За писмата на Верея и Nestle!

  • 1 273
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 120
И на мен ми дадоха да попълня една карта на Памперс. Доброволно я попълних. Нямам нищо против да ми пращат такива неща. Все пак не ги слагат като брошурите на BILLA и METRO по пощенските кутии.

и аз си ги попалних в родилното - получавам само от памперс, не се дразня даже мн им се радвам Simple Smile

# 16
  • Мнения: 22 908
Аз обичам да получавам такива брошури и екстри към тях.Обикновено доброволно си давам данните.Не ми се е случвало да ги използват без моето съгласие.

# 17
  • София
  • Мнения: 6 260
Понеже сам съм си дала данните, не се ядосвам, че ми изпращат писма. Виж, ако ми ги бяха взели отнякъде без мое съгласие, щеше да е друга работа...

# 18
  • Мнения: 8 769
Получвам, да....И картичка за Рд на бебето получих, и на верея, и на Памперс нещо като списанийце получавам от време на време.
Със сигурност данните се вземат от болниците, и със сигурност не от всички болници. Двамата ми младежи са родени в различни болници. От вотрата получих подаръци при изписването (на памперс разни рекламни материали, брошури, малък прах за пране и еднократна пелена), докато първия път при раждането на дъщеря си нищо не получих. Тогава не бях и ухажвана по този начин от гореизброените производители.
Явно те сключват договор с определени родилни домове и действат.
Като цяло нямам нищо против.

# 19
  • Мнения: 522
Аз попълних карта на "Памперс" в клиниката където раждах,но нищо не съм получила. smile3518

# 20
  • Мнения: 351
И аз в болницата получих подарък от Памперс. Казаха, че ще ми изпрщат вкъщи, но не помня на 6 месеца или на година. От Верея нищо не съм получила, а таткото работи във Верея Thinking. Скъсах се да си купувам млеката им, а те една картичка да не пратят Wink Laughing

# 21
  • Мнения: 577
Аз нищо не съм получила,но и не съм си давала данните никъде. Hug

# 22
  • Мнения: 2 220
Получих 3 пъти пликове от Памперс с брошури и по 1 памперс първите 2 пъти. И от Нестле - с лъжичка и магнитче. Изобщо не се дразня, радвам им се. Но не помня в болницата да съм давала съгласие.

# 23
  • Мнения: 1 108
Аз също получих писма с подаръци от Нестле,Памперс и Верея

# 24
  • Мнения: 3 760
Нищо не съм получавала (за сега), но по-скоро ще ме изкефи, отколкото да ме дразни.

# 25
  • Мнения: 712
Много се дразня. И аз получих от Нестле за първия рожден ден на Бобко. По-идиотското беше, че скоро след ражденето получих и честитка от банката,, в която имам кредит. Поздравяваха ме за новия член на семейството и ми предлагаха потребителски кредит за посрещане на нуждите ми. Отначало ми стана приятно, но после се замислих, че те не са ме виждали бременна и не би трябвало да знаят за това събитие. Къде наистина отива защитата на личните данни?

Общи условия

Активация на акаунт