ДЕКЕМВРИЙЧЕТА КЪСМЕТЛИЙЧЕТА 2016 - 2

  • 89 710
  • 719
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 59
Хайде наистина да си организираме една  среща в Борисовата, времето вече се оправя. Аз вече доста често я извеждам, ние ходим в южния парк, ако някой друг се разхожда там може да се видим.

# 76
  • Мнения: 237
Моята като я оставя по корем до активната гимнастика стои и гледа понякога се обръща понякога не. Слагам я по два пъти на ден за по 3-4 минути. Но любимото и е тя да е по корем върху мен а аз облегната назад, гледа в несвяс и си вири главата чак и гука, така стои много време и то доста пъти на ден. Аз също не заговарям майки, през повечето време вървя, имам и две приятелки с бебетата че с тях, но оше неможем да се нагласим кой кога яде ака.
За захранване мисля като направи четири месеца да почва, малко по малко.
На активната гимнастика полудява да играе , доста време си играе сама.

# 77
  • София
  • Мнения: 1 175
И аз съм "за" среща в София.Ние по цял ден сме в парк Света троица,че ми е близо до нас,но съм с кола и мога да дойда навсякъде. Само с кърменето по парковете не знам как ще се справя,ама може да взема едно шише кърма за всеки случай.

# 78
  • Мнения: 408
На първата разходка днес отидох до едно Уайкики, пробвах набързо върху дънките една рокля. Е няма такъв глиган като мен!  Laughing
Като се прибрахме, нахраних малката и правих 20 минути турбо джам (аеробни упражнения). Ужасно изглеждам!

# 79
  • Лондон
  • Мнения: 839
Gardje,минах през това Grinning И аз ходих до мола в събота,да си купя някакви нови дрехи,е -купих си,но ужасно се сдухах като се видях на огледалата в съблекалните Sad Имам чувството,че нарочно ги правят да изглеждаме по-дебели Grinning Преди бях с едни тънки ръчички,сега ръцете са ми станали като на някой културист Close ММ ме бъзика,че ако спре да тренира ще съм с по-големи ръце от неговите ( а неговите са огромни).Аз,естествено,се разсърдих,и той спря Crossing ArmsВсеки ден правя кардио и преси,корема изчезна ,но имам едни 4 кила отгоре,които ме побъркват и няма да се успокоя,докато  не ги сваля.Хайде,лекичка от мен Hug bouquet bouquet

# 80
  • Мнения: 408
Мери, при мен тези кг отгоре са 6 и на моя ръст от 160 са си доста. Sad
Ръцете на мен от цялото носене на бебка, кошчета и т.н. също сериозно са ми се уголемили. Sad

# 81
  • Мнения: 408
Честита Баба Марта!

Много здраве и берекет на всички! Здрави и щастливи бебчовци!
 Hug

# 82
  • Мнения: 442
Честита  Баба Марта, момичета! Живи, здрави, румени и засмени и Вие и бебчетата.
Искам да Ви пиша, че получихме млекцето и Никк тази нощ спа 9,5ч.Купих Aptamil Hungri milk from birth, разбира се през сайт и това ми е първата нощ, когато сме се наспали. Разликата е във въглехидратите самото мляко съдържа 7,6гр захари и 7,4гр лактоза според етикета, но наистина в стаята мирише на мляко когато папкаме, а предното мляко го пробвах и е с кофти вкус. И това ще пробвам. Пише да се храним 5 пъти с това мляко според нашите месеци, но аз ще го пазя за вечер.
За разходките и аз се усещам, че съм по ръб от преди и още нямаме приятелчета на нашата възраст, но  дано намерим преди да проходи. От Русе сме и няма да дойдем в Борисовата градина.
Търсим си добър ортопед, че нашата лична докторка ме кара да правя едни масажи на врата, че да спим и на ляво и да ни се оформи главичката. Верно едната жила е по напрегната, но като почна да масажирам и мачкам почва едно въртене и мятане на главата, че незнам.

# 83
  • Мнения: 206
Честита Баба Марта, момичета!

Да сме живи и здрави, бели и червени и много щастливи ние, семействата ни и най-вече бебчетата ни!

Тази нощ Йоана си подобри рекорда и спа малко повече от девет часа. То всъщност аз я събудих в 9 часа, та да й сменя памперса и да я нахраня Simple Smile Определено по спане се е метнала на мен, баща й всеки ден става в 6 часа, та ме ядосва Simple Smile
Мери, Gardje, и аз се чуствам по същия начин. Уж 4-5 кила имам да свалям, повечето ми дрехи от преди да забременея ми стават, но ми стоят ужасно. И като се видях на снимките от питата направо се уплаших. Все едно не съм аз. Но никога не съм спазвала диети и ми е трудно сега да го правя. Ще се пробвам с повечко спорт, но малко по-нататък заради секциото.

Ох, как се разписах. Момичета, казвайте кой ден искате да се видим на Борисовата. Ние сме там през ден с Йоана. Cvete na Venera, нас и парка "Света Троица" не ни е много далече Simple Smile Blue_M, Южния парк ни е далече, за съжаление.
Ние с храненето навън нямаме проблеми, защото не кърмя. Носим си вода в един термос на Томи Типее и така...
Хубав и слънчев ден на всички  Hug

 

Последна редакция: ср, 01 мар 2017, 10:07 от Mama_Ves

# 84
  • София
  • Мнения: 1 175
Ох,с килограмите и аз съм в депресия!След раждането имах да свалям 4 кг,но от кърменето вместо да свалям,качвам!И сега съм 7-8 кг повече,от колкото преди да забременея.В събота правихме фотосесия на Никола и имаше няколко семейни кадъра.Еми егати слона съм!Такива хубави снимки,а аз-като едно дебело петно там.Ужасна работа!И нищо не ми става вече,освен дънките за бременни.То и без друго само с разни анцузи ходя,че като облека бебо за разходка,нямам време да се обличам много-много,та скачам в анцунга и излизаме.Абе...ужасТ!
Mama_Ves,ние всеки ден сме в парка,ако искаш,може да се разберем да се видим. Simple Smile

# 85
  • Мнения: 288
Честита Баба Марта! Да сте живи и здрави, румени и засмени вие, семействата ви и бебчовците!
Мона Лиза мога да поразпитам, ако те интересува за педиатрите. Simple Smile
И аз като вас имам чувството, че съм забравила как се комуникира, а попринцип съм от хората, които чрез комуникацията се зареждат.
Би ми било хубаво да се срещна с вас, но живея във Варна. Simple Smile
Кристи, аз съм русенка. Peace
За външния вид ми е болна тема.  Cry Свикнала съм да се виждам слаба, а сега съм със сигурност всичко друго, но не и слаба. Корем имам, пъпа и той е един все едно още съм бременна. Sad Дори на последната консултация, някакъв баща реши, че вече съм бременна.   #Cussing out М/удругото вашите пъпчита оправиха ли се? От една страна ми е ясно, че сигурно ще ми трябва повече време да се възстановя, но все пак.. Sad

# 86
  • София
  • Мнения: 1 175
Момичета,да питам и тук,преди да ги пусна в други групи за продажба.Имам памперси премиум протекшън,размер 2,поръчвани от Англия,но вече минаваме на размер 3 и тези ще са ми излишни.Поръчах кашон 200 бр,пакети по 40 бр,имам 4 или 5 пакета останали,по 8лв пакета,ако на някой му трябват.

# 87
  • Мнения: 408
аз ги искам

# 88
  • Мнения: 59
Ох,с килограмите и аз съм в депресия!След раждането имах да свалям 4 кг,но от кърменето вместо да свалям,качвам!И сега съм 7-8 кг повече,от колкото преди да забременея.В събота правихме фотосесия на Никола и имаше няколко семейни кадъра.Еми егати слона съм!Такива хубави снимки,а аз-като едно дебело петно там.Ужасна работа!И нищо не ми става вече,освен дънките за бременни.То и без друго само с разни анцузи ходя,че като облека бебо за разходка,нямам време да се обличам много-много,та скачам в анцунга и излизаме.Абе...ужасТ!
Mama_Ves,ние всеки ден сме в парка,ако искаш,може да се разберем да се видим. Simple Smile

Аз също съм с кола, мога да дойда, като изберем място и се уговорим.

# 89
  • Мнения: 1 269
Честита Баба Марта момичета!
Ако изберете Борисовата градина или Южния и аз ще се присъединя към групичката.
Слънчев ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт