ДЕКЕМВРИЙЧЕТА КЪСМЕТЛИЙЧЕТА 2016 - 2

  • 89 677
  • 719
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 101
Оф, аз не знам какво да правя. Педиатърката си е "за" захранване от 4ти месец,  а ММ е твърдо против да почваме преди 6 месец. Виолета втори ден яде по 4 пъти, вместо по 5. Последното хранене й е с 6л АМ и 180мл вода, другите са с по 5л+150 вода.

На мен също една приятелка ми каза, че педиатъра препоръчал да се започне с купени пюрета.  newsm78 Аз все си мислех, че е най-добре аз да й ги правя, поне в началото. Не знам само дали ще ги докарам както трябва - колко трябва да са гъсти?

# 346
  • Мнения: 116
Момичета как сте?Ние сме добре,но нищо ново покрай бебето.Но пък успяхме да се скараме с ММ ...казвам го със смях,но си беше зловещооооо.За малко да го тупна.ШЕ ВИ РАЗКАЖА УТРЕ, ЧЕ СВЕКИТО ДОЙДЕ

# 347
  • Лондон
  • Мнения: 839
Здравейте,преди малко беше ваксинацията на Миши за 16та седмица,биха му 3 ваксини в крачетата.Горкичкият Confused Добре че следващите са чак на годинка.Ние всеки ден сме навън по 3-4 часа.Той свикна и много му хареса.Запознах се с мн българки,едната от които живее точно срещу нас, и има 3 деца,които гледа сама.А си мислех че на мен понякога ми е трудно PeaceХубава вечер от мен

# 348
  • Лондон
  • Мнения: 839
Момичета,пак съм аз Cry Тази нощ беше най кошмарната откакто бебето се е родило.Вдигна 39 градуса Т от ***** ваксини,постоянно плаче и буквално пищи....офф,ще полудея ooooh!

# 349
  • София, България
  • Мнения: 5 596
Момичета,пак съм аз Cry Тази нощ беше най кошмарната откакто бебето се е родило.Вдигна 39 градуса Т от ***** ваксини,постоянно плаче и буквално пищи....офф,ще полудея ooooh!

Ужас! Стискам палци да му премине днес.  Hug Представям си какво ти е - хем умора, хем притеснение!
Мисля, че за толкова висока температура се даваше направо Нурофен. Сега как е бебчо?

# 350
  • Мнения: 288
Момичета,пак съм аз Cry Тази нощ беше най кошмарната откакто бебето се е родило.Вдигна 39 градуса Т от ***** ваксини,постоянно плаче и буквално пищи....офф,ще полудея ooooh!

Ужас! Стискам палци да му премине днес.  Hug Представям си какво ти е - хем умора, хем притеснение!
Мисля, че за толкова висока температура се даваше направо Нурофен. Сега как е бебчо?
И ако не се смъкне до няколко часа се редува с Панадол. Поне аз така знам.
Как сте сега?

# 351
  • Лондон
  • Мнения: 839
Успокои се и заспа,уморен е,нормално-цяла нощ не е спал. Cry Не пожелавам и на най-големия си враг да вижда така детето си ConfusedСега е малко по-спокоен,дано се задържи така.Хубав ден,мами

# 352
  • Мнения: 2 224
Мери, ще се оправи не се притеснявай! И Вики при вторите ваксини вдигна Т и плака, но постепенно се нормализираха нещата.

# 353
  • Мнения: 116
Милите ми!Дано вече сте добре. Confused

# 354
  • Мнения: 1 269
Мари вече сте по- добре нали?
Весели празници на всички мамчета и техните бебчета!
 Мисля, че на Гербер са хибави пюретата. Сега имат промоция в аптеки Фармастор, има ги в София и в Бургас

# 355
  • Мнения: 145
И ние бяхме на ваксини миналия ден. Мина добре нощта, нямаше температура.
За захранването ще започвам на Великден. Нека и тя да усети празника  Joy . На 26.04 правим пет месеца и мисля, че не е твърде рано.  Иначе вчера боядисахме яйца и малката много се радваше. Направих ѝ няколко снимки с яйцата и едни заешки ушета. Много беше сладка. Иначе моите родители са ни на гости за Великден и с бебка много се разбират. Голяма игра пада. Такава радост... не знам като си тръгнат  Cry 
Целувки  и весел празник  bouquet

# 356
  • Лондон
  • Мнения: 839
Да,вече Миши е мн по-добре  HugБлагодаря,че се поинтересувахте :bouquet:Pippapo,и аз мисля,че захранване в 5ти месец е ок. Peace Аз може би ще започна на 5 месеца и половина.Лятото ще се прибираме с ММ и Миши към Бг,да го видят роднините,и от сега си правя сметка да пратя предварително пюренца,мляко,кърпички,памперси.Тук пюретата варират според грамажа м/у 0.5-1£.Евтини са спрямо станадарта на живот.Доколкото знам в Бг са по-скъпички.
Весели празници от мен

# 357
  • Мнения: 288
Mary90, радвам се, че нещата са се оправили при вас.
Ехе, като гледам аз май много по-късно ще започна да захранвам. Ще чета от вас да се доинформирам. Simple Smile
Да се похваля, първото зъбче расте ли расте. От известно време имах предположение, че май се задава зъбчето и вчера усетих да ме боцка и дере.  Mr. Green Мисля да видя тези дни да му взема нещо беличко, да спазя традицията. Simple Smile
За празниците ще си бъдем в родния Русе и мисля да поостана малко там с малкия, че има много хора да виждаме.   Mr. Green Ще си имам занимавки и компания, което ме радва.  Party
И весели празници от нас!  bouquet

# 358
  • Мнения: 1 269
Весели празници с малките бебчета! Hug bouquet

# 359
  • Мнения: 116
Anssi ехаааааа първото зъбче е на линия.Много се радвам!Имаше ли признаци някакви имам предвид не спокойствие,плач?Валето и той пътя ли пъха ръчички в устата и гризе Жиравчето Софи яко.Мисля,че и нас това ни очаква.Другата новост е че смених днес коша с летния,който е изправен.Досега беше съвсем в легнало положение,но забелязах,че иска да гледа,докато сме навън. Поколебах се защото препоръчват летния кош след 6 месеца,а Валентинчо едва сега влезе в 5...
Някой нещо да каже по този въпрос?
Весели празници!

Общи условия

Активация на акаунт