Искам да кажа ... (110)_20.02.-26.02.

  • 66 900
  • 711
  •   1
Отговори
# 450
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Шанталке, заповядай в Ямбол на карнавала на кукерите. Традиции и възстановки колкото искаш. И е цветно, и весело, българско.

И моите деца пораснаха неусетно. Ей го големият ще завършва вече.

# 451
  • Germany
  • Мнения: 8 001
Рая, да е здрава и успешна дъщеря ти!  bouquet
И ние днес изпратихме изрисуван, като фараон големият на училище Simple Smile Утре малкият ще е магьосник Simple Smile

# 452
  • Мнения: 22 514
Лиляна, успешна да е операцията.

 raja_nikol, честит празник на порасналото ти момиче. Щастлива, усмихната и обичана да е.

Аз снощи имах големи перипетии с колата в едно задръстване. Камион разлял масло и движението през едно от най-натоварените кръстовища беше отцепено. Загря яко, сетих се че за да охладя двигателя, трябва да пусна парното. След 30мин, изминавайки 400м. успях да спра на един паркинг, та я оставих 40мин да се охлади, докато аз пазарувам.
Реших, че е време вече да се прибирам...и като видях в моята посока каква колона от над 40коли има...се върнах обратно на паркинга пред офиса, оставих колата...и се прибрах пеша. Simple Smile

# 453
  • Мнения: 39 648
Рая, да е жива и здрава голямата щерка! Пожелавам й безгрижие и истинска любов!
Дай пак повторение на снимките! Може и на лични!  Embarassed

# 454
  • Мнения: 10 874
Стиснати палци за Алечка. Hug

Захарче, дано е хванат навреме и лечението да е успешно. Praynig

Лили, дано всичко е наред. Praynig

Рая, да ти е здраво и много щастливо порасналото момиче! newsm59

# 455
  • Мнения: 18 041

Дай пак повторение на снимките!


http://prikachi.com/images/873/9049873m.jpg

Набързо   Peace
Сега бързо ти си върни жеста  Wink , по твоята част е , искам идеи за партито утре, какво бихте приготвили вие?  newsm78

# 456
  • София
  • Мнения: 18 679
Хем се радвам на времето, хем ми е криво за момчетата. Приготовления, екипировки, ала-бала, накрая ще карат ски сред кокичетата Confused Няма сняг, който да оцелее на тая жега. Ми, добре, че покараха през ваканцията, това другата седмица явно ще е само разходка на чист въздух Confused Късмет! Като се сетя миналата година в края на февруари какъв сняг падна!

Аууу, Рая, тя като модел бе Shocked Много красива, браво! На теб ли се е метнала Wink

# 457
  • Пловдив
  • Мнения: 23 881
Ама то има сняг, моите също ще ходят.

# 458
  • Варна
  • Мнения: 36 790
Във Варна пече слънце и температурите са определено над 10 градуса. Чак да ти е кеф да излезеш да вземеш въздух и да си глътнеш кафето на слънчице.

# 459
  • Пловдив
  • Мнения: 23 881
Бягайте вие с вашето слънце!!!! Twisted Evil Twisted Evil До 3 март никакво затопляне, после вече може.

# 460
  • Мнения: 11 725
Рая, честито пълнолетие на дъщеря ти. Много е хубава - да е здрава, успешна и с много късмет  Hug

И при нас слънце пече, стопли се, птички пеят, а котките мяукат  Laughing

Лили, гледах репортаж от вашето училище. Децата будни и усмихнати. Много добро впечатление ми направиха  Peace

Стиснати палци на всички, които се нуждаят.

# 461
  • Мнения: 18 041
Бягайте вие с вашето слънце!!!! Twisted Evil Twisted Evil До 3 март никакво затопляне, после вече може.

Стига си кълнала бе, Янтра  Wink
То по планините си има сняг, в града не ни трябва вече  Naughty


Нищо не помагате с рецепти, аз съм се строила с тефтера и чакам  Rolling Eyes

Белинда, мерси  Heart Eyes, ми...сякаш не е на мен, ама и на баща си не е  Laughing

# 462
  • Мнения: X
Има такива дни, като днешния, когато всичко планирано се случва наобратно.
Едната ми приятелка е болна и гостито на дребосъчка у тях не може да стане, другата виси в задръстване на 60 км. от тук и не може да мръдне, на големия следобедните часове отпаднали. Та вместо очакваният 1 брой дете за обяд, ще трябва да храня точно 7 броя, че и да ги забавлявам следобеда, домашни да напишем тоже. Тичах за продукти за пилешка супа и хляб, плодове и сладолед. Супата вече ври. Плановете ми за следобеда заминаха.

# 463
  • Мнения: 15 091
Рая, дай параметри на "партито", за да знаем какво да предложим.

# 464
  • Мнения: 3 868
Стискам палци на всички, които имат нужда. Дано всичко се развие по възможно най-добрият начин.
Рая, нека бъде здрава дъщеря ти. И само напред и нагоре!
И нещо друго щях да казвам и забравих  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт