Информация за МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов) - 11

  • 93 550
  • 730
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: X
Кари, честито щастие! Да е жив и здрав, щастлив и послушен! Много се радвам, че си доволна, после пиши и за отделението като те преместят, има доста недоволни напоследък, надявам се при теб всичко да е супер!

# 526
  • Мнения: 1 149
Мерси,Ниа. bouquet💋 Ще пиша💋

# 527
  • Мнения: 19 706
Честито и от мен  Simple Smile

# 528
  • Мнения: 1 149
Мерси,Cristi bouquet💋

# 529
  • София
  • Мнения: 10 642
Кари, честито щастие

# 530
  • София
  • Мнения: 30 209
Кари, честита радост! Да ти е жив и здрав Кристиян (много хубаво име)! ylinfant
Желая ти бързо възстановяване и прекрасни мигове с бебето.

Последна редакция: вт, 11 апр 2017, 19:30 от missence

# 531
  • Мнения: 6 561
Кари, честито! Живи и здрави бъдете bouquet

# 532
  • Мнения: 1 149
Благодаря ви на всички bouquet bouquet bouquet Heart Eyes💋💋💋

# 533
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Честита радост, Кари! Бъдете много здрави и щастливи  bouquet ❤⚘❤

# 534
  • Мнения: 475
Честито сладко вързопче, Кари! Бързо възстановяване на теб, а на Кристиян да расте здрав и много щастлив! Радвам се, че засега екипът и болницата оправдават очакванията ти.

# 535
  • Мнения: 3 213
Кари, честито щастие ! Simple Smile

# 536
  • София
  • Мнения: 1 152
Момичета, на 7 април със секцио се появи моята сбъдната мечта Белослава. Моята история е като на Кари, с разликата, че се роди в 9:15, защото изчаках жена със спешен серклаж. Като я извадиха и ми я додаха беше най-топлото и сладко нещо, което съм целувала. Има и много коса. Вече сме вкъщи. Аз си отспах в болницата. Чувствах се реко виновна, че не я взимам нощта при мен, но упорито следвах съвети от тук. Кърмата ми слезе на 3 ден и малко трудно, но успешно засука и сега е само на кърма.
Много съм благодарна на д-р Арабаджикова и д-р Ташков. Страхотни са. Аз нямам конци, Арабаджикова ме е залепила. Анестезиоложката беше върха, а акушерка ми се падна тази, която провежда отворени врати. Много, много съм й благодарна.
Без акушерките на 2 етаж нямаше да кърмя! Помогнаха ми много и издържаха налудничавите ми желания след всяко кърмене и цедене да ми проверяват гърдите. Аз съм с импланти и като слезе млякото изпаднах в шок колко тежи . Психически имах нужда да съм спокойна, че ще се овладее положението. И така стана. Дори те идваха, за да ми помагат и ме търсеха, за да видят как съм.
Много съм доволна! Но...заради болката на 3 ден, изкарах го без болкоуспокояващи, но не ми се връща към този спомен, няма да се върна пак, както пожелаха . Тя ми е достатъчна. И е просто прекрасен , малък лешник. Още не мога да повярвам, че я имам. Аз съм страшна късметлийка!

# 537
  • Мнения: 6 561
Много се радвам, Люксен, честита рожбичка Hug Бъдете здрави и щастливи!
Едната акушерка Мария ли се казваше (вечно ходеше с обърната табелка и ходих да питам колежката й на смяна след нея как се казва), а другата по-възрастна с дълга светла коса (забравих й името, срам Blush). Просто те двете бяха най-готините. Много ми помогнаха и двете, страхотни Simple Smile

# 538
  • Мнения: 19 706
Честита рожба, Люксен  Simple Smile

# 539
  • София
  • Мнения: 874
Кари, Люксен, честити рожби, момичета!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт