казаха, че в Монтесито кувертите започват от 56 лв на човек и ми причерня  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт