ОКТОМВРИйчета лудеят- по цял ден гукат и се смеят! -Тема 8

  • 23 190
  • 770
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 426
Аз забравих да разкажа за моята неволя. Тъй като съм със стъклените шишета на Чико и доста често някое се търкулва на пода останах само с три, а поради смяна на дистрибуторите за България не мога да открия по мрежата. Та, днес в Ринг мола открих две бройки в Киддо. Веднага ги купих плюс още няколко неща, но оставих чантата в магазина, за да не я разнасяме с нас. Тръгвайки си минаваме да я вземем и не можете да познаете.... торбата я няма... дали са я погрешка на друг клиент....  Crossing Arms
И аз пак оставам с три шишета.... минахме през няколко аптеки и през Хиполенд, но нтцъки...
Да не ми се чудите на акъла, защо пък само такива да искам, просто бибата му е удобна на малкия, пробвала съм всички останали марки, но само от тази успява да си засмуче добре.
Ех, Поли, Поли  Hug

Последна редакция: пт, 03 мар 2017, 21:09 от Iid

# 721
  • Мнения: 294
Хаха Поли,браво на детето!
Лелелеее ама аз не мога да ви насмогна направо.
Мисис,баткото не си пази играчките,но ги подрежда,защото мама е лоша Joy.Не ги пази според мен,защото е презадоволен и каквото е поискал не сме му отказали( освен един прилеп робот за 100лв,който само маха с криле и пее).В нашата къща съм въдворила ред и всеки си знае задълженията.Ама ха ,да не съм прислужница на всички  Laughing.Като кажа ,че ще се чисти у нас всички се захващаме и почваме.Таткото с прахосмукачка,баткото с моп,а аз прибирам,подреждам,прах и по пипкави работи.С ММ сме на равно в кухнята.Готвене,чинии и така.Само той не простира,че го било срам от комшиите случайно някой да не го види  JoyИначе боклука и кучето са негово задължение.
Нашата хрема не минава.Бебка още точи сополи и аз покрай нея се тръшнах.Днес бяхме цял ден на разходка в Пловдив и как не заспа незнам.Прибрахме се чак в 7 ,изкъпах я и най-накрая заспа.

# 722
  • Мнения: 596
Казвала съм и пак ще се повторя- крушата сливи не ражда  Mr. Green Днес дъщеря ми, качвайки се на Шипка, се натъкнала на грозна картинка. Млади гайдарчета свирели и две мангалки играели кючек. Мойто побеснява и завърта шамар на едната. Другата понечила да посегне и се стекли хора и изгонили надолу по стапалата циганките. Баси изродите. Та да се похваля де Mr. Green
Поли, специално да поздравиш дъщеря ти от мен,браво на детето Mr. Green
Лид  Hug

# 723
  • Мнения: 1 426
Устина, то супер е при теб. Вкъщи всичко е на моите ръце, освен от време на време ММ да се развихри в кухнята. Но то пък тогава не остава неизцапана чиния и и неизползвана виличка, чак не успявам да ги натикам в съдомиялната. hahaha
Шо  Hug

# 724
  • Варна
  • Мнения: 1 361
Браво Поли на детето,гордеем се с нея  Hug Heart Eyes
Пък аз да се оплача бяхме цяюв ден на вън и към 17ч се прибрахме тамън да направя нещо за хапване и тока спря в 18ч... Чакам час два ай сиктир тоз ток не идва... Студ... И ей сега в 21:30ч ми цъфна.... Да готвя ли да мия чинии ли да пусна пералня ли да се къпя ли... Направо съм бясна... Малумни са тез от енерго про... 😤😤😤

# 725
  • Мнения: 495
Поли браво на момата, ще ги предали много ясно! То бива,бива цигания навсякъде ама точно на тоя хубав празник и на мен щеше да ми дойде в повече

# 726
  • Мнения: 1 242
Браво,ама ако бяха тумба мангали,от раз ще качи 999 стъпала да вика Кобрат Пулев hahaha

# 727
  • Мнения: 1 117
Гледам си говорите за домакинска работа...В къщи аз чистя ,но не готвя много рядко аз готвя .Мъжа ми готви невероятно .Малката играхме ,изкъпах я ,хапна си и заспа сама.Спокойна нощ момичета и да няма среднощни хранения

# 728
  • Мнения: 19 691
Поли, умори ме от смях Simple Smile

# 729
  • Мнения: 1 242
Що бе Крис,един шамар да и се усуче на оная сопола около врата. Инак се ерчи и вика,трикольора дето го мъкнах,щях го завра в.....ай да не пояснявам сега Blush

# 730
  • Мнения: 19 691
Не че нещо, ама и аз съм същата Mr. Green С малката разлика, че с тия кила само да настъпя някой и ще е дотам Joy

# 731
  • Мнения: 495
Зарежи ги тия мангали, важното е че имаш оправно дете.

# 732
  • Мнения: 1 242
Бе я па ти се спри с твоите пършиви кила Grinning Са сборим,аааа hahaha

Да,наистина е оправна и дясната ми ръка,благодаря😆

# 733
  • Мнения: 507
Аз идвам да се поФала Simple Smile Бях на кръчма по женски, и въпреки, че разговорите все се въртяха около деца и бебета, че и другите момичета са с малчовци, друго си е човек де се отпусне с една ракийка! Grinning
Бебка се е държала добре с баба си този път..., че има лошият навик когато някой остане сам с нея в къщи, тя да го побърква от рев и мрънкане.  Mr. Green Сега зверчето спи, а аз утре горко ще съжалявам, че не съм направила същото.  Banghead
Лека нощ от мен!  smile3524

# 734
  • Мнения: 1 117
Adinko87 браво има си нужда от такива излизания Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт