Откъде си купихте сватбените рокли и на какви цени?

  • 18 733
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • Майна Сити
  • Мнения: 954
•   Рокля - 380лв
•   Обувки - 35лв
•   Чанта - 25лв
•   Воал - 45лв
•   Букет за хвърляне - 13лв
•   Жартиер - 7лв
•   Болеро - 60лв

Всичко взех от Асеновград, сватбата ми беше ноември 2013г. Още си пазя списъците, които правих тогава, иначе абсурд да си спомня кое колко струваше  Mr. Green

# 16
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 336
Ако приложите и снимки ще е супер  Hug

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 319
Моята е от Стара Загора-350лв.

# 18
  • Мнения: 12 473
Шита ми е по поръчка от "Невена".
Много струваше, но беше истинско удоволствие.

# 19
  • Мнения: 7
Моята е от сватбения център 1200лв

# 20
  • Мнения: 2 406
И моята е от Сватбения център в Младост.Имат огромен избор и любезен персонал.
Роклята ми е 560лв и воал 140 лв /комплект са/.Ползвах и отстъпка от 7 ℅.
Иначе бях и в Асеновград,в София -Обиколка по Пиротска,Палома,двата магазина на Лита и други...Но в моята рокля се влюбих от пръв поглед  Wink

# 21
  • Мнения: 213
Виждам, отдавна не е писано, но повдигам пак темата. Има ли някоя наскоро сдобила се с рокля? От къде и как я намери?  Peace

# 22
  • Мнения: 1 756
Моята е от Princess в София. Това е сайтът им: http://princess-fashion.eu/

# 23
  • Мнения: 213
Благодаря за всяко предложение  Hug щеше ми се в повечето сайтове да има обявени цени, че да се ориентираме в ситуацията.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 59
Моята е от бутик Алегра Варна Simple Smile Понеже е с тюл телесен цвят на гърба, продавачката ме убеждава, че бил скъп и пасвал на всеки тен, и да не се притеснявам, че ще имам тен в края на лятото.... Ще видим как ще бъде.

# 25
  • Мнения: 307
Айде и аз да се похваля. Капарирах си роклята и днес ще отида да си я доплатя(все пак не носех толкова много пари в себе си). Роклята е от сватбен център Варна и много много я харесах.Чаках я да пристигне няколко седмици. Струва 850лв. Лимитът ми си беше 1000, като ми се искаше да се спра на около 800. Долу- горе се справих. Избрах я защото е нещо,което не съм виждала на нито една сватба на която съм и присъствала и сама по себе си роклята е много модерна и нежна. Було все още не съм търсила и сега съм в чуденка дали да си поръчам от Алито.Ако има някоя съфорумка, която е поръчвала моля да сподели опит  Praynig

# 26
  • Мнения: 2 406
Айде и аз да се похваля. Капарирах си роклята и днес ще отида да си я доплатя(все пак не носех толкова много пари в себе си). Роклята е от сватбен център Варна и много много я харесах.Чаках я да пристигне няколко седмици. Струва 850лв. Лимитът ми си беше 1000, като ми се искаше да се спра на около 800. Долу- горе се справих. Избрах я защото е нещо,което не съм виждала на нито една сватба на която съм и присъствала и сама по себе си роклята е много модерна и нежна. Було все още не съм търсила и сега съм в чуденка дали да си поръчам от Алито.Ако има някоя съфорумка, която е поръчвала моля да сподели опит  Praynig
Има много,които са поръчвали от там,дано се включат с мнение.
Аз лично не те съветвам да процедираш така,както си го намислила.Обяснявам.Когато се купуват рокля и воал от две различни места,вероятността да не си паснат цветовете е огромна-ще си личи!
Затова,ако не са комплект трябва да се внимава.Помоли от Сватбения център за парче плат от роклята.С дадената от тях мостра отиваш при шивачка.Можеш и сама да търсиш плат,после при шивач.
Това от мен като съвет.Успех  bouquet

# 27
  • Мнения: 307
Да, отказах се от това да поръчам от някъде, но със сигурност ще ми го направи шивачка. Даже вече я уговорих. Да си призная честно съвсем не ми прави впечатление на мен когато роклята и булото не си пасват.Може би затова щях да мина нещата малко през просото  Laughing  Embarassed За мен стига да не е баш бяло всичко ми се струва че върши работа, защото роклята не е бяла Wink

# 28
  • Мнения: 2 406
Честно казано и аз мислех ,че  няма да си личи,но се вижда разлика/особенно на светлина/.В един магазин екрюто изглежда по един начин,в друг по друг/а уж са един и същи цвят/.
Моята кума купи роклята си от Палома.След това обикаляхме за воал.Бяхме сигурни ,че цветовете ще паснат,но...Уви воала,който купихме беше по бял.Та в крайна сметка сложи едно цвете в косата,без воал.Беше много.хубава.
Затова ти препоръчах да си вземеш мостра/най-сигурно и най-безопасно е Wink/

# 29
  • Мнения: 307
Така ще е най-лесно найстина. Благодаря за помощта. Сега се зачудих дали ще имат мостра в магазина  newsm78 като им беше единствена рокля и я получиха в деня в който си я капарирах. Предполагам че все някъде трябва да имат или поне да могат да им изпратят от София.

Общи условия

Активация на акаунт