10 килограма за 20 дни??? Възможно ли е?

  • 44 928
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 942
Да, може да ги свали! Трябва да яде салатки /обезателно с малко мазнина/, плодове, млечни продукти и да спортува. Ама много да спортува! Ако спре да яде и спортува, организма ще включи на режим "самосъхранение" и нищо няма да свали. Предстои и сватба, едва ли като е гладувала 20 дни ще има сили да си изкара весело сватбата /т.е. да се натанцува/, а поне според мен не е важно как изглеждаш на сватбата си, а на теб да ти е каф! Възможно е да и стане зле като се наложи да хапне на самата сватба /торта и пита за захранване няма как да откаже/.  Моя опит показва, че от плуването най-се смъква /2 часа умерено плуване + това което ти писах за ядене е почти кило на ден надолу/

# 16
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Ако кара на чай и плодове ще отслабне точно 10 килограма . Аз свалих 13 преди 3 години при Емилова за 20 дни .

# 17
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
ще увиснат кожи, ще се налепи със стрии, ще ги върне за следващите 20 дни - нужно ли е?

ееееееееее, чак пък толкова!
и стриите стават от напълняване не от сваляне на килограми. тогава почват да личат Simple Smile Peace
аз свалих 7 за 14 дни и до сега почти 2 месеца не съм качила.
да опита плана на Никол. много добър ми се вижда. но и с малко дете да внимава да не се изтощи много.

# 18
  • Мнения: 597
За Най мама :    Да,аз сам си направих този режим . Карах на ягоди,сухари по 1-2 на ден,те са по 30 кал единият,извара-необезмаслена! Салатки,но не слагах сол,защото в изварата има малко,и тя ми е достатъ4на. Спорт-винаги,когато мога и каквото ми позволява времето с,което разполагам.И не съм ка4ила килата,а ве4е седмица си хапвам и забранени неща.Е,имах 1 кило + след Великден,но веднага го свалих,тази сутрин пак съм 63кг.Току що си взех Л-Карнитин,и ще пия 1 табл. и след 30 мин, запо4вам упражнения в нас,4е навън вали,и няма как да ида да поти4ам.Мисля и да си опаковам шкембенцето с домакинско фолио..абе какви ли не щуротии не правим за да свалим тия сланини...а за след тренировката съм си приготвила мазилата за в банята: антицелулитно крем4е,маски за косата и лицето,и една яка грапава гъба да си разтривам сланинките под душа...неволи сланински,какво да ви разправям...

# 19
  • София
  • Мнения: 39 772
Може.
Когато баба ми беше много зле, мама замина при нея на село. На мен не ми се ядеше и т.н. Карах само на домати, краставици, и черен чай. За седмица свалих 7кг.

# 20
  • Мнения: 176
Никол, благодаря за режима , който си дала, страшно много и допадна, сега ще чакаме резултати, а ако остане доволна, може и аз да пробвам диетката, макар че почти не мога вече да издържам на глад. Embarassed

# 21
  • Мнения: 7 914
Аз със Японската ( два пъти съм я правила) свалих за 14 дни 10 кила  и за 14-те дена 8.5 кг, обаче после много бързо си ги върнах, че и отгоре Embarassed... така че много да внимава след диетата smile3503

# 22
  • Мнения: 35 971
ще увиснат кожи, ще се налепи със стрии, ще ги върне за следващите 20 дни - нужно ли е?

ееееееееее, чак пък толкова!
и стриите стават от напълняване не от сваляне на килограми. тогава почват да личат Simple Smile Peace

не само, стават и от много рязко смъкване  Peace

# 23
  • Мнения: 1 645
Според мен може.
Но зависи и от нейният организам.
На мен ми действа най -  добре  - безвъглихедратната диета, но моят вариант ,който е доста серт,но за това пък дава отлични резултати.
Само с нея мога да сваля повече килограми.

# 24
  • Мнения: 5 299
Nикол, тази диета, казваШ никакво ядене през деня, ами това означава ли, 4е не трябва да се пие кафе? newsm78 Ина4е много ми допадна, и мисля да я пробвам, оба4е от кафе никак не мога да се лиШавам. Blush

# 25
  • Мнения: 46 524
4baby, пила съм си кафе, аз по принцип го пия без нищо, така че не ми беше проблем, но ако го пиеш със захар не е добре Naughty

И аз мисля да я започвам пак от другата седмица, че още поне 20 кила чакат, а друга диета не ми помага  Confused

# 26
  • Мнения: 5 299
4baby, пила съм си кафе, аз по принцип го пия без нищо, така че не ми беше проблем, но ако го пиеш със захар не е добре Naughty

И аз мисля да я започвам пак от другата седмица, че още поне 20 кила чакат, а друга диета не ми помага  Confused
Аха ясно,мога да мина и без захар,  мисля от утре да подкарвам козите, 4е положението е траги4но. Embarassed
А какво се прави след 28_я ден?

# 27
  • Мнения: 910
Никол,ако немога да карам само на вода и кафе,може ли да хапна някакъв плод или зеленчук през деня?

# 28
  • Мнения: 46 524
4baby,След 28-мия ден се разядох  Mr. Green след 1 месец пак се присетих и направих една седмица по схемата на първите 14 дена и свалих още почти 4 кила. След това 4 месеца си ядох, каквото искам и не качих. Но Коледата и Нова година  Embarassed алкохола много влияе, ужас, 3 кила качих  Confused сега съм до там, но както има една дума "От понеделник започвам"  Laughing ама не от днес, а от следващия  Mr. Green

dess76, може. Аз така карах, защото ми беше по-лесно, иначе хапна ли нещо през деня, след това само ям, ако не сложа нищо в устата, стомаха ми претръпва и нямам проблем.

# 29
  • Мнения: 910
Благодаря,Никол!  bouquet
Сутрин не ми е трудно,защото изпивам един фреш и кафе,но към обяд огладнявам,а като съм сама с малката ме е страх да не ми стане лошо,но щом може плодове от утре започвам Peace

Общи условия

Активация на акаунт