ДЕКЕМВРИЙЧЕТА КЪСМЕТЛИЙЧЕТА 2016 - 2

  • 89 691
  • 719
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 3 608
Хайде сега ние сме с 2 и не се оплакваме а жената иска и момиче това вече е за оплакване Simple Smile

# 631
  • Мнения: 978
Давам много вода, течности и мисля, че всичко е наред в това отношение, приема, мисля, че приема достатъчно.

Кисело мляко също много обича да похапва, но проблемът с този ужасен запек остава.

# 632
  • Мнения: 288
Ехее, честито на тези с новите попълнения и на тези, които очакват. Големи сте смелчаги. Simple Smile
Аз за пампитата не бързам да давам зор. От 9-10 месечен го слагам на гърне в определени моменти. Почти винаги свършва нещо, но не съм се амбицирала да махам пампитата и подобни. Мисля си, че когато започне да казва или показва, ще си проличи, че е готов.

# 633
  • Мнения: 3 608
Така е нашия като му се допика си дърпа гащите.

# 634
  • Мнения: 2 452
За запек давайте пробиотик нещо с бифидус щом с храна не става. И аз за памперс не бързам определено не е готов и само ще е излишен стрес за мен. На престрашилите се за второ браво аз преди да спя поне една нощ цяла не мога даже и да си помисля за такова нещо

# 635
  • Мнения: 101
Здравейтееее! Да се отчета и аз. Виолета е 12.600 -13кг вече, 82 см. Има 16 зъба, та се надявам да починем сега малко докато тръгнат другите. Всичко си яде от кухнята, няма проблеми Simple Smile

Ще се похваля , че чакаме второ декемврийче Heart Живи и здрави 2-3 декември ще си имаме още една девойка Simple Smile 

# 636
  • Мнения: 3 608
Здравейтееее! Да се отчета и аз. Виолета е 12.600 -13кг вече, 82 см. Има 16 зъба, та се надявам да починем сега малко докато тръгнат другите. Всичко си яде от кухнята, няма проблеми Simple Smile

Ще се похваля , че чакаме второ декемврийче Heart Живи и здрави 2-3 декември ще си имаме още една девойка Simple Smile 
Страхотна новина.

# 637
  • Лондон
  • Мнения: 839
Честито!Страхлтна новина наистина.Аз не бързам,определено.
Мами,не знам как е при вас,но моя малък калпазанин се буди сутрин 5.30-6 .Едва гледам от недоспиване цял ден.А ляга в 9 вечерта....

# 638
  • София, България
  • Мнения: 5 596
Честито!Страхлтна новина наистина.Аз не бързам,определено.
Мами,не знам как е при вас,но моя малък калпазанин се буди сутрин 5.30-6 .Едва гледам от недоспиване цял ден.А ляга в 9 вечерта....
И моята е така, а като за капак се буди и през нощта по 1-2-3 пъти. Ляга между 21 - 21:30 и 6 - 6:30 е на крак.

# 639
  • Мнения: 288
Честито! Тук много хубави новини се споделят. Все така да е! Simple Smile
За буденето: малчо става около 7-7:30. Заспива средно около 9 вечерта. Обедният сън значително го намали обаче. Вашите по колко спят денем? Да не им идва повече дневният сън?
А при личните лекари като отидете за консултация, как е? Малкият още с влизането в кабинета настава една суматоха. Едва го удържаме да го измерят и прегледат. Някакъв ужас е.

# 640
  • Лондон
  • Мнения: 839
Ами спи по около 2 часа дневно.Но той,предполагам и вашите,са мн палави и не се спират.Абе труднички са в тази възраст,дано става по-лесно ,че незнам:heart_eyes:

# 641
  • Мнения: 1 269
И моята е много трудна на заспиване. Някой път като я подрусам с колата заспива. Иначе в къщи се гоним с часове по кревата. Бясна съм, спи ми се, опитах се да я разкарам, при приятелка детегледачка, при майка ми, при свекърва ми. Не и не, скъсва се от рев и ми трови и на мен живота. Две години не съм спала и по 4 часа на нощ. Ако не нещо не се случи ....

# 642
  • Мнения: 3 608
Ние на обяд  спим по 2 3 часа но си изместиха вечерното спане и сега заспиват към 22.А преди няколко месеца в 20.30 вече бяха по креватите.Единия се буди вечер за мляко, другия спи цяла нощ до към 8, понякога и той се събужда през нощта  но рядко.

# 643
  • Варна
  • Мнения: 104
Моето момче е от късно лягащите-23-23:30 и става към 7-7:30. До преди месец спеше до 8:30,но сега еранобудник.
 Водили ли сте децата на плаж? На басейн сме водили малкия и му харесва, но на плаж още не. Подозирам че няма да му хареса първия път, но се надявам с времето да се променят нещата. Много го е страх от пясък, изобщо не влиза в пясъчник и не пипа. Гледа как децата си играят, но  никакъв интерес.

# 644
  • Мнения: 3 608
Ние на море бяхме като бяха на 7м още кеф голям ,обичат водата като всяко дете.С едни като пояси в басейна плацикане цял ден на  морето само сме им мокрили  крачетата но му се мусеха малко, ще видим това лято как ще е.

Общи условия

Активация на акаунт