Малки Сладки Лъжкини - Финалът

  • 40 314
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 23 130
А всички епизоди наведнъж ли ще ги пуснат или?  newsm78
Да ,започва на 18 април и завършва на 20 юни.Това е втората част на 7 сезон Simple Smile

Мерси, забравих вече кое как беше.  Laughing

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 363
Смятате ли да ходите да убивате Мера ако финала не ви хареса  hahaha
Това е предложението ми за анкетата  Twisted Evil

# 17
  • София
  • Мнения: 23 130
Смятате ли да ходите да убивате Мера ако финала не ви хареса  hahaha
Това е предложението ми за анкетата  Twisted Evil



Ако Ивекс ни организира и една екскурзия до Америка, за да съчетаем нещата, веднага тръгвам.  Mr. Green

# 18
# 19
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 535
Става, тръгваме май месец.

Разрових се и добавих анкета, прощавайте, но ми е за пръв път.
Ако искате да добавя някого свиркайте.
Нарочно първите две предположения ги написах така, че да не заемат много място. Peace

Последна редакция: нд, 19 фев 2017, 20:54 от Ивекс

# 20
  • Мнения: 1 437
И аз съм за екскурзията  hahaha

# 21
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 535
Гласувах за Ария, Рен, Кейлъб и Пейдж. От тях би ми се искало да е или Кейлъб или Ария, по-интересно ще е, защото няма да го очаквам, особено за първият, или някое от другите момичета....

# 22
  • София
  • Мнения: 23 130
Става, тръгваме май месец.


Ама началото ли, че в края на май трябва да летя за Лондон, пък ако не ще се прехвърля по-късо при вас   hahaha

Гласувах за 2 отговор в анкетата, не знам коя, просто ще е интересно, ако се окаже така.  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 437
Гласувах за някой от родителите (по скоро на Спенсър или Ария), Рен и Мелиса

# 24
  • Мнения: 4 690
 Hug

Аз също гласувах за Ария, нямам аргументи, просто така си го мисля отдавна. Никакъв Рен не искам да е и да се появява след 100 години. Готин е актьорът, акцентът му още повече, но идеята да е той не ми харесва.

Сиси, за Ривърдейл....
Скрит текст:
Той също е по комикс, имаше и някакво детско филмче, но вече не си спомням точно. Спокойно обаче, няма общо със суперсили и супергерои  Laughing (че много ни дойдоха)
Та в сериала действието се развива в градчето Ривърдейл. Проследява се животът на Арчи и неговите приятели в гимназията. Един ден техен съученик изчезва, а после е открит трупът му и започват да търсят убиеца му. За сега нищо особено, но на фона на гимназиалната среда - кой кого обича, мажоретки, футболисти. Лековат е.

# 25
  • Мнения: X
Валия, мерси  Hug

Гласувам за Алисън и Ария

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 2 437
Айде и аз в новата тема bouquet

# 27
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Ахем, изпуснах ви. Гласувах за "Някой друг", последната опция в анкетата, защото очаквам, да е някой, който е участвал в 2 епизода и е било в 1-ви сезон да речем  Rolling Eyes в което описание за мен се връзва и Рен, не мога да си обясня манията по това той да е АД......

# 28
  • Мнения: 1 437
Ахем, изпуснах ви. Гласувах за "Някой друг", последната опция в анкетата, защото очаквам, да е някой, който е участвал в 2 епизода и е било в 1-ви сезон да речем  Rolling Eyes в което описание за мен се връзва и Рен, не мога да си обясня манията по това той да е АД......

А това че сме го виждали в 2 епизода в първи сезон, ако излезе така изобщо няма да се учудя. Аз вече немога да им схвана роднинските връзки, кой на кого полубрат, полусестра, близнаци и какво ли още не. Искам да свършва да се разбира истината и да спра да го гледам. Гледам го от лятото на 2012 като тогава имаше вече няколко сезона, то просто ще е тъпо да спра да го гледам без да разбера кой е AD

# 29
  • Мнения: 14 511
Гледала съм го хаотично и не всичките сезони, все си мисля, че А е Ария - в началните надписи най-често тя си приближава пръст до устните като знак за пазене на тайна. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт