Информация за МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов) - 11

  • 93 423
  • 730
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: X
Д-р Георгиев питайте за серклажа.

# 586
  • Мнения: 1 000
Дриймс, док. Любомир Христов ще ти прави най-вероятно серклажа, много е добър, можеш да поговориш с него.

# 587
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Дриймс, док. Любомир Христов ще ти прави най-вероятно серклажа, много е добър, можеш да поговориш с него.
Аз съм при д-р Арабаджикова, но може и да е той, защото нали той е човекът за по-специалните случай. Надявам се всичко да е наред след това.

# 588
  • Мнения: X
Моите лични впечатления са, че д-р Даниел Георгиев е виртуоз на серклажите точно в по напредналите седмици.

# 589
  • Мнения: 3 213
Кристи, ще стане. :-*

# 590
  • Мнения: X
До колкото знам зависи от серклажа, но и др Георгиев и др Христов са светила в тази сфера. Надали др Арабаджикова ще го прави.
Аз съм с цикъл от месец след като ми свършиха лохиите и с много болезнена овулация, не зная защо.

# 591
  • София
  • Мнения: 30 142
До колкото знам зависи от серклажа, но и др Георгиев и др Христов са светила в тази сфера. Надали др Арабаджикова ще го прави.
Аз съм с цикъл от месец след като ми свършиха лохиите и с много болезнена овулация, не зная защо.
Защото хормоните ти са разбъркани и организмът ти има нужда от време, за да се възстанови. Peace

# 592
  • Мнения: 111
Здравейте,
Д-р Арабаджикова само ЖК ли води или може да се запише час и за стандартен гинекологичен преглед? Исках да си запиша час онлайн, но името и не ми излиза там. Та се чудя дали просто няма часове или се занимава само с бременни.

# 593
  • Мнения: 201
В болницата преглежда само бременни. Ще ви пиша на лично за да ви дам телефона и и адреса на частния и кабинет.

# 594
  • Мнения: 88
Здравейте. Каква е цената в Надежда за раждане на близнаци?

# 595
# 596
  • Мнения: 2 188
Да помоля за препоръка, за гинеколог от клиниката, за профилактичен преглед, освен д-р Еленчев.

# 597
  • Мнения: 19 688
Георгиев  Heart Eyes

# 598
# 599
  • Мнения: 19 688
Ташков преглежда ли? Защото не съм го засичала из онлайн часовете  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт