Nu Skin Продукти и Галваник Спа

  • 20 007
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 113
Здравейте,
Има ли дистрибутор, на който мога да поръчам две червила, но да не чакам 2-3 седмици доставка?
Благодаря Simple Smile
Здравейте имам налични няколко цвята,дистрибутор съм!
Кой цвят търсите?

# 16
# 17
# 18
  • Мнения: 4
Аууу, искам го. Ако имате и други цветове, може да ми изпратите. Да си разменим телефоните и да се разберем нещо утре?

# 19
  • Мнения: 4
Демонстрираха апарата на лицето ми - не се подмладих. Поразроих се, има клипчета в тубата - и там не видях някой да има разлика преди/след.

Предлагат процедура с уред за домашно ползване в козметичен салон?! Машинката е 200 - 300 паунда.
Предпочитам да сли сложа ботокс, там има моментален вфект.
Здравейте момичета ! Аз съм ползвала продуктите на Nu Skin и съм повече от доволна ,но много бих искала да стана и дистрибутор, проблемът е ,че не съм на ясно с условията и начина за включване в компанията. Някой може ли да помогне Simple Smile
Темата е малко старичка, но е единствената свързана с тази козметика. Доста често започнаха да ми излизат във фейсбук публикации рекламиращи избелваща паста за зъби, полираща маска, шампоани и т.н. Започнах да търся информация в гугъл за фирма вносител, но не открих нищо. Някои от продуктите са спечелили награди за най-добър продукт. 
Скрит текст:
Направи ми впечатление, че пише 2020 година. Награждаването за 2020 се осъществява или в края на годината или в началото на новата. В сайта на наградите са до 2019.

# 20
  • Мнения: 5 280
Имате ли впечатления от бялата козметика за лице? Специално ме интересуват продуктите ageLOC и Ну Скин 180.

Само да предупредя, че практикантката ми е дистрибутор; бих се радвала на мнения от ползващи продуктите, но нямам интерес да ги продавам Hug

Последна редакция: чт, 07 окт 2021, 18:01 от Ли Лу

# 21
  • Мнения: 40
Здравейте момичета ! Аз съм ползвала продуктите на Nu Skin и съм повече от доволна ,но много бих искала да стана и дистрибутор, проблемът е ,че не съм на ясно с условията и начина за включване в компанията. Някой може ли да помогне Simple Smile
Аз мога да ти дам информация

# 22
  • Мнения: 5 280
Аз в крайна сметка си взех Lumispa, a не Galvanic. От два дни ползвам активно, но само вечер. Сутрин не виждам нужда като че ли. Уреда за почистване две минути, а приставката за очите LumiSpa Accent с крема IdealEyes една минута. Засега ми харесва, като масаж е. Кремовете са ок, от нормалната серия за овлажняване са. Oт "тежката артилерия" Nu Skin 180° ме разубедиха и аз се доверих на познавачите все пак.

Скрит текст:

# 23
  • Мнения: 5 280
Побутвам темата напред с въпрос за новата серия на Ну Скин Tri-Phasic White.

Мислите ли, че ще се продава скоро и в ЕС? Искам през есента да я поръчам, но без риск за митнически такси или пък внос на забранени в ЕС продукти.

Общи условия

Активация на акаунт