Дългото чакане след трансфер 59

  • 65 088
  • 728
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 333
Малиии голямо затишие тук Thinking Дано да е повод на много приятни изненади Laughing
А днес трябваше да има такива с тестчета, зарадвайте ни  Hug
Аз днес съм 10 ти ден и не смея още да мисля за кръвен Crazy

# 76
  • Мнения: 248
Сутринта ходих да давам кръв и едвам ми намериха вена. Голям ужас беше, за малко да припадна в лабораторията. Казаха ми, че резултата ще излезе след 14.00. Дано всичко да е наред! Praynig Реших да си изследвам TSH и FT4. Имам лека болка в областта на черния дроб, така че си пуснах и чернодробните. Кръвта много бавно ми вървяла- каза лаборантката, това можело да бъде, ако не съм пиела достатъчно вода. Наистина водата ми е голям проблем, хич не мога да я пия...  Embarassed Успех на всични ни!!! Praynig

# 77
  • Мнения: 333
Стискам палци Цвети Praynig

# 78
  • Мнения: 581
Жълтурчо, аз мислех да си чакам датата за теста до 14 ден (направих я на 10 ден по други причини, но още на 8я изгарях от желание да пусна тест). Успех когато и да решиш да го пуснеш Wink
Све_Георгиева стискам палци за кръвния, за добро да са имали проблем с намирането на вена  Peace Hug

# 79
  • Мнения: 222
Здравейте 8 ден на две 5 дневни ембриончета Чхг 276,3

# 80
  • Мнения: 581
Здравейте 8 ден на две 5 дневни ембриончета Чхг 276,3
baby_neutral bouquet Hug Party тихичко честито

# 81
  • София
  • Мнения: 874
Тихичко честито, Станислава.   Hug
Све, стискам палци за тлъсто ЧХГ.  bouquet

# 82
  • Мнения: 2 999
Станислава, всичко да се развива по план и да имашспокойна бременност с жив и здрав финал. Peace Praynig

# 83
  • Мнения: 61
Здравейте, момичета! Хайде и аз да се запиша - 10-ти ден на две тридневни ембриончета. Стискам палци на всички чакащи Naughty Аз съм си решила да изчакам до 14-тия ден

# 84
  • Мнения: 22
Kаква хубсеа новина.Чрстито по терлички.  Hug

# 85
  • София
  • Мнения: 509
Здравейте 8 ден на две 5 дневни ембриончета Чхг 276,3

Успех до финала  Hug

# 86
  • Мнения: 248
Е мили момичета, благодаря Ви за куража и за стиснатите палчета, но мисля че аз приключих и този път... ЧХГ ми е много ниско. Ще повторя изследването на 16 ден, както докторката ми беше казала, че днес се изследвах на своя глава. И не може ли така да стане, че никой повече да не изпитва такава болка! Успех на всички Ви!

# 87
  • Мнения: 19 728
Колко е ниско?

# 88
  • Мнения: 333
Станислава честито  Hug

Цвети, колко ниско е?

# 89
  • Мнения: 98
Станислава честито, лека и безпроблемна бременност. Момичета стискайте ми палци в неделя, на трансфер с последни 2 замразени ембриончета.

Общи условия

Активация на акаунт